Jak si nejradši hraje 6letá holčička?

218
17.5.16 15:41

jak si nejradši hraje 6 letá holčička?

Ahoj holky, prosím o radu. budu hlídat na dva dny 6 letou neteř. Poraďte prosím hry uvnitř i venku, které nejsou náročné na přípravu. Budu já, manžel, mimi a holčička.

moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
17.5.16 15:43
@Bebepe píše:
Ahoj holky, prosím o radu. budu hlídat na dva dny 6 letou neteř. Poraďte prosím hry uvnitř i venku, které nejsou náročné na přípravu. Budu já, manžel, mimi a holčička.moc děkuji

nas si cte vystrihava nebo modeluje proste něco naucnyho nebo tvorivyho + mi pomaha v kuchyni nebo se stara o brasku ;) z her rada hraje clovece napr nebo karty a i babinky porad jsou u ni in ;) nebo nejaky casopis s ukolama ci knihu kde jsou ukoly aby něco pospojovala nebo priradila atd ale každý dite je jin no ;)

• Citovat
  • Upravit
241
17.5.16 15:49

Taky hlídám 6 letou občas, hraje si sama vezme si tablet a hraje hry a nebo vaří v takové aplikaci, nebo ráda si hraje na hřišti nebo kreslí, je to o dítěti ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1316
17.5.16 16:11

:D doma tablet, televize, stolní hry, hra na uklizečku je taky super :D dám jí prachovku a utírá prach po celém bytě - má to ráda, vaříme spolu - kouká se a já ji vysvětluju jak se co dělá - mám 6 letou holku, tablet má ale hodně omezený vydržela by totiž celý den hrát a hrát. Venku chodíme na hřiště- kde jsou skluzavky a prolízačky kde už se s ostatníma dětma zabaví :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
886
17.5.16 16:33

@Bebepe moje je tedy rada, za temer jakoukoliv hru, hlavne kdyz ma partaka. Rada Barbiny, ale aby si hraly s dejem, treba ze jedou na dovolenou nebo do divadla, na doktorku a pacienty, na postu, s panenkama pecovat o ne, malujeme, plastelinu. Venku vydrzi chvili taky na hristi, ale kdyz muze treba na pisku varit to je nej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
17.5.16 20:12

Venku prolezacky houpacky splha po tyci atd. Doma maluje, hraje prsi a domino. Hraje si s figurkama zvirat stavi jim ohradky, stavi z lega.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
463
18.5.16 06:43

@Bebepe naše si ráda hraje na dospělou-povolání-učitelka, prodavačka-takže mi třeba rozdává papíry, já dělám že píšu úkoly, ona oznámkuje atd. Anebo pořád panenka-miminko-hraje si na maminku, je s ní všude, chodíme s ní ven na procházky-v kočárku..hry-stolní má ráda skoro všechny-prostě potřebuje parťáka. A i ráda mi pomáhá uklízet, vařit-je důležitá-tak s ní zkus upéct třeba jednoduchou buchtu a uvidíš, že jí to bude bavit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama