Jak si to vyložit? Jak mu to říct?

Anonymní
5.12.20 01:38

Jak si to vyložit? Jak.mu to říct?

Ahoj, jsem neskutečně hloupá. Dneska muž v noci přišel hrozně opilý domu. Zalehl a tvrdě usnul, já ho musela svléknout, vyzout a uložit. Když jsem mu vyndavala z kapes věci, měl tam zapnutý mobil, který byl odemcený. Tím, že poslední dobou předemnou skrývá obrazovku, tak jsem se podívala. Má založené Badoo, ale s kým si tam píše nevím, neměla jsem odvahu se podívat.
Ale podívala jsem se do Whatsappu a zjistila jsem, že si vypisuje s bývalou.
Posílá ji fotky našeho syna. Píše ji, jak mu chybí láska, ale nikdy se ve zprávách nezmínil o mě. A jak by se s ní chtěl sejít.
Vypisoval ji i když se mnou ležel na gauči a dívali jsme se spolu na televizi.
A já to teď nemůžu rozdychat.
O Badoo mu povím, ale jak mu říct, že vím i o jejich konverzaci s bejvalou? Nechci mu říct, že jsem mu vlezla do mobilu Úplně si vycitam, že jsem mu tam vlezla, ale už mě rozčilovalo to jeho skrývání mobilu. A teď mě to trápí a nemůžu kvůli tomu spat..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2726
5.12.20 01:46
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem neskutečně hloupá. Dneska muž v noci přišel hrozně opilý domu. Zalehl a tvrdě usnul, já ho musela svléknout, vyzout a uložit. Když jsem mu vyndavala z kapes věci, měl tam zapnutý mobil, který byl odemcený. Tím, že poslední dobou předemnou skrývá obrazovku, tak jsem se podívala. Má založené Badoo, ale s kým si tam píše nevím, neměla jsem odvahu se podívat.
Posílá ji fotky našeho syna. Píše ji, jak mu chybí láska, ale nikdy se ve zprávách nezmínil o mě. A jak by se s ní chtěl sejít.
O Badoo mu povím, ale jak mu říct, že vím i o jejich konverzaci s bejvalou? Nechci mu říct, že jsem mu vlezla do mobilu Úplně si vycitam, že jsem mu tam vlezla, ale už mě rozčilovalo to jeho skrývání mobilu. A teď mě to trápí a nemůžu kvůli tomu spat..

Smirak smiroval a neco nasel. Ted jak to zaobalit abys z toho nevylezla jako smirak ze? V prve rade si ujasni jestli chces aby sel do riti nebo ti je vlastne burt a budes si delat co chces.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
5.12.20 01:47

Tak mu dej tu lasku, co mu chybi. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.20 01:48

Máme společného syna, mám ho ráda, samozřejmě, že bych byla ráda, kdyby zůstal, ale ne za každou cenu a hlavně vůbec nechápu, proč si s ní začal psát, když kdysi.to byla krava a bůh ví co ještě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.20 01:50

@cernaselma myslíte, že to pomůže?
:,( Já se snažím, má vše až pod nos. Má krásný domov a krásného zdravého syna. Ale když jsem mu chtěla dát lásku, tak to bylo „nelep se na mě, je mi z tebe horko“ atd..

• Citovat
  • Nahlásit
2726
5.12.20 01:53
@Anonymní píše:
Máme společného syna, mám ho ráda, samozřejmě, že bych byla ráda, kdyby zůstal, ale ne za každou cenu a hlavně vůbec nechápu, proč si s ní začal psát, když kdysi.to byla krava a bůh ví co ještě.

Tohle jsem nemyslel. Rozmysli si, jestli ti to vlastne neni jedno. At si vypisuje sracky s kym chce ne? Jestli jinak funguje v rodine? Ja nevim proc s byvalou. Osobne bych nevstupoval do stejneho koryta. Ale lidi maji ruzny potreby

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.20 01:55

@Pavlik Morozov
No, jak se to veme. Jsme spolu 6 let a většinu času jsem se synem sama, ale to protože je v práci a nebo na melouchu. A není mi to jedno, s*re mě to a přemýšlím, proc má tu potřebu..

• Citovat
  • Nahlásit
2726
5.12.20 02:06
@Anonymní píše:
@Pavlik Morozov
No, jak se to veme. Jsme spolu 6 let a většinu času jsem se synem sama, ale to protože je v práci a nebo na melouchu. A není mi to jedno, s*re mě to a přemýšlím, proc má tu potřebu..

Kazdy ma nejakou potrebu. Me spis zarazi proc psat ex. Co koho vede vstupovat do stary brazdy. To by te melo zajimat. Tahle pohnutka. To ze by si psal s nejakym novym objevem by bylo ocekavane. Tohle je divne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9399
5.12.20 02:19
@Anonymní píše:
@cernaselma myslíte, že to pomůže? :,( Já se snažím, má vše až pod nos. Má krásný domov a krásného zdravého syna. Ale když jsem mu chtěla dát lásku, tak to bylo „nelep se na mě, je mi z tebe horko“ atd..
@Anonymní píše:
@Pavlik Morozov

Tak nejake vypisovani a Badoo je uz jen ta posledni kapka, ne?
Vzdyt vy ani zadny vztah nemate :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
5.12.20 02:19
@Anonymní píše:
@cernaselma myslíte, že to pomůže? :,( Já se snažím, má vše až pod nos. Má krásný domov a krásného zdravého syna. Ale když jsem mu chtěla dát lásku, tak to bylo „nelep se na mě, je mi z tebe horko“ atd..

Hmm tak to bych spise prestala mu servirovat vse pod nos a venovala se radsi sobe. Nasla bych si treba novy konicek, nebo neco na vyplneni casu a k tomu aby jsi presla na jine myslenky. Kdyz prijde o to pohodlicko co mel tak uvidis no jestli je stebou protoze te ma rad, nebo protoze jsi jeho sluzka. Treba si proste zvyknul ze vsechno dostane snadno a prestal se snazit a dokonce sI toho i vazit. Kazdopdne bych mu teda urcite rekla ze te mrzi ze se citis smutna ze nedostavas od nej lasku a ze te to trapi. Ale tezko uz bych hledala duveru v nekom kdo ma potrebu koukat po jinych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3489
5.12.20 04:34

Nebyla jsi třeba prevoznice z toho vztahu s tou bývalkou? Někdy se stane, že kdyz ten předchozí vztah ten chlap neuzavře, tak má tendence se k tomu pořád vracet a není přítomný v tom dalším vztahu (který je vlastně najust té ex).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13948
5.12.20 05:20

Podle mě píše bývalce, protože ta jedná reaguje (ale třeba ji to obtěžuje). Takže za mě jedno, s kým si píše.. nebo snaží psát..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12914
5.12.20 06:26

A to, ze prisel domu ozraly, ze nebyl schopny se ani umyt a ulozit do postele ti nevadi? :nevim: Nebo jsi na to zvykla? Sotva otevreli hospody, tak se musel jit vylejt? :zed: :zed: :zed:
Zrejme mate ve vztahu tech problemu mnohem vice :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
5.12.20 08:05
@Anonymní píše:
O Badoo mu povím, ale jak mu říct, že vím i o jejich konverzaci s bejvalou? Nechci mu říct, že jsem mu vlezla do mobilu Úplně si vycitam, že jsem mu tam vlezla, ale už mě rozčilovalo to jeho skrývání mobilu. A teď mě to trápí a nemůžu kvůli tomu spat..

Přestala bych mu posluhovat. Zleje se, že jde spát v botách? Tak ať se v nich vychrápe a ráno vše po sobě uklidí. Možná by pak měl méně času psát bývalce. Nevnucovala bych se mu, když on o to nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1302
5.12.20 08:08

Nic bych mu nerikala a sledovala ho.ze si pise s byvalou nic nenasvedcuje, pokud se nestykaji. Prestan mu delat sluzku a venuj se sobe, nic mu pod nos nenos a uvidis jestli se chytne za nos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat