Jak si přivydělat na MD bez podvodů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 22:26
Jak si přivydělat na MD bez podvodů?

Ahoj máte nějaké typy na práci z domova? Takovou do které nemusíš investovat své peníze, neprodáváš a nemusíš hledat kopu dalších lidí? Takovou která není podvod? :think: :think: Již dlouho hledám a mám pocit, že taková práce snad není :think: Co děláte vy? Jaké má vaše práce plusy a mínusy?

Reakce:

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2385 příspěvků 25.10.18 22:41

Psaní článků je jediné, co se mi osvědčilo. Pokud jsi prodejní typ, pak můžeš zkusit nějaký katalogový prodej. Sice píšeš, že tohle ne, ale úplně bych to nezatracovala. Ale opravdu to není pro každého, já bych si třeba takhle nevydělala ani na slanou vodu :lol: :pankac:
Tak zkus ty články, umíš-li psát. Není to kdovíjaká hitparáda, ale každá tisícovka měsíčně navíc dobrá ;-)

Ornwen
Závislačka 4548 příspěvků 26.10.18 07:07

Delam normalne pro sveho zamestnavatele. Bohuzel je to dost nárazové. S prvnim ditetem to bylo lepsi, prace bylo vic.

DevilLady
Stálice 100 příspěvků 26.10.18 10:12

Různé dotazníky, emaily reklamní… To dělám já. Není to žádný závratny výdělek ale i pár stovek se hodí :dance:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >