Jak si to vysvětlit??

Anonymní
10.9.18 14:09

Jak si to vysvětlit??

Milé maminky, nevím jak si to mám vyložit..do chlapů nevidím.

Začalo to asi před dvěma lety, kdy jsem se seznámila s jedním mužem, bohužel to bylo ve špatný čas, kdy jemu zemřela žena. Viděli jsme se párkrát. Po pár setkáních to ukončil. Ani jsem se nedivila, nijak jsem mu to nezazlívala, protože mi to přišlo brzo na založení nového vztahu z jeho strany. On mi to vysvětlil tím, že jsem fajn holka, ale že by mi nerad ublížil do budoucna a že je to všechno čerstvé.
Zhruba za půl roku jsme se viděli znovu na jedné grilovačce, byli jsme spolu a s dětmi na víkend.

Já jsem si pak našla jiného přítele, se kterým jsem byla cca rok a půl. A on se mi znova po tom 1,5 roce ozval (je to tak měsíc zpět), s tím jak se mám, jestli někoho mám poslal fotky, já jemu pak taky, tu mi pochválil, jak mi to sluší.
Psali jsme si, že máme oba vztah a že nám to moc neklape, ale on, že se bude snažit to spravit. Ještě jsme si vyměnili pár řádků minulý týden.
Já se teď s přítelem rozešla a tak nějak lehce jsem mu to naznačila…chtěla jsem mu nahodit udičku, jestli se chytí. Na to se neozval. Není to dlouho, ale ve mně to tak trochu hlodá…proč se ozval, proč fotky, proč ta chvála atd…

Přemýšlím jestli si nedělal zadní vrátka, kdyby mu tam ten vztah nevyšel… nebo něco podobného

Co byste třeba dělaly v mém případě…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19668
10.9.18 14:13

už bych nic nedělala, něco jsi naznačila, tak ještě počkej, jestli se chytí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66829
10.9.18 14:15

Nic, mas deti, tak zustan chvili sama :nevim: a uvidis. Ne hned ze vztahu do vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5019
10.9.18 14:19

Třeba Ti chtěl jen napsat jak se máš a co děláš. Na tom že ti pochvalil fotku neni nic extra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1540
10.9.18 14:21

Nema cenu se patlat v tom,proc to napsal,jak to napsal…jestli te chce,tak se ozve.Neresila bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.18 14:22

Jen mi nejde do hlavy, že se člověk po takové době ozve, píše každý den, atd.

Jinak děkuji za reakce. :palec: :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
2787
10.9.18 14:49

Jde o to jak si to naznacila, chlapi jsou mimo a nechapou ty nase sifry… pokud si napsala, ze jsi sama, tak to teda pochopil a treba se taky rozmysli co ted… pokud vas to k sobe fakt tahne z obou stran. Ale dej si ted pohodu taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.18 14:53

Tak přímo jsem mu to nenapsala.
napsala jsem, že dovolená udělala svoje, že nemám co už probírat a že se to vyřešilo samo. (protože jsem mu před tím něco psala a on mi na to odpověděl, že to mám s přítelem probrat. Tak nějak :)

jj pohov si dám. Jedu s klukem do lázní, tak se mooooc těšíme, že si to užijeme :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
6053
10.9.18 15:06
@Anonymní píše:
napsala jsem, že dovolená udělala svoje, že nemám co už probírat a že se to vyřešilo samo. (protože jsem mu před tím něco psala a on mi na to odpověděl, že to mám s přítelem probrat. Tak nějak :)jj pohov si dám. Jedu s klukem do lázní, tak se mooooc těšíme, že si to užijeme :lol:

Což mohl pochopit jako, že dovolená byla úžasná, vášnivá a tys znovuprozřela, že přítele miluješ a nemáš co probírat a vše se vyřešilo samo:-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1905
10.9.18 15:07

tak jestli jsi mu to napsala takhle, tak jako chlap to na 90% nepochopil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1905
10.9.18 15:08

@Fazulina nebo tak :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3495
10.9.18 15:09
@Pedrrita píše:
tak jestli jsi mu to napsala takhle, tak jako chlap to na 90% nepochopil

Přesně tak. Tam je tolik možností, že bych z toho určitě nevyvodil, že se rozešli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9353
10.9.18 15:10
@Anonymní píše:
napsala jsem, že dovolená udělala svoje, že nemám co už probírat a že se to vyřešilo samo. (protože jsem mu před tím něco psala a on mi na to odpověděl, že to mám s přítelem probrat. Tak nějak :)jj pohov si dám. Jedu s klukem do lázní, tak se mooooc těšíme, že si to užijeme :lol:

Mně by asi nebylo jasné, co sděluješ.
Teď bys mu měla napsat, že jsi ráda, že ex přítel rozchod vzal dobře a nedělá Ti žádné problémy. Aby to bylo JASNÉ i chlapovi. A to by bylo asi poslední, co bych psala, pak bych to nechala zcela na něm. Možná se neozve, protože se zalekne Tvé volnosti anebo naopak na to čeká. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6384
10.9.18 15:16
@Anonymní píše:

A z toho mel jako pochopit, ze jsi se s pritelem rozesla? :lol:

He he, neni nad to neumet s lidma komunikovat, ale videt problem u druheho… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.18 15:16
Tož děvuchy, vy jste mi to ulehčily :P :P (myslím to v legraci)

On věděl, že na dovolené to není úplně v pořádku. Já bych mu napsala, ale vnucovat se nechci. Už tak mám pocit, že jsem to potentila. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat