Reklama

Jak si představujete super stav oblečení na MMB?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 28.03.11 14:35
Jak si představujete super stav oblečení na MMB?

Holky prosím jak si předstabujete super stav na MMB u oblečení?KUpovala jsem tričko od jedné paní uvedeno super stav bez vady. Dnes mi tričko přišlo a jsou na něm fleky malé flíčky u krku a pak pod obrázkem tak jsem paní napsala,že takto si super stav nepředstavuji a,že chci vrátit peníze.Tak mi odepsala,že fleky tam nebyli a,že mi peníze nevrátí,že ho kupovala na MMB od jedné paní,ale je jim malé. Tak co ted mam dělat? Dát za flekaté tričko 99,– mi příjde docela dost.Jak by jste to řešili vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 28.03.11 14:35

A ještě další fotka

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 28.03.11 14:39

Ja si taky super stav takhle nepredstavuju.A ty fleky jsouo videt :-? . Zacla bych se sni hadat.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 28.03.11 14:39

Super stav si představuju, že je věc jako nová, může být s běžnými známkami užívání (jakože je třeba vidět, že se to někdy pralo). Fleky určitě ne…

Co to řešit přes MMB? Ať dá spoň slevu, aby stálo za to zkusit ty fleky oprat :lol:

VERCATOMIK
Ukecaná baba ;) 1602 příspěvků 28.03.11 14:40

A má paní už nějaké negativní hodnocení? Dala bych jí negativ a možná ještě písla provozovateli. Jinak super stav si představuji oblečení jako nové.

rosslyn
Kelišová 5011 příspěvků 28.03.11 14:42
sexyfraga,

pokud se odmítá dohodnout, potom napsat negativní hodnocení a také kontaktovat administrátory, kteří takové případy řeší.

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 28.03.11 14:44

Super stav - prostě bez vady a jako nové..Ty malé flíčky bych asi ještě rozdýchala ,když by to byl bytelný materiál, ale ten flek od jídla už by mě asi napružil :roll:
Prachy asi nevrátí, ale negativní komentář si teda zaslouží.. :pankac:

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 28.03.11 14:46

tohle super stav nené :-?

Karku
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 28.03.11 14:48

tohle rozhodně není super stav, to by vypadalo jako nové..občas na mimibazaru nakupuju a když je napsáno super stav nebo top stav, vypadá oblečení jako nenošené..rozhodně ne fleky atd.takže jí napiš, že jí dáš negativ když se nedohodne

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 28.03.11 14:49

Právě,že já když kupuji super stav tak mi většinou příjdou domu věci co jsou jako nové.Osobně si myslím,že ty malé fleky nepůjdou ani vyprat ten od jídla zřejmě ano,ale ty u krku nee. A celkově je tričko docela dost oprané.Fakt jsem zklamaná a hlavně,když mi odepsala toto:
Dobrý den,

tak to mě mrzí dvakrát víc paní......,ale zklamaná jsem já.Jelikož si nejsem vědoma jakéhokoliv poškození,peníze Vám vrátit nemohu.Tričko jsem vyhrála v aukci a přišlo mi v pěkném stavu, bez vady,jen nám bylo již malé,tak jsem ho pouze nabídla dále.
Myslím,že tak špatně snad ještě nevidím sakryš.
Nezlobte se,ale kdybychom ho nosili a nějaký flíček by byl,napsala bych to a cena by byla jistě nižší.Mohu Vám nabídnout max.nějakou kompenzaci od nás s albíčka,samoz­řejmě v rozumné výši,aby jste nebyla bita.Nezlobte se.

Toto bylo v inzerátu KRÁSNÉ NEXT TRIKO S DINOSAUREM

VELIKOST: 86

BEZ VADY.SUPER STAV!
12-18měs.

CENA 99,– Kč

Já žádnou kompenzaci nechci z jejího alba nic se mi nelíbí a už mam docela i obavy co by mi přišlo příště.Odepsala jsem jí,že pokud nebude chtít uznat reklamaci tak jí udělím negativ už neodepsala. :nevim:

bumbinka
Kelišová 5468 příspěvků 28.03.11 14:49

Super stav si představuju, že je jako nové, max, třeba znát, že už bylo párkrát vyprané - ale neopraná barva, žádné žmolky od praní (nebo jen nějaké úplně mini počínající), bez fleků, neděravé, …
Chápu, že by se paní mohla přehlédnout, je fakt, že pokud něco koupíš a dítěti to ani neoblečeš, možná to prostě pošleš dál bez nějakého detailního zkoumání, ale pokud by se mi tohle stalo a někdo mi poslal fotky jako ty, okamžitě bych se omluvila a nabídla buď slevu nebo vrácení peněz výměnou za zboží zpátky.
Jenže nevím, jak moc je na to nějaká páka, určitě napsat hodnocení a upozornit administrátory, ale jestli to budou řešit, když je to jen slovo proti slovu… :nevim:

RadanaH
Kelišová 7213 příspěvků 28.03.11 14:50

ja na MMB nakupuji pomalicku do vybavicky a vzdycky se divam na hodnoceni prodavajici,zatim jsem se setkala s uprimnym komentarem k vecem co jsem kupovala,takze jsem vedela do ceho pripadne jdu a nebyla jsem zklamana…

za 100KC bys skoro koupila tricko nove,treba v tescu a to by bylo v super stavu!!!pochyuji,ze ti vrati penize a nebo vymeni zbozi,vetsinou to maji v podminkach prodeje takhle napsane,zkus si stat za svym,pokud neustoupi a treba prestane reagovat,tak zbyva asi jen napsat negativni hodnoceni,ale pekne od srdce :pocitac:

vykyna
Závislačka 3471 příspěvků 28.03.11 14:51

Když napíšu, že je oblečení v super stavu, tak tím myslím, že je jako nové, málo nošené.. Věci s flekama tam nedávám a když ano, tak to tam napíši a detailně nafotím..

Toto opravdu super stav není, hádala bych se a napsala jí negativní hodnocení.. Mě už se to bohužel taky stalo, že mi přišlo oblečení a byly na něm fleky.. A bylo psáno, že jsou pěkné nezničené :pocitac:

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 28.03.11 14:52

A tady foto celého tričko fleky na fotu celého trička nejdou moc vidět,ale ve skutečnosti jsou dost viditelné pouhým okem.

Mellanie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.11 14:53

ahoj,
mě teda zatim nikdy na mmb nepomohli nic vyřešit.Když jsem byla nespokojená s oblečkama.Nebylo to teda nějak často,ale párktár se mi věci nelíbily.
Myslim ,že mmb snad řeší akorát případy-když odešleš peníze a dotyčný ná ti nepošle zboží. :think:

Asi bych to řešila dohodou s paní –sleva. :-?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >