Jak si obarvit obočí a co všechno k tomu potřebuju?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
5.12.21 15:27

jak si obarvit oboci a co vsechno k tomu potrebuju?

Ahojte holky, potrebuju poradit. Chci si obarvit oboci ale nevim jake barvy jsou dobre a co vsechno na to potrebuju. Jsem spinava blondyna a oboci si delam jen tuzkou. Takze hledam svetlejsi hnedou barvu at to neni moc a ani malo. Jeste jsem slysela ze porebuju nejakou vodicku nebo neco. Prosim poradte!
:nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19567
5.12.21 15:41

Mam nejsvetlejsi barvu od Alciny. Smicham v urcenem pomeru s k tomu urcenym peroxidem, nanesu uchostourem a po 10 minutach setru a umyju. Zadna veda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18946
5.12.21 15:46

RefectoCil nejlepší barvy na obočí. Potřebuješ k tomu ještě oxidant

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1172
5.12.21 16:06

Co navstivit jakoukoliv drogerku a tam koupit sadu na barveni oboci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1068
5.12.21 18:31

@cecetka @lachtanice86 S dovolením se vetřu s několika otázkami. Lze barva nějak odstranit / upravit, když mi " ujede ruka" a budu to mít nakřivo? Dál… jak dlouho to vydrží? A nakonec… lze takto obarvit i " vypelichané" obočí tak, že část barvy drží na kůži? Myslím tím vyplnit mezery a celkově dodat tvar?

Děkuju a omlouvám se zakladatelce, že to toho vstupuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1654
5.12.21 23:48

Barvím si obočí Refectocilem, to je malá tuba barvy, k tomu si kupte oxidant a štěteček. Prodávají se i různé šablony, aby vám právě neujela ruka.
Barva zůstane na kůži jen cca 3 dny, záleží, jak moc obočí budete umývat. Samotné nabarvení mi vydrží cca týden.

Jinak: setkala jsem se už i s tím, že někomu ta barva nechytá. Je to jako z vlasy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
6.12.21 10:56

Reftectocil je dobrý to je pravda…a nebo zkusit pernamentní tetování :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat