Reklama

Jak si to vysvětlit??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 14:09
Jak si to vysvětlit??

Milé maminky, nevím jak si to mám vyložit..do chlapů nevidím.

Začalo to asi před dvěma lety, kdy jsem se seznámila s jedním mužem, bohužel to bylo ve špatný čas, kdy jemu zemřela žena. Viděli jsme se párkrát. Po pár setkáních to ukončil. Ani jsem se nedivila, nijak jsem mu to nezazlívala, protože mi to přišlo brzo na založení nového vztahu z jeho strany. On mi to vysvětlil tím, že jsem fajn holka, ale že by mi nerad ublížil do budoucna a že je to všechno čerstvé.
Zhruba za půl roku jsme se viděli znovu na jedné grilovačce, byli jsme spolu a s dětmi na víkend.

Já jsem si pak našla jiného přítele, se kterým jsem byla cca rok a půl. A on se mi znova po tom 1,5 roce ozval (je to tak měsíc zpět), s tím jak se mám, jestli někoho mám poslal fotky, já jemu pak taky, tu mi pochválil, jak mi to sluší.
Psali jsme si, že máme oba vztah a že nám to moc neklape, ale on, že se bude snažit to spravit. Ještě jsme si vyměnili pár řádků minulý týden.
Já se teď s přítelem rozešla a tak nějak lehce jsem mu to naznačila…chtěla jsem mu nahodit udičku, jestli se chytí. Na to se neozval. Není to dlouho, ale ve mně to tak trochu hlodá…proč se ozval, proč fotky, proč ta chvála atd…

Přemýšlím jestli si nedělal zadní vrátka, kdyby mu tam ten vztah nevyšel… nebo něco podobného

Co byste třeba dělaly v mém případě…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

stinga
Závislačka 3737 příspěvků 7 inzerátů 10.09.18 14:13

už bych nic nedělala, něco jsi naznačila, tak ještě počkej, jestli se chytí

blumen
Hvězda diskuse 41166 příspěvků 10.09.18 14:15

Nic, mas deti, tak zustan chvili sama :nevim: a uvidis. Ne hned ze vztahu do vztahu.

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 10.09.18 14:19

Třeba Ti chtěl jen napsat jak se máš a co děláš. Na tom že ti pochvalil fotku neni nic extra.

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 10.09.18 14:21

Nema cenu se patlat v tom,proc to napsal,jak to napsal…jestli te chce,tak se ozve.Neresila bych.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 14:22

Jen mi nejde do hlavy, že se člověk po takové době ozve, píše každý den, atd.

Jinak děkuji za reakce. :palec: :dance:

Micaella22
Kecalka 265 příspěvků 10.09.18 14:49

Jde o to jak si to naznacila, chlapi jsou mimo a nechapou ty nase sifry… pokud si napsala, ze jsi sama, tak to teda pochopil a treba se taky rozmysli co ted… pokud vas to k sobe fakt tahne z obou stran. Ale dej si ted pohodu taky

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 14:53

Tak přímo jsem mu to nenapsala.
napsala jsem, že dovolená udělala svoje, že nemám co už probírat a že se to vyřešilo samo. (protože jsem mu před tím něco psala a on mi na to odpověděl, že to mám s přítelem probrat. Tak nějak :)

jj pohov si dám. Jedu s klukem do lázní, tak se mooooc těšíme, že si to užijeme :lol:

Fazulina
Závislačka 3477 příspěvků 10.09.18 15:06
@Anonymní píše:
napsala jsem, že dovolená udělala svoje, že nemám co už probírat a že se to vyřešilo samo. (protože jsem mu před tím něco psala a on mi na to odpověděl, že to mám s přítelem probrat. Tak nějak :)jj pohov si dám. Jedu s klukem do lázní, tak se mooooc těšíme, že si to užijeme :lol:

Což mohl pochopit jako, že dovolená byla úžasná, vášnivá a tys znovuprozřela, že přítele miluješ a nemáš co probírat a vše se vyřešilo samo:-).

Pedrrita
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 10.09.18 15:07

tak jestli jsi mu to napsala takhle, tak jako chlap to na 90% nepochopil

Pedrrita
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 10.09.18 15:08

@Fazulina nebo tak :-)

jipo
Závislačka 2556 příspěvků 10.09.18 15:09
@Pedrrita píše:
tak jestli jsi mu to napsala takhle, tak jako chlap to na 90% nepochopil

Přesně tak. Tam je tolik možností, že bych z toho určitě nevyvodil, že se rozešli.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1734 příspěvků 10.09.18 15:10
@Anonymní píše:
napsala jsem, že dovolená udělala svoje, že nemám co už probírat a že se to vyřešilo samo. (protože jsem mu před tím něco psala a on mi na to odpověděl, že to mám s přítelem probrat. Tak nějak :)jj pohov si dám. Jedu s klukem do lázní, tak se mooooc těšíme, že si to užijeme :lol:

Mně by asi nebylo jasné, co sděluješ.
Teď bys mu měla napsat, že jsi ráda, že ex přítel rozchod vzal dobře a nedělá Ti žádné problémy. Aby to bylo JASNÉ i chlapovi. A to by bylo asi poslední, co bych psala, pak bych to nechala zcela na něm. Možná se neozve, protože se zalekne Tvé volnosti anebo naopak na to čeká. :nevim:

Chytrak
Závislačka 2727 příspěvků 10.09.18 15:16
@Anonymní píše:

A z toho mel jako pochopit, ze jsi se s pritelem rozesla? :lol:

He he, neni nad to neumet s lidma komunikovat, ale videt problem u druheho… ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 15:16
Tož děvuchy, vy jste mi to ulehčily :P :P (myslím to v legraci)

On věděl, že na dovolené to není úplně v pořádku. Já bych mu napsala, ale vnucovat se nechci. Už tak mám pocit, že jsem to potentila. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >