Jak si sama doma sundám gelové nehty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SarkaNovo
Závislačka 3563 příspěvků 31.08.18 18:43
Jak si sama doma sundám gelové nehty

Ahoj, sundavali jste si prosím někdo sám gelové nehty? Čím a jak prosím?:-) Děkuji moc za rady

Reakce:
vertunka
Závislačka 4817 příspěvků 31.08.18 18:47

Jasny ja uz nekolikrat. Ostrihala jsem je klestickama a pak normalne sundala z nehtu. Jde to docela snadno.

eviku-miluna
Kelišová 6862 příspěvků 31.08.18 18:52

@SarkaNovo jednou jsem si je odpilovala pilníkem. Byla to docela makačka :lol:

Luucy
Kecalka 147 příspěvků 31.08.18 18:58

Klestickama nestihat! Muze ti prasknout. Vezmes si hruby pilnik a pilojes, dokud neodpilujes vsechen gel.

SarkaNovo
Závislačka 3563 příspěvků 31.08.18 18:59

Děkuji, jdu na to :mrgreen: Já už je právě nechci a jsem líná někam jít aby mi je sundali

Kriss Tina
Echt Kelišová 7565 příspěvků 31.08.18 19:17

Já je ulámala štípačkama a zbytek odpilovala :D ale musím říct že to nebylo z nejpříjemnějších záležitostí

ixule
Vesmírná mluvilka 34980 příspěvků 31.08.18 19:25

Můžeš opatrně odpilovat, nejdřív hrubým pilníkem, pak jemným, ale může se ti snadno stát, že si poškodíš lůžko, když vezmeš i svůj nehet, raději někam zajdi. Odlupovat je, pokud drží, také dost poškozuje nehet, budeš pak mít nehty slaboučké a citlivé.

Ester13
Kelišová 5846 příspěvků 31.08.18 19:29

Nehty, nee. Sama to nedělej. Nevím, jak je máš dlouho, ale bůhví, co je pod nimi. (A to jsem si sama šila v Rumunsku ruku, 4 štychy). :mrgreen:

Verun83
Echt Kelišová 9248 příspěvků 33 inzerátů 31.08.18 19:31

Vzdy jsem si sama odpilovala hrubym pilnikem. Nechala jsem si jen slabou vrstvu gelu, aby nehty nebyly jak papir a citlive. Lakovala jsem vyzivou pres to.

nozu
Extra třída :D 12094 příspěvků 31.08.18 20:17
@vertunka píše:
Jasny ja uz nekolikrat. Ostrihala jsem je klestickama a pak normalne sundala z nehtu. Jde to docela snadno.

tohle fakt nedoporučuji. Ne všem to půjde snadno. Mě třeba gelovkx drží jak přibité.

@SarkaNovo pokud nechceš jít k manikérce, což bych doporučovala, tak opatrně opilovat papírovým pilníkem (ne skleněným!) a pak přetírat nějakou výživou. Podtupně nehty zkracovat, zbytek gelu ti bude postupně odrůstat a zůstanou ti tvé nehty.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1694 příspěvků 31.08.18 21:10

Já si je ostříhala nůžkami na krátko, až na své nehty a pak mezi ně a svůj nehet píchla ten pilník a kroutila s ním. Nakonec jsem tak sundala vždy všechny, ale teda nic příjemného to nebylo…

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >