Jak si najít starší partnerku/maminku? Prosím o radu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
28
18.5.22 10:54

Jak si najít starší partnerku/maminku? Prosím o radu

Zdravím všechny!
Obracím se na vás všechny s prosbou o radu.. Jmenuju se Ondra, je mi 28 let a vlastně odjakživa mě přitahovali straší patrnerky :P

Jenže se mi ještě pořád nepovedlo si nějakou takovou najít, zkouším seznamky, píšu, hledám, snažím se už vymyslet kde co ale vůbec nikoho jsem nenašel.. :think:

Tak se chci zeptat obecně.. Mají starší ženy vůbec zájem o mladší? Já bych takovou ženskou na rukou nosil, snesl bych jí modrý z nebe nebo bych ji na to nebe rovnou vzal :P Líbí se mi, rozumím si s němi více než s mladšími.. Prostě miluju tu jistou zralost, tu psychickou a i tu fyzickou :oops:

Jenže najít si někoho je problém.. Nemůže mi někdo prosím napsat, co by vás třeba zaujalo, co by se vám líbilo a naopak, prostě něco na zvýšení šancí na seznámení.. :zed: Už si nevím rady ale nechci to vzdát, tak píšu tady. Předem děkuji za všechny odpovědi :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
154
18.5.22 11:01

Překvapuje mě, že to je tak složité. To fakt když dáš na seznamku fotku a napíšeš koho hledáš nemáš hned x odpovědí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
18.5.22 11:05
@OpenHearted píše:
Překvapuje mě, že to je tak složité. To fakt když dáš na seznamku fotku a napíšeš koho hledáš nemáš hned x odpovědí?

No bohužel to tak je.. Nevím jestli mám smůlu, nebo zrovna nikdo nehledá někoho jako jsem já.. Ale prostě nic. A když už tedy fakt někdo napíše, tak to stejně nedopadne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2770
18.5.22 11:07

Co to je starší partnerku? To je ženu 35 let nebo 45 let? Na tom záleží, o kolik let starší ženu hledáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
18.5.22 11:08

A takovou hledáš na sex nebo na vztah? Protože pokud na vztah, obávám se, že tam jsou často obavy z toho, že budeš chtít třeba jednou děti a holt taky nenabízíš takovou vyzrálost a zabezpečení, jaké asi žena řekněme po 40, navíc s dětmi, už trochu hledat bude. Na sex je to fuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
18.5.22 11:10
@Arboretka píše:
Co to je starší partnerku? To je ženu 35 let nebo 45 let? Na tom záleží, o kolik let starší ženu hledáš.

No řekněme tak 35 - 45 plusminus, může být více i méně samozřejmě, to by záleželo na okolnostech ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
18.5.22 11:12

Na okolnostech opravdu záleží. Mám kamaráda, který se netají tím, že by se rád nechával vydržovat :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
18.5.22 11:13
@unuděná píše:
A takovou hledáš na sex nebo na vztah? Protože pokud na vztah, obávám se, že tam jsou často obavy z toho, že budeš chtít třeba jednou děti a holt taky nenabízíš takovou vyzrálost a zabezpečení, jaké asi žena řekněme po 40, navíc s dětmi, už trochu hledat bude. Na sex je to fuk.

Nechci psát přímo jen na sex, spíše na kamarádský vztah se sexem :) Řeknu to takhle, chtěl bych být takový ten hodný kamarád, se kterým se člověk odreaguje, je na něj spoleh, když může tak pomůže a nakonec ano, sex :) vážného vztahu se trošku bojím, přesně proto jak říkáte..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4469
18.5.22 11:14
@OpenHearted píše:

Ne, kupodivu to u chlapů takhle nefunguje :mrgreen: Ženským chodí odpovědi mraky i bez fotky, ale chlapům skoro žádné i s fotkou. Zkus si to, dej si inzerát jako chlap, asi se budeš hodně divit :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2770
18.5.22 11:15
@Ondra093 píše:
No řekněme tak 35 - 45 plusminus, může být více i méně samozřejmě, to by záleželo na okolnostech ;)
žena kolem 45 už s tebou nebude chtít vztah, tedy myslím, jako milence asi proč ne, ale vztah? Bude se jí honit hlavou, jak to bude vypadat za 10 let třeba, ona už bude straší a ty začneš být muž v nejlepších letech. 35 let by mohla chtít.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
789
18.5.22 11:16
@Ondra093 píše:
No řekněme tak 35 - 45 plusminus, může být více i méně samozřejmě, to by záleželo na okolnostech ;)

Tak ženy v tomto věku již mají většinou rodinu a nechtějí pečovat o další dítě. Spíš bys nám mohl sdělit, co jsi schopen ty přinést do vztahu a jaká jsou tvá očekávání?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
18.5.22 11:16
@Bereta píše:
Na okolnostech opravdu záleží. Mám kamaráda, který se netají tím, že by se rád nechával vydržovat :?

Můžete mi to rozvinout, prosím? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
18.5.22 11:17
@Ondra093 píše:
Nechci psát přímo jen na sex, spíše na kamarádský vztah se sexem :) Řeknu to takhle, chtěl bych být takový ten hodný kamarád, se kterým se člověk odreaguje, je na něj spoleh, když může tak pomůže a nakonec ano, sex :) vážného vztahu se trošku bojím, přesně proto jak říkáte..

A jaké seznamky využíváš? ;) Chce to něco vyloženě na sex, jinak pohoříš. Protože tady bude asi trošku problém v tom, že ženy v tomto věku mají většinou malé děti a partnera. Pokud nemají partnera, nemají obvykle čas na nějaké přátelství s výhodami, mají samy co dělat se sebou, prací a dětmi. A pokud nemají děti, tak ještě na poslední chvíli hledají spíš perspektivní vztah, ne povyražení 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
789
18.5.22 11:19
@Ondra093 píše:

Aha, tak na můj dotaz jsi už vlastně odpověděl v předchozím příspěvku. Pokud ale hledáš ženu na sex, tak zralá žena, která si chce sex užívat, tak většinou nesahá po kolouškovi, kterého musí všechno nejdřív naučit. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
18.5.22 11:21
@Ondra093 píše:
Můžete mi to rozvinout, prosím? :D

Sám nic moc nedělat, přistěhovat se, na nic finančně nepřispívat, nechávat si kupovat dárky. Být takovým „zlatokopem“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat