Jak si šetrně doma obarvit vlasy?

198
2.3.21 20:40

Jak si šetrně doma obarvit vlasy ?

Zdravim, mám melirované vlasy a už mám pěkný odrosty, protoze u kaderncie jsem byla naposledy nekdy v září :zed: 8)
Poradite jak si šetrně doma obarvit vlasy? Nějaký přeliv? Nejlépe ne z drogerie ale profesionální kosmetika? Předem dekuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
589
2.3.21 20:45

Co se zkusit zeptat své kadeřnice, jestli neprodá to co používá? U nás to tak dělají, je to pro ně lepší, než pak napravovat drogerku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19796
2.3.21 21:50

On zas takový rozdíl mezi barvou z drogerie a od kadeřnice není, to mi věř. To je jen marketingový tah. Celý tajemství je v tom, že barva ti otevře vlas a ty ho musíš po barvení zase zavřít. Proč myslíš, že kadeřnice tak pečlivě kartáčují vlasy při vysoušení fénem? Tím se zavře povrch vlasu, ten se uhladí a pak vypadají vlasy dobře. Při domácím barvení to neudělá skoro nikdo, proto jsou po něm vlasy zničený. Zavolej své kadeřnici, aby ti prodala barvu, kterou ona používá a ty pak jsme nemusely jinou barvu na tvých vlasech překrývat a nech si vysvětlit, jak máš vlasy po barvení ošetřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
2.3.21 23:23

Co kadernice do domu? Myslim ze todle je jeste povolene :lol: ja nebyla u kadernice pres rok a jak se mi vlasy krasne zpevnily a ozily :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2841
3.3.21 07:10

@Janli on je jeste rozdil v koncentraci peroxidu, kadernice ti to urci a namicha podle druhu vlasu, drogerkova barva to neresi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
3.3.21 21:19

@Janli no v tom je teda mega rozdíl. Barva z drogerky ti obalí vlas hnusem kterého se nezbavíš dokud neodroste. Máma si tak barví vlasy léta a je to znát. Používám profesionální barvu a ten rozdíl člověk vidí už když barvu smichas. Jestli jste zvyklá chodit ke kadeřnici, tak si proboha nic z drogerky na hlavu nedávejte :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
3.3.21 21:58

@FifkaJ
A poradite tu profesionalni a co a jak? Ja uz mam šílené odrosty chtela jsem počkat ale už se sama necítím dobře a moje holicka je dlouhodobě nemocná bohužel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19796
3.3.21 22:04
@FifkaJ píše:
@Janli no v tom je teda mega rozdíl. Barva z drogerky ti obalí vlas hnusem kterého se nezbavíš dokud neodroste. Máma si tak barví vlasy léta a je to znát. Používám profesionální barvu a ten rozdíl člověk vidí už když barvu smichas. Jestli jste zvyklá chodit ke kadeřnici, tak si proboha nic z drogerky na hlavu nedávejte :roll:

Chodila jsem ke kadeřnici, teď si barvím vlasy doma. Rozdíl v tom nevidím. Stačí dát vlasům pořádnou péči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
3.3.21 22:51

Nechci se tu s nikým dohadovat, každý ať si dává na hlavu co chce. Za mě to rozdíl je, s velký. Všechny rádoby péče z drogerky stojí za h…
@RockFous já kupuju na svetkadernictvi barvu Wella inoa, musíte vzít barvu a vyvíječ. Nevýhoda že většinou ten vyvíječ je litrový, ale zase dlouho vydrží. Pořádně si u dané barvy přečíst, který koupit a jak smíchat. Hlavně to nekupovat na notinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat