Jak si někoho najít?

Anonymní
21.5.21 18:28

Jak si někoho najít

Čaute holky, mám takový menší problém táhne mi má sedmnáct a dosud jsem chodila jen s jedním klukem a to v mých třinácti vztah byl takový spíš dětský vydrželo to asi 2-3 měsíce do teď jsem nikoho neměla což znamená že jsem i pořád panna. Mamka má pořád narážky že ať si pohnu nebo budu panna do smrti prostě mi to připomíná každý den a já už jsem zoufalá protože najít si někoho v dnešní době je hrozně těžky. Většina řekne že mám ještě čas a ať nikam nespěchám ale vážně bych si přála mít vedle sebe někoho s kým si můžu povídat a svěřovat se.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3752
21.5.21 18:31

A není lepší být v 17ti panna než těhotná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
21.5.21 18:32

@jita22 spíše mi taky záleží na tom abych měla někoho s kým si můžu povídat o svých problémech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.21 18:46

Buď v pohodě :) v 17 není kam spěchat. Spousta holek i na vejšce ještě žádný vážný vztah neměla. Počkej si na toho pravého, není nutné randit a mít x kluků, někdo to opravdu ke štěstí nepotřebuje. Měla jsem nejlepší kamarádku, kterou trápilo, že s ní nikdo celou střední nechodil, pak měla pocit, že musí jít s prvním, který jí chtěl - hned po maturitě s bráchou jiné spolužačky a nakonec toho hodně litovala. A pokud ti mamka řiká tohle, tak jí opravdu nechápu, do toho ti rozhodně nemá co mluvit, najdi si ve svém okolí jinou ženu, která tě podpoří a které se budeš moci svěřovat - babičku, tetu nebo alespoň kamarádku.

• Citovat
  • Nahlásit
55
21.5.21 18:53

Moje mamka si ze mě spíše dělá srandu ale asi nechápe že mě to trochu mrzí protože nejsem zrovna typ na seznamování. Samozřejmě že to nechci nějak uspěchat když už tak chci aby to byl někdo na kom mi bude záležet ale najít někoho takového je vážně trochu těžké :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2864
21.5.21 19:03

Hmmm, nevím…nejsem uplně stará, ale názor mám asi jako starší :lol:… v dnešní době bych tuplem nespěchala a pečlivě si vybírala partnera.
A na povídání a svěřování bych taky vybírala opatrně. Ten se kterým člověk chodí, nemusí být ten nejlepší na svěřování a povídání. :nevim: zkušenost - dobrý kamarád / kamarádka tě nikdy neopustí, ale partner kolikrát odejde ze dne na den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.21 19:04

Tak dnes je špatná doba, covid opravdu seznamování nepřeje. Ale uvidíš, že bude líp. Třeba poznáš nějakou lásku v létě o prázdninách :) Věnuj se nějaké zálibě co tě baví. Zkus si pro začátek najít i třeba fakt víc kamarádek a kamarádů, protože kamarádi mají známé…dostaneš se mezi nové lidi se kterýma můžeš něco podnikat. Nebo si najdeš na léto brigádu, tam se dá potkat nových lidí. A z mé zkušenosti, pravou lásku potkáš i když jí sama nehledáš :) ona si tě najde :)

• Citovat
  • Nahlásit
55
21.5.21 19:08

Co se týče přátel tak jsem na to nikdy neměla moc velké štěstí když mi bylo kolem 13 tak jsem si našla kamarádku která mě po roce vyměnila a od té doby jsem žádnou kamaradku neměla a celkem mi to chybi prostě se neumím seznamovat s novými lidmi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.21 19:29

Tak je potřeba s tím začít :) pokud půjdeš na vejšku, nebo někam do práce, tak tam budou samí nový lidi a bude nutné se s nimi začít bavit. Pokud to půjde, přihlaš se třeba na nějaký kurz - jazykový, kreativní, sportovní. To jsou místa, kam často lidi chodí sami a jsou rádi za nějaký nový kontakt. A nebo si někoho prostě vyhlídnout, požádat hodnou spolužačku o vysvětlení látky a za to jí pozvat na zmrku nebo na kafe. Nebo z vedlejší třídy holky, postěžovat si, že dneska ten test byl hrozný - předat si s nimi otázky, že příště ti je dají oni… Někoho ve škole si vyhlídnout (ideálně ne největšího frajera) a na něco úplně obyčejnoho se zeptat - Ahoj, prosimtě neviděl/neviděla jsi tady dnes učitělku Kropáčkovou? a příště když ho potkáš, tak ho pozdravit. Třeba tě někdy zastaví pak sám, nebo tě začnou zdravit i jeho kámoši :)

• Citovat
  • Nahlásit
24450
21.5.21 19:32
@36455 píše:
@jita22 spíše mi taky záleží na tom abych měla někoho s kým si můžu povídat o svých problémech

na popovídání o problémech jsou odjakživa kamarádky, chlapi v tvém případě kluci nejsou moc na fňukny zvědaví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24450
21.5.21 19:33
@36455 píše:
Co se týče přátel tak jsem na to nikdy neměla moc velké štěstí když mi bylo kolem 13 tak jsem si našla kamarádku která mě po roce vyměnila a od té doby jsem žádnou kamaradku neměla a celkem mi to chybi prostě se neumím seznamovat s novými lidmi :mrgreen:

běž na brigádu, sportuj, běž do nějakého kroužku - chápu, že v době restrikcí je to těžké

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
21.5.21 19:52

@stinga kamarádky jsou jasné ale i s klukem by se mělo povídat o různých problémech aspoň to si teda myslím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3752
21.5.21 20:02
@36455 píše:
@stinga kamarádky jsou jasné ale i s klukem by se mělo povídat o různých problémech aspoň to si teda myslím :nevim:

Ale ve tvým věku se kluk nehledá na povídání o problémech, ale na příjemné trávení času :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Aquarius79
21.5.21 20:07
@Anonymní píše: Čaute holky, mám takový menší problém táhne mi má sedmnáct a dosud jsem chodila jen s jedním klukem a to v mých třinácti vztah byl takový spíš dětský vydrželo to asi 2-3 měsíce do teď jsem nikoho neměla což znamená že jsem i pořád panna. Mamka má pořád narážky že ať si pohnu nebo budu panna do smrti prostě mi to připomíná každý den a já už jsem zoufalá protože najít si někoho v dnešní době je hrozně těžky. Většina řekne že mám ještě čas a ať nikam nespěchám ale vážně bych si přála mít vedle sebe někoho s kým si můžu povídat a svěřovat se.

Na to stačí opravdové přátelství, k tomu netřeba sex. Času máte opravdu ještě dost. Vaší mamku raději komentovat nebudu.

• Citovat
  • Nahlásit
203
21.5.21 20:07

Já jsem měla úplně stejný trápení jako ty. Už na střední. Pak to pokračovalo vysokou a lásku jsem našla ve 24. Ona přijde, ale kdy to nejde říct :srdce: :srdce:
Samozřejmě tomu můžeš jít naproti a tipy už si tu dostala. Akorát v Covid době je to horší..
A užívej si života i single :dance:
Potom až se seznamíš, tak ten druhý bude koukat, co všechno máš za zájmy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat