Jak si odpočinout od rodiny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.7.22 10:59

Jak si odpočinout od rodiny

Mam ted horsi obdobi. Mam depku, chodim sem a tam a nevim co proti tomu delat. Takova bezmoc. Asi jsem vyhorela. Zijeme s pritelem a jeho mamkou. Ona je hodna, mam ji rada, jenze jak to byva ze… Pritel se s ni casto dohaduje, ja se naucila to neresit, jsou to jejich valky, jenze ja jsem v kuchyni a prijde mama a zacne se mi stezovat na pritele a ne jen na neho, i na svoji mamku s tatkou, protoze jezdi s nima po doktorech. Ja vim, ze toho ma moc. Jenze nema chlapa, nema konicky, ceka jen na vnoucata jestli prijdou. Takze si potrebuje pokecat. Nejhorsi to je, kdyz prijede dcera k nam(jsem rozvedena) to mamka pritele je samozrejme stastna a zacne k ni byt nekriticka, cpe ji vsim moznym i kdyz mame za chvili veceret. To samozrejme vidi pritel a uz to jede.. ten ji vynada, ze proc ji to dava, ta se urazi a pak mi to povida. Jsem uz z toho unavena. Odstehovat se ted nejde, pritel plati jeste hypoteku na ten barak a barak je to dvougeneracni, takze ji zase v tom nechat kdyz je v duchodu taky nejde. Jsou u nas zbytecne vyhrocene chvile, protoze pritel a mamka jsou na sebe nekdy az alergicti, pak se to samozrejme odrazi i v nasem vztahu. A ted prisla chvile kdy je toho moc a potrebuji si fakt odpocinout protoze i ja jsem pak protivna. :roll: jsem v takove fazy, ze proste ani na kafe s kamoskou nechci protoze nechci nic a nic resit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
346
4.7.22 11:11

Ja bych spis byla psychicky KO, ze ke mne jezdi me dite jen na navstevy, nez ze mi stesky partnerovy matky nici vztah a unavuji, ale holt ma kazdy ty priority jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.22 11:15

@Adelineee nejezdi na navstevy, je u sveho taty, protoze ja chodim do prace na 12 hodin ;)

• Citovat
  • Nahlásit
346
4.7.22 11:18
@Anonymní píše:
@Adelineee nejezdi na navstevy, je u sveho taty, protoze ja chodim do prace na 12 hodin ;)

Aha, tak to promin, ono to vyznelo jinak a znacne bolestinsky a sebestredne. Uprimne rikam, ze v teto situaci asi nic moc nepujde delat, naucit se vypnout, relaxovat, urvat si svuj cas jen pro sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.22 11:24

@Adelineee asi jsem to napsala spatne. Rikam si, ze bud utecu, vydrzim a nebo se zabijeme a nebo nevim co by se muselo stat.

• Citovat
  • Nahlásit
346
4.7.22 11:30
@Anonymní píše:
@Adelineee asi jsem to napsala spatne. Rikam si, ze bud utecu, vydrzim a nebo se zabijeme a nebo nevim co by se muselo stat.

Chapu, ze to je slozite, zvlast kdyz pises, ze je to hodna zenska. Bude to evidentne ten typ, ktery potrebuje vypovidat a tim jaksi hodit cast te bezmoci a starosti na druheho. A ty jsi zase ta, ktera neumi vypnout a odfiltrovat to. Partner ji pomaha? Ono to asi jeste i s peci o rodice musi byt hodne narocne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7626
4.7.22 11:30
@Anonymní píše:
@Adelineee nejezdi na navstevy, je u sveho taty, protoze ja chodim do prace na 12 hodin ;)

plno matek chodi na 12tky a maji deti u sebe, co je to za vymluvu. ntb. pises ze babka je z male poprdena, tak ji muze v tu dobu hlidat ne? proste se ti nehodi do noveho vztahu, jen si to priznej. anebo zmen praci, ale vymenit dite za chlapa ci penize :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
4.7.22 11:32
@markytka3 píše:
plno matek chodi na 12tky a maji deti u sebe, co je to za vymluvu. ntb. pises ze babka je z male poprdena, tak ji muze v tu dobu hlidat ne? proste se ti nehodi do noveho vztahu, jen si to priznej. anebo zmen praci, ale vymenit dite za chlapa ci penize :poblion:

Ale ta pani (tchyne) se evidentne stara jeste o sve rodice, nemyslim, ze by davala jeste peci o dite k tomu vsemu.
Treba maji stridavku, nevime, jak to maji nastaveno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7626
4.7.22 11:37
@Adelineee píše:
Ale ta pani (tchyne) se evidentne stara jeste o sve rodice, nemyslim, ze by davala jeste peci o dite k tomu vsemu.
Treba maji stridavku, nevime, jak to maji nastaveno.

kdyby meli stridavku, tak nenapise, kdyz prijede dcera k nam, ale napise mam dceru ve stridave peci, navic autorka reaguje, na to, ze k nim jezdi dcera na navstevu tim, ze ji ma otec, protoze ona dela 12tky.. kdyz by nepohlidala babka, tak ma snad noveho partnera…

Příspěvek upraven 04.07.22 v 11:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.22 11:38

@markytka3 prosim te :lol: bez si to zkouset jinam. Mamka pritele jezdi s obouma rodicema po doktorech, deda byl na operaci protoze mel rakovinu kuze. Pritel dela smeny jako ja, 12 hod. smeny kratky a dlouhy tyden, denni a nocni. A nevim jestli ti to nedoslo, ale dite ma dva rodice, a my s byvalim mame super vztahy a dcera si chce uzit jak me tak i tatku. :mavam:

@Adelineee mame peci dohodou, nemame stridavku, nic. Proste jsme schopny spolu mluvit a nemame nic soudne dane. Ano, je hodna jinak a prave se potrebuje vypovidat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.22 11:39

@markytka3 a asi budes prekvapena, ale i byvali chce dceru u sebe, nechce ji vidat 1× za 14 dni nebo jak se to dela.

• Citovat
  • Nahlásit
7626
4.7.22 11:40
@Anonymní píše:
@markytka3 prosim te :lol: bez si to zkouset jinam. Mamka pritele jezdi s obouma rodicema po doktorech, deda byl na operaci protoze mel rakovinu kuze. Pritel dela smeny jako ja, 12 hod. smeny kratky a dlouhy tyden, denni a nocni. A nevim jestli ti to nedoslo, ale dite ma dva rodice, a my s byvalim mame super vztahy a dcera si chce uzit jak me tak i tatku. :mavam:@Adelineee mame peci dohodou, nemame stridavku, nic. Proste jsme schopny spolu mluvit a nemame nic soudne dane. Ano, je hodna jinak a prave se potrebuje vypovidat.

pece dohodou tak, ze k tobe dcera jezdi na navstevu? hmmm :nevim: a k tvemu dotazu, jak si odpovinout? co treba vzit dceru a jet s ni sama na dovolenou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8694
4.7.22 11:45
@markytka3 píše:
plno matek chodi na 12tky a maji deti u sebe, co je to za vymluvu. ntb. pises ze babka je z male poprdena, tak ji muze v tu dobu hlidat ne? proste se ti nehodi do noveho vztahu, jen si to priznej. anebo zmen praci, ale vymenit dite za chlapa ci penize :poblion:

Chlapovi bys napsala to samé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
167
4.7.22 11:46
@markytka3 píše:

Co ty prosím Tě řešíš? Podle jedné diskuze vidíš do života a režimu druhých? Říkat někomu, že vyměnil své dítě za prachy nebo chlapa, jak si na to přišla? Běž se léčit, fakt jsi totální tydýt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7626
4.7.22 11:50
@Uslava píše:
Chlapovi bys napsala to samé?

tak chlap se ocividne stara, k matce holka jezdi na navstevu.. ale me je to sumak,… jen nechapu, kde je problem, navic snad kazdy stoupa vi, ze dvougeneracni bydleni nedela dobrotu. pokud nechci babku slyset, tak mam pusu a reknu ji, to co napsala tady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat