Jak si to mám vysvětlit? Soused mi nepřišel opravit světlo

Anonymní
7.3.21 22:54

Jak si to mám vysvětlit?nikdo nepřišel

Před 14 dny jsem se ve školce potkala se sousedkou.Jeji muž je elektrikář. Už mi kdysi spravil bojler.Byl ochotný. Sousedku jsem požádala, jestli by manžela mohla poslat, že mi nesvítí světlo v koupelně. Ona že jezdí až večer domů a že teď dělají rekonstrukci pokojíku ale že mu řekne. Nepřišel nikdo, ani žádná SMS, prostě nic.Co byste si mysleli? jako cítím se jako debil. Já nevím, je tohle v dnešní době normální? Nic jsme si neudělali. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
91
7.3.21 22:58
@Anonymní píše:
Před 14 dny jsem se ve školce potkala se sousedkou.Jeji muž je elektrikář. Už mi kdysi spravil bojler.Byl ochotný. Sousedku jsem požádala, jestli by manžela mohla poslat, že mi nesvítí světlo v koupelně. Ona že jezdí až večer domů a že teď dělají rekonstrukci pokojíku ale že mu řekne. Nepřišel nikdo, ani žádná SMS, prostě nic.Co byste si mysleli? jako cítím se jako debil. Já nevím, je tohle v dnešní době normální? Nic jsme si neudělali. :nevim:

Panebože :roll: mate telefon? Není třeba jednodušší zavolat nebo napsat a zeptat se, jak to vypadá, jestli náhodou nezapomněla..
Ja bych z toho žádný drama nedělala, každý může zapomenout,..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30287
7.3.21 22:59
@Anonymní píše:
Před 14 dny jsem se ve školce potkala se sousedkou.Jeji muž je elektrikář. Už mi kdysi spravil bojler.Byl ochotný. Sousedku jsem požádala, jestli by manžela mohla poslat, že mi nesvítí světlo v koupelně. Ona že jezdí až večer domů a že teď dělají rekonstrukci pokojíku ale že mu řekne. Nepřišel nikdo, ani žádná SMS, prostě nic.Co byste si mysleli? jako cítím se jako debil. Já nevím, je tohle v dnešní době normální? Nic jsme si neudělali. :nevim:

Měla sis na něj vzít číslo a sama mu zavolat. Nejspíš se ti snažila naznačit, že toho má hodně a nechtěla tě odmítnout. Našla bych si jiného elektrikáře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1420
7.3.21 23:01

V dnešní době je normální nelézt k nějakým sousedům spravovat světlo v koupelně.. Dělá doma už tak určitě dost, proč by měl ještě chodit ve volnu k tobě, nechápu tvoji reakci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10453
7.3.21 23:03

Asi bych si řekla, že buď zapomněla, ale po její připomínce spíš to, že toho má manžel asi nad hlavu, ale nechtěla odmítnout. Jako manželka bych byla naštvaná, že tohle někdo řeší přese mě a klidně bych tě poslala za manželem, ať si to s ním vyřídíš sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21153
7.3.21 23:11

No snazila se ti naznacit, ze toho ma manzel dost. Najdi si jineho elektrikare.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2213
7.3.21 23:16

Nestíhá… Celý den je v práci, pak ho čeká ještě práce doma, tak je rád, že má chvilku na spaní a už nemá energií řešit tvou koupelnu..
Sousedka neslibila, že přijde, jen mu to měla říct, to asi udělala, a on fakt nemá kdy, taky si chce užit děti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
7.3.21 23:17

Vzhledem k tomu, že toho teď mají moc, tak asi zapomněla nebo neměla čas. Jak radí ostatní, neber si to osobně a najdi si na opravu někoho jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68481
7.3.21 23:17

Ti co měli přijít, nepřišli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31614
7.3.21 23:23

Tak vzhledem k tomu, ze remeslnici kolikrat bez omluvy neprijdou ani na konkretni sjednany termin, mne to neprekvapuje.

Tohle bylo jen takove “slibem nezarmoutis”.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2763
7.3.21 23:30

Remeslnici maji porad prace nad hlavu. Mam dobryho kamarada remeslnika a toho uhnat je narocny, natoz abych ho ukolovala, to uz by mi asi ani neodepsal :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7603
7.3.21 23:38

Buď na to ona, nebo on zapomněli, nebo nemá čas. Nevím co v tom hledáš za hlubší smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2330
7.3.21 23:54

Vem si na něj číslo a domlouvej se přímo s ním. Jinak pokud řemeslník něco přislíbí, je stejně nutno se mu připomínat, uhánět, zvláště u těchto malých drbků. On ti v pondělí slíbí, že v pátek určitě přijde, ale v úterý už o tom neví, ve středu slíbí pátek Vomáčkové, a v pátek nakonec jede k Novákům, protože mu Nováková už od čtvrtka třikrát plakala do telefonu, že na víkend to musí být hotové a že upeče štrůdl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
8.3.21 00:02

Ona ti prece nerekla, ze prijde. Rekla, ze mu rekne. Vysvetlila bych si to tak, ze nemel cas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7186
8.3.21 00:45

Nejspíš zapomněla. Po mně občas taky někdo takhle vzkazuje manželovi, ale já už všechny odkazuju rovnou na něj, protože za prvé to nechci nosit v hlavě a za druhé manžel stejně tyhle věci řeší nejradši přímo v práci, kde si ty požadavky může rovnou věšet na pracovní nástěnku a plánovat všechny objednávky z jednoho místa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat