Jak si přestat prohrabovat vlasy?

Anonymní
7.4.21 17:53

Jak si přestat prohrabovat vlasy?

Pro někoho asi blbost, ale mě tenhle problém dost trápí, vlasy mi šíleně padají, mám je dost řídké od mala, a pořád si do nich šahám a „čechrám“ účes, čímž mi vlasy ještě víc padají a mám je řidší… Co s tím? Jak se to odnaučit? Několik dnů jsem se na to zaměřila, ale stejně si do nich sáhnu jakoby na objem…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2000
7.4.21 18:03

Jestli ti padají vlasy, tak chce zjistit příčinu proč padají. Saháním, respektive nesaháním si nezajistíš, že ti padat přestanou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
7.4.21 18:08

Mám ten samej zlozvyk, každých 5 minut si je přehazuji na ramena a „pročísnu“ prstama, vypadá to asi hrozně. :lol: Není to ale tím, to by sis za ty vlasy musela vyloženě tahat.
Spíš je máš křehké a tím dotykem se ti vlas v polovině zlomí - to samé se ti stane i při česání hřebenem. Příčina je jinde. Málo vitaminů, špatná péče…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9838
7.4.21 18:29

Vlasy ti určitě nepadají proto, že si do nich saháš. A odnaučit se to dá prostě jedině tak, že se na to budeš soustředit a nebudeš to dělat. Nebo si třeba na ty vlasy dáš něco, co tě od sahání odradí. Anebo na ruce. Je to těžké, ale jiný způsob neexistuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
447
7.4.21 22:49
@Anonymní píše:
Pro někoho asi blbost, ale mě tenhle problém dost trápí, vlasy mi šíleně padají, mám je dost řídké od mala, a pořád si do nich šahám a „čechrám“ účes, čímž mi vlasy ještě víc padají a mám je řidší… Co s tím? Jak se to odnaučit? Několik dnů jsem se na to zaměřila, ale stejně si do nich sáhnu jakoby na objem…

Padají to, nebo se ti lámou? Já mám krekhe vlasy, spís se mi lámou a na to mi trochu pomohl kolagen (stačí nějaký obyc za pár stovek v pytliku z fitness eshopu, ale vybrat ten typ na vlasy, nehty,.. tak za dva tři mesice by měly vlasy růst silnější).
Pokud ti vyloženě padají a máš je hodně řídké, tak bych se spíš poradila u doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1839
7.4.21 22:55

Taky si v nich furt hrabu, ale já dost nesnáším, když mi padají do obličeje. Lepší to je, když je mám svázané nějak, že mi nikam nelezou a necítím je.
Ovšem na padání si myslím to vliv nemá. Taky mi padají celkem dost. Prostě si ty vypadlé vytáhnu při tom přehrabování, nebo pak později při mytí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2756
7.4.21 23:43

Ja mam podobny zlozvyk, ve stresu se skrabu ve vlasech. Kdyz jsem byla na vysce, musela jsem mit vlasy v culiku, jinak bych se doskrabala do krve. Kdyz si namazu ruce kremem, tak se taky uhlidam a do vlasu nesahnu. Z cechrani ti vlasy spis padat nebudou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5173
7.4.21 23:47

Jejda 8o taky se pořád hrabu ve vlasech, zrovna se tady houpu v křesle, nejde mi spát, tak tak zevluju a hrabu se ve vlasech :roll:

zakladatelko, tím to asi nebude, pokud si vlasy nevytrháváte, já se v nich pořád hrabu a mám jich na 3 hlavy, těžký, hustý…nezkrotitelný

ale je dobrý se zkusit ten zlozvyk trochu odnaučit… :think: i když kvůli němu vám asi vlasy nepadají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat