Jak si najít kamarádku na mateřské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DRoza
Povídálka 11 příspěvků 29.05.19 21:41
Jak si najit kamaradku na materske

Ahojte maminky, jsem uz asi vazne zoufala, ale muj zivot se toci od rana do vecera, jen a jen kolem svych tri ratolesti,5mesicniho chlapecka :srdce: 2,5lete dcerky :srdce: a 13leteho synka, je to tedy nekdy zahul, ale starost o deticky mi vazne neva, prisla jsem o vsechny zname a kamarady, pristoupila jsem pred porodem dcerky na stehovani na vesnici a postupem casu musim rici, ze to byl asi ten nejvetsi omyl meho zivota, prezivam tu uz skoro ctyri roky a porad si nejak nemohu zvykn out na tu nekoncici samotu. Na hristi nikoho nepotkam, na prochazce taktez, tak rada bych se seznamila s nejakou prima mamcou, ale v takove dire jen tezko, je tu jen spousta nemecky mluvich turistu, poradite mi, nebo je tu nejaka mamca z okoli Usti nad Labem, ktera resi podobny problem?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Medičkaa
Kecalka 336 příspěvků 29.05.19 21:46

Taky bydlím na vesnici kousek od Ústí. Přistěhovali jsme se před dvěma lety a i když je tu mamin s malými dětmi víc, zatím jsem se s nikým moc neseznámila, jsem prostě stydlivka… Jezdím za kamarádkami do Ústí a doufám že se to snad zlepší až tu syn nastoupí do školky :)

Bubla_Bučková
Kelišová 6635 příspěvků 29.05.19 21:46

Inzerát na nástěnku? Kočárek tam nevidíš? Nebo v nejbližším městě :nevim:

DRoza
Povídálka 11 příspěvků 29.05.19 22:06
@Medičkaa píše:
Taky bydlím na vesnici kousek od Ústí. Přistěhovali jsme se před dvěma lety a i když je tu mamin s malými dětmi víc, zatím jsem se s nikým moc neseznámila, jsem prostě stydlivka… Jezdím za kamarádkami do Ústí a doufám že se to snad zlepší až tu syn nastoupí do školky :)

Ja kdybych mela jezdit za kamaradkami, tak stravim v aute dve hodiny coz se neda skloubit se spanim svych ratolesti, mala tez nastupuje od zari do místní školky, ale nevěrím, že s prckem na ruce bude cas k seznamovani :?

DRoza
Povídálka 11 příspěvků 29.05.19 22:10
@Bubla_Bučková píše:
Inzerát na nástěnku? Kočárek tam nevidíš? Nebo v nejbližším městě :nevim:

Abych rekla tak nevidim a asi nejsem ten tip, ktery zastavi jdouci maminku s kocarkem a zacne se druzit, nebo spis ukocirovat kocar, dcerku a psa ve vesnici bez chodniku, je nekdy vazne problem, asi bych dane mamce byla odstrasujicim pripadem.

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 4849 příspěvků 29.05.19 22:11

@DRoza já se takhle vdala do Německa, naštěstí to mám do ČR kousek, ale pořád je to 3/4 hodiny cesta tam a pak zpět. Za kamarádkami jezdím, ale už jen opravdu sporadicky. Teď čekáme druhé dítě a vím, že už to nebude téměř možné, dokud děti nebudou už samoobslužnější. Tady jsem si pár známých našla, ale kamarádku jen jednu, bohužel je dost introvert, vidíme se rády, ale nemusí to být tak často, což plně respektuji. Jak se seznámit, to neporadím, teď přichází léto, nekonají se u vás nějaké letní akce? Den dětí a podobně?

DRoza
Povídálka 11 příspěvků 29.05.19 22:18
@Aduš8 píše:
@DRoza já se takhle vdala do Německa, naštěstí to mám do ČR kousek, ale pořád je to 3/4 hodiny cesta tam a pak zpět. Za kamarádkami jezdím, ale už jen opravdu sporadicky. Teď čekáme druhé dítě a vím, že už to nebude téměř možné, dokud děti nebudou už samoobslužnější. Tady jsem si pár známých našla, ale kamarádku jen jednu, bohužel je dost introvert, vidíme se rády, ale nemusí to být tak často, což plně respektuji. Jak se seznámit, to neporadím, teď přichází léto, nekonají se u vás nějaké letní akce? Den dětí a podobně?

Jo jo s jednim malym prckem, to se cestovalo, ale ted mi to prijde najednou tak slozite, chapu vase obavy, hlavne kazde z deti ma jine potreby a ze tech potreb je. Den deti tu je a to tuto sobotu, ale prijde mi, ze tu vazne zadna mamca s kocarem snad ani neni :,(

Leo44
Kecalka 214 příspěvků 29.05.19 22:28

Mělník to samé. Najít normální maminku dost problém a ty co už kámošky mají novou neberou. Zvyklá jsem si už trochu na samotu i když občas kámoška chybí.

DRoza
Povídálka 11 příspěvků 29.05.19 22:38
@Leo44 píše:
Mělník to samé. Najít normální maminku dost problém a ty co už kámošky mají novou neberou. Zvyklá jsem si už trochu na samotu i když občas kámoška chybí.

Je to vazne divna doba, nikdy bych neverila, ze budu mit takovy problem s hledani pratel, nikdy jsem o ne nouzi nemela, ale s prichodem deti, jsem pochopila, ze jsem ani vlastne zadne kamaradky nemela, asi dnes deti se rovna miti nejakou neprijemnou nemoc

Giselleine
Stálice 80 příspěvků 29.05.19 23:13

Ahoj…taky mám to samé! Po žádosti o ruku, jsem se přestěhovala přes půl republiky z města na vesnici, nechala jsem tam vsechno! Rodinu, kamarády, práci, kolegy, prodala byt!…teď máme 13měsíčního kloučka a můj zivot je nekončící stereotyp! Nikoho tu neznám, jsem pořád sama, manžel je od rána do večera v práci…syna i manzela miluji, ale občas si taky říkám, jestli jsem neudelala chybu…ta samota je děsná…nemám, kde se s někým seznámit! Píšu si a volam s pár kamaradkami a sestrou, taky jsem o dost kamaradek prisla…ale osobně si popovídat nemám s kym!!! Je to fakt hrozný, prijde mi, ze taky jenom přežívám, než nastoupim do práce! Chceme ještě druhé dítě, ale vážně o tom pochybuju…je mi 36 let a být doma ještě do 40??? Navíc jsme taky turistická oblast :lol:

Barborka93
Kecalka 202 příspěvků 29.05.19 23:23

Ahoj, také jsem z ústeckého kraje. Převážně se motám někde mezi ústím a Teplicemi.
Najít si kamarádku je v téhle době hodně těžký, všichni jsme na sociálních sítích, máme tam spoustu přátel. Naše maminky měli sociální síť tzv. Lavičku na hřišti u baráku a to se kecalo. Holt dnes už je jiná doba a bude to těžší a těžší… :? :zed: :nevim:

sanyv
Povídálka 38 příspěvků 30.05.19 07:39

To je skoro jako u mně… Před porodem prvního jsme se přestěhovali na vesnici a od té doby tu trpím. Seznamování mi šlo vždy trochu hůř, jsem na to stydlivá, ale ač jsem se dost snažila, třeba na plavání s kojenci, tak nic, ty maminy se tu minimálně od vidění znají a přijde mi, jako by mezi sebe nikoho dalšího nebraly… :? Teď čekám druhé a už mi vážně hrabe. My tu tedy nejsme spokojení obecně, ani manžel. Také to bereme jako největší náš omyl a asi nějaké zatmění, co jsme měli, když jsme se rozhodovali, tak zvažujeme stěhování, ale je to k pláči

sanyv
Povídálka 38 příspěvků 30.05.19 07:43

Jinak jsem také z Ústeckého kraje :D

Zuzaja
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 30.05.19 07:44

Podle me se seznámíš v te skolce. To uz mas za par.

Jinak na hřiště ve stejnou dobu, nebo zkus nejake hřiště v jine vsi, nebo městě. Nejlíp hřiště u skolky a chod tam vždycky ve stejnou dobu.

Netopirek
Echt Kelišová 9524 příspěvků 30.05.19 08:06

Ono to seznamování není místem bydliště. Ale spíš dnešními maminkami.
S první jsem se před 10 seznamovala úplně vpohodě. S druhou to už šlo hůř, ale jednu kamarádku jsem našla. Byla to maminka spolužáka starší dcery.
S třetí už ani nehledám. Mám tu pár maminek co se s nimi občas potkám a popovídáme. Ale kamarádku žádnou.

Momentálně se vídám jen s jednou kamarádkou, z dob před dětmi.

Já už jsem si na to i zvykla. A už dokonce chodím i schválně na hřiště kde je minimální šance někoho potkat.

Co se týče seznámení pomocí školky. Tak bude záležet jestli tam taky bude maminka na RD. S pracujícími se seznamuje blbě

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama