Jak si sama doma sundám gelové nehty?

3668
31.8.18 18:43

Jak si sama doma sundám gelové nehty

Ahoj, sundavali jste si prosím někdo sám gelové nehty? Čím a jak prosím?:-) Děkuji moc za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5019
31.8.18 18:47

Jasny ja uz nekolikrat. Ostrihala jsem je klestickama a pak normalne sundala z nehtu. Jde to docela snadno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7353
31.8.18 18:52

@SarkaNovo jednou jsem si je odpilovala pilníkem. Byla to docela makačka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
31.8.18 18:58

Klestickama nestihat! Muze ti prasknout. Vezmes si hruby pilnik a pilojes, dokud neodpilujes vsechen gel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3668
31.8.18 18:59

Děkuji, jdu na to :mrgreen: Já už je právě nechci a jsem líná někam jít aby mi je sundali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
31.8.18 19:17

Já je ulámala štípačkama a zbytek odpilovala :D ale musím říct že to nebylo z nejpříjemnějších záležitostí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35029
31.8.18 19:25

Můžeš opatrně odpilovat, nejdřív hrubým pilníkem, pak jemným, ale může se ti snadno stát, že si poškodíš lůžko, když vezmeš i svůj nehet, raději někam zajdi. Odlupovat je, pokud drží, také dost poškozuje nehet, budeš pak mít nehty slaboučké a citlivé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6579
31.8.18 19:29

Nehty, nee. Sama to nedělej. Nevím, jak je máš dlouho, ale bůhví, co je pod nimi. (A to jsem si sama šila v Rumunsku ruku, 4 štychy). :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
31.8.18 19:31

Vzdy jsem si sama odpilovala hrubym pilnikem. Nechala jsem si jen slabou vrstvu gelu, aby nehty nebyly jak papir a citlive. Lakovala jsem vyzivou pres to.

• Citovat
  • Nahlásit
14522
31.8.18 20:17
@vertunka píše:
Jasny ja uz nekolikrat. Ostrihala jsem je klestickama a pak normalne sundala z nehtu. Jde to docela snadno.

tohle fakt nedoporučuji. Ne všem to půjde snadno. Mě třeba gelovkx drží jak přibité.

@SarkaNovo pokud nechceš jít k manikérce, což bych doporučovala, tak opatrně opilovat papírovým pilníkem (ne skleněným!) a pak přetírat nějakou výživou. Podtupně nehty zkracovat, zbytek gelu ti bude postupně odrůstat a zůstanou ti tvé nehty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2064
31.8.18 21:10

Já si je ostříhala nůžkami na krátko, až na své nehty a pak mezi ně a svůj nehet píchla ten pilník a kroutila s ním. Nakonec jsem tak sundala vždy všechny, ale teda nic příjemného to nebylo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat