Jak si to přeložit z mužského jazyka do ženského?

Anonymní
21.11.19 15:40

Jak si to přeložit z mužského jazyka do ženského?

Holky, mam tříměsíční známost.. vše bylo v pořádku do doby, kdy ani vlastne nevím, co se stalo a on se přestal ozývat. Potom jsme se viděli a ja si to s nim potřebovala vyříkat. První, co mi řekl, tak ze se strašně omlouvá, že se mi neozyval, a ze by to chtel napravit. Ptala jsem se, zda to chce ukoncit, ze na tom nic není, jsme dospěli lidi, tak at to pripadne rekne. On ze neee, ze v zadnem pripade, ze chce pokracovat a chce me dal poznavat. Jen ze jedine, nad vim premysli je, nas vekovy rozdil a ze ho to trochu brzdi - jsem o 14 let mladsi. Ze si prijde na me starej. Nicmene zaver byl, ze potřebuje, abych mu psala vic ja, ze si to potřebuje vsechno vstrebat. Ok, rozloucil se se mnou s vetou - a hlavne mi pis. Polibil me a obejmul. Ja mu teda napsala. Prvni, druhou, treti zpravu a odpověď nikde. Cekam uz 5 dni a vubec nic. Mam mu tedy jeste psat nebo to nema smysl? :(
Nerozumim mu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5766
21.11.19 15:43

Vyprdni se na nej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.19 15:46

Má jinou, možná dokonce manželku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.19 15:47

Moc tlačíš na pilu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1085
21.11.19 15:48

Je to úplně jednoduché. Chlap, který má OPRAVDOVÝ zájem, se ozve sám. A udělá to rád. Tenhle zájem moc nemá. Hledala bych jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Tak přesný překlad neznám, nemám ráda fráze, ze si někdo chce něco dokazovat apod. Ale vychazeje z jeho činů - ne, nemá smysl mu psát, pokud te nebaví psát sama sobě ci na zeď :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1649
@Bubla Bůčková píše:

Take tipuji. A nepotrebujes zavazi co si neveri. Normalne takovy vekovy rozdil toho chlapa nakopne, uplne ozije jestli vis jak to myslim, prehani to, snazi se… dech mu zacne dochazet az pozdeji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
21.11.19 15:50

Já ti to řeknu takhle (eticky založené damy prominou), chlap, kterej píše - plný koule, chlap, kterej nepíše - prázdný koule :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1649
21.11.19 15:51

@fera21 Drsne ale nejspis pravdive :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19621
21.11.19 15:57

Já bych řekla, že vztahu moc nevěří a když budeš psát, možná jeho zájem chvilku udržíš. Já osobně bych do vztahu o 14 let starším nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.19 16:04

Taky jsem byla z partnerem o několik let starší člověk si to neuvědomí jak máme jiný věk, ale člověk stárne a vidí to jinýma očima. Už by do toho taky nešla vím o čem mluvím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3852
21.11.19 16:12

:mrgreen: Preklad:
Co furt ta nova otravuje, do perdele, jak ji mam psat, kdyz mi Maruna furt kouka pres rameno? Ale mel bych ji napsat, at mi nevystydne, kdyz ji chci opichat, sakra jak se jmenuje? Tusim Amalka, nebo tak nejak.. "

Holka zlata, ser*e na tebe, kdyby mu na tobe zalezelo, citila bys to, bude ti psat i kazdou minutu, i kdyz bude na severnim polu a bude mit ochrnute ruce a udela vsechno proto, aby s tebou byl. Jak je mozny, ze ti neni jasne, ze pro nej nic, ale vubec nic neznamenas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3181
21.11.19 16:14

Mám muže taky o 14 let a kousek… Tento tě nechce ;) mě ten můj původně taky nechtěl a i tak se občas ozval, rozhodně aspoň odpověděl na sms :lol: pak jsem zjistila, že toho měl rozjeteho víc, klasika. No a já mu nakonec zbyla, že :lol: už jsme spolu pátým rokem a máme děti :mrgreen: tak buď vydrž, pokud máš fakt zájem nebo jdi dál.. Já nelituju :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1815
21.11.19 16:22
@Bubla Bůčková píše:

No, tak to vidim i ja.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12993
21.11.19 16:48
@fera21 píše:
Já ti to řeknu takhle (eticky založené damy prominou), chlap, kterej píše - plný koule, chlap, kterej nepíše - prázdný koule :pankac:

Tak tohle si musím zapamatovat. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama