Reklama

Jak si sama doma sundám gelové nehty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SarkaNovo
Závislačka 3387 příspěvků 31.08.18 18:43
Jak si sama doma sundám gelové nehty

Ahoj, sundavali jste si prosím někdo sám gelové nehty? Čím a jak prosím?:-) Děkuji moc za rady

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4556 příspěvků 31.08.18 18:47

Jasny ja uz nekolikrat. Ostrihala jsem je klestickama a pak normalne sundala z nehtu. Jde to docela snadno.

eviku-miluna
Kelišová 6811 příspěvků 46 inzerátů 31.08.18 18:52

@SarkaNovo jednou jsem si je odpilovala pilníkem. Byla to docela makačka :lol:

Luucy
Kecalka 129 příspěvků 31.08.18 18:58

Klestickama nestihat! Muze ti prasknout. Vezmes si hruby pilnik a pilojes, dokud neodpilujes vsechen gel.

SarkaNovo
Závislačka 3387 příspěvků 31.08.18 18:59

Děkuji, jdu na to :mrgreen: Já už je právě nechci a jsem líná někam jít aby mi je sundali

Uživatel je onlineKriss Tina
Závislačka 4707 příspěvků 31.08.18 19:17

Já je ulámala štípačkama a zbytek odpilovala :D ale musím říct že to nebylo z nejpříjemnějších záležitostí

ixule
Vesmírná mluvilka 34957 příspěvků 31.08.18 19:25

Můžeš opatrně odpilovat, nejdřív hrubým pilníkem, pak jemným, ale může se ti snadno stát, že si poškodíš lůžko, když vezmeš i svůj nehet, raději někam zajdi. Odlupovat je, pokud drží, také dost poškozuje nehet, budeš pak mít nehty slaboučké a citlivé.

Ester13
Kelišová 5674 příspěvků 31.08.18 19:29

Nehty, nee. Sama to nedělej. Nevím, jak je máš dlouho, ale bůhví, co je pod nimi. (A to jsem si sama šila v Rumunsku ruku, 4 štychy). :mrgreen:

Verun83
Echt Kelišová 8601 příspěvků 33 inzerátů 31.08.18 19:31

Vzdy jsem si sama odpilovala hrubym pilnikem. Nechala jsem si jen slabou vrstvu gelu, aby nehty nebyly jak papir a citlive. Lakovala jsem vyzivou pres to.

nozu
Extra třída :D 11459 příspěvků 31.08.18 20:17
@vertunka píše:
Jasny ja uz nekolikrat. Ostrihala jsem je klestickama a pak normalne sundala z nehtu. Jde to docela snadno.

tohle fakt nedoporučuji. Ne všem to půjde snadno. Mě třeba gelovkx drží jak přibité.

@SarkaNovo pokud nechceš jít k manikérce, což bych doporučovala, tak opatrně opilovat papírovým pilníkem (ne skleněným!) a pak přetírat nějakou výživou. Podtupně nehty zkracovat, zbytek gelu ti bude postupně odrůstat a zůstanou ti tvé nehty.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 3 inzeráty 31.08.18 21:10

Já si je ostříhala nůžkami na krátko, až na své nehty a pak mezi ně a svůj nehet píchla ten pilník a kroutila s ním. Nakonec jsem tak sundala vždy všechny, ale teda nic příjemného to nebylo…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama