Jak si přivydělat z domu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 08:23
Jak si přivydělat z domu.

Ahojky, chtěla jsem se zeptat zda nevíte o nějaké fajn práci která se dá dělat z domu pár hodin denně :-) moje hlavní práce je Kadeřnice dělám 12hod směny krátký dlouhý týden :-) takže čas celkem mám. Penízky nejsou až tak špatné ale za tu dřinu to žádná sláva není ješte když je mi 22 let ažiju sama. Chtěla bych si přivydělat ty 4000-5000 měsíčně. ( ano na internet jsem koukala, ale tam člověk nepozná co je podvod a co ne) díky za rady!!:-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 4977 příspěvků 28.06.19 08:32

Ve tvé situaci, nechceš si spíš třeba zlepšit kvalifikaci ve vlastním oboru? Můj kadeřník si v Praze bral 2000+ za střih, a to se na něj staly fronty. Dobrá kadeřnice si 4k měsíčně navíc vydělá jako nic. Pokud teda nejsi někde na vesnici, to pak chápu, že úplně nejde říct si takovou částku.

Zumpa
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 28.06.19 08:35

Na internetu je to podvod všechno.

Tableta
Kelišová 5297 příspěvků 28.06.19 08:38
@Zumpa píše:
Na internetu je to podvod všechno.

No asi tak nějak.

Pokud to nemáš zprostředkovaný ze známosti, tak se do ničeho ani nepouštěj. To bych šla radši, třeba na víkendy, někam do KFC nebo Burger Kingu :nevim: Tam si směny domluvíš, jak se ti zrovna hodí a nebo jak potřebuješ.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21399 příspěvků 1 inzerát 28.06.19 08:40

No kadeřnici můžeš klidně dělat doma na pár hodin, nebo k někomu jezdit a vyděláš si taky dost ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 08:47

@Lalelale já pracuju pod firmou jsem placená od hodimy

Lendeš
Kelišová 6498 příspěvků 28.06.19 08:48

Občas se na pracovních portálech vyskytne nějaká nabídka neodborné práce z domova (třeba pro nějaký eshop nebo v poslední době to nabízejí i některá call centra, když mají málo lidí), ale takových nabídek je hrozně málo. Podvodem to zavání, když není uveden název firmy (nebo se firma jmenuje Práce z domova apod.), když nedohledáš čím se ta firma vlastně zabývá (jen že nabízejí práci na doma), když chtějí jakýkoliv poplatek. Obvykle stačí vygooglit si tu firmu, případně jejího jednatele a najdeš na netu spoustu negativních zkušeností.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 08:48

Holky ja potrebuju práci z domu dělám i vikendy takže po brigádách nemám čas lítat :-) chci jen typi na práci Z DOMU :hug:

Zumpa
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 28.06.19 08:54

No, kdybys nepsala typi, tak bys třeba mohla dělat korektury, tady to ale na nějaký výdělek nevidím. Žebraček o práci z domu je asi sto tisíc ženských na MD a RD, proto jsou FB skupiny apod plné nabídek - protože to je super kšeft, ale pro ty, co ti tu práci dají. Děláš pak za 20Kč na hodinu.

Tableta
Kelišová 5297 příspěvků 28.06.19 08:54
@Anonymní píše:
Holky ja potrebuju práci z domu dělám i vikendy takže po brigádách nemám čas lítat :-) chci jen typi na práci Z DOMU :hug:

Tak to musíš shánět po znýmých a rodině, protože takhle od random lidí to bude s největší pravděpodobností scam :nevim:

Lalelale
Závislačka 4977 příspěvků 28.06.19 08:56
@Anonymní píše:
@Lalelale já pracuju pod firmou jsem placená od hodimy

A co tedy dělat kadeřnici doma příležitostně? Takhle, práce z domova je vesměs podvod, pokud nejsi kvalifikovaná na něco speciálního, případně neděláš full time někde, kde to jde. Diskuzí tu na to téma je sto a jedna.

Lalelale
Závislačka 4977 příspěvků 28.06.19 08:58
@Zumpa píše:
No, kdybys nepsala typi, tak bys třeba mohla dělat korektury, tady to ale na nějaký výdělek nevidím. Žebraček o práci z domu je asi sto tisíc ženských na MD a RD, proto jsou FB skupiny apod plné nabídek - protože to je super kšeft, ale pro ty, co ti tu práci dají. Děláš pak za 20Kč na hodinu.

Ošklivě napsáno, ale pravdivě. A to nemluvíme o tom, že plno těch prací ani neexistuje a jen vytáhnou z důvěřivých trubek zálohu za obálky a zmizí.

Alkata
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 28.06.19 09:07

Hlavně pozor na podvody, píše se o tom dnes a denně http://www.pracezdomova.net/…u-od-podvodu

Hanney
Závislačka 2789 příspěvků 28.06.19 09:10
@Anonymní píše:
@Lalelale já pracuju pod firmou jsem placená od hodimy

Tak asi pracuješ za málo peněz. Co takhle začít na sebe… třeba kadeřnice do domu, to můžeš i při zaměstnání, udělat si jednoduchej web na prezentaci, žl a už to jede :D Říká se, ševče, drž se svýho kopyta, ty máš kvalifikaci, tak přece nebudeš dělat nějakou podřadnou práci.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 28.06.19 09:15

Kdyz mate kratky a dlouhy tyden, tak muzete klidne na dohodu chodit do jineho kadernictvi vypomahat nebo i jine brigady. Casu mate plno, proc to musi byt nutne „z domu“?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama