Jak si přivydělat na MD bez podvodů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 22:26
Jak si přivydělat na MD bez podvodů?

Ahoj máte nějaké typy na práci z domova? Takovou do které nemusíš investovat své peníze, neprodáváš a nemusíš hledat kopu dalších lidí? Takovou která není podvod? :think: :think: Již dlouho hledám a mám pocit, že taková práce snad není :think: Co děláte vy? Jaké má vaše práce plusy a mínusy?

Reakce:
Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 25.10.18 22:41

Psaní článků je jediné, co se mi osvědčilo. Pokud jsi prodejní typ, pak můžeš zkusit nějaký katalogový prodej. Sice píšeš, že tohle ne, ale úplně bych to nezatracovala. Ale opravdu to není pro každého, já bych si třeba takhle nevydělala ani na slanou vodu :lol: :pankac:
Tak zkus ty články, umíš-li psát. Není to kdovíjaká hitparáda, ale každá tisícovka měsíčně navíc dobrá ;-)

Ornwen
Závislačka 4814 příspěvků 1 inzerát 26.10.18 07:07

Delam normalne pro sveho zamestnavatele. Bohuzel je to dost nárazové. S prvnim ditetem to bylo lepsi, prace bylo vic.

DevilLady
Stálice 100 příspěvků 26.10.18 10:12

Různé dotazníky, emaily reklamní… To dělám já. Není to žádný závratny výdělek ale i pár stovek se hodí :dance:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Hořící muž z Václavského náměstí: Následovníka Palacha hasili bundami

Policie dnes odpoledne kolem třetí hodiny zasahovala v horní části... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >