Jak si udobřit manžela?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.19 23:54
Jak si udobřit manžela?

Nejdřív - jsme spolu s manželem jednadvacet let, od mých devatenácti a manžel je o dvacetšest let starší.
Poslední rok nám to v sexu moc neklape, manžel mi pořád tvrdí, že je unavený a že se mu nechce. Sex jsme za tu dobu měli tak 8×. Včera jsme měli u nás doma grilovačku, pozvali jsme sousedy a kamarády. Dost jsme popíjeli a když se to spojilo s tím, že máme vážně hrozně málo sexu tak to dopadlo tak, že jsem se líbala s jedním sousedem. Naštěstí, no naštěstí, prostě manžel nás přistihl dřív, než se něco stalo.
Hrozně mě to mrzí, přijdu si strašně a teď nevím jak si manžela udobřit. Hrozně ho to vzalo a vůbec semnou nemluví. Co s tím mám dělat?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 26.08.19 00:22

Chudák chlap. Ale chápu že v jeho věku to není ono a ty jsi furt „nadržená“… asi bych se omluvila, vysvětlila a doufala že pochopí a pokud chceš být hodná, sekala bych latinu… záleží na duševní stavu - lásce… a jsem ráda, že mám chlapa jen o 5 let staršího, i když s tím hooodně občas taky mívá problém…

Opiska
Kecalka 364 příspěvků 26.08.19 00:24

No narovinu mu řeknu, že jsi prostě nadržená, byla jsi opilá, chybi ti pohlazení a poradny sex :nevim: a že tě to mrzí, byla to chyba, ale že fakt stradas

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 01:18
@Opiska píše:
No narovinu mu řeknu, že jsi prostě nadržená, byla jsi opilá, chybi ti pohlazení a poradny sex :nevim: a že tě to mrzí, byla to chyba, ale že fakt stradas

Přesně tak třeba ho to nakopne a úplně se změní :P

Barfiy
Kecalka 255 příspěvků 26.08.19 02:17

Kolik ti je?
Co na to tvi rodice, ze sis vzala nekoho starsiho jak oni?

Asi si tatka uvedomil, ze uz to bude jen horsi

cecetka
Echt Kelišová 8748 příspěvků 26.08.19 03:54

@Barfiy Mas to v uvodnim prispevku. Ona ma 40 a manzel 66.

Russet
Neúnavná pisatelka 18328 příspěvků 26.08.19 07:08

Tak snad ho to nakopne a bude se víc snažit. Vzal si mladou, tak at kouká přidat. Ale i tak nechápu přisát se na prvního, kdo se nechá :roll:

Honza 12
Generální žvanilka 23958 příspěvků 26.08.19 07:59

No tak mu kup teplou deku, papuče a fajfku. To by ho jako důchodce mohlo potěšit.

Tajemný ráček
Kecalka 205 příspěvků 26.08.19 08:12
@Anonymní píše:
Přesně tak třeba ho to nakopne a úplně se změní :P

To určitě pomůže :) jsem nadržený, tak si můžu odskočit bokem. Tohle by určitě u nejsi ženy prošlo.

Anka1313
Závislačka 3509 příspěvků 26.08.19 08:44

Uf, no to bude těžké, on už je takjakotak pořádně frustrovaný z toho, že už mu to tolik nejde a Ty mu ještě přidáš. Omluvit se, projevit hodně lítosti, dát mu najevo, co pro Tebe znamená, že bys o něj nikdy nechtěla přijít (pokud je to teda pravda), ten nedostatek sexu bych vůbec nezmiňovala, není blbec, ví to sám… A trpělivost, bude to trvat, ranila jsi ho v tom nejcitlivějším místě

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 26.08.19 08:50

Doufám a věřím, že je to poslední záchvěv prázdnin a opět blbina k pobavení.

robínek
Neúnavná pisatelka 15256 příspěvků 26.08.19 08:56

Když chceš ze starého muže udélat blázna, dej mu mladou ženu.

Lewis78
Nováček 8 příspěvků 26.08.19 09:03

Já si myslím, že pokud jeden z páru „nemůže“ (nebo nechce) a ani se to nesnaží druhýmu dostatečně „vynahradit“ jinak, tak je to sobec a někdo by mu měl říct, ať se zamyslí nad tím, co vlastně k svému partnerovi cítí…

nakreslenypanacek
Kecalka 187 příspěvků 26.08.19 09:22

Třeba to značí konec vztahu…

nakreslenypanacek
Kecalka 187 příspěvků 26.08.19 09:25
@Lewis78 píše:
Já si myslím, že pokud jeden z páru „nemůže“ (nebo nechce) a ani se to nesnaží druhýmu dostatečně „vynahradit“ jinak, tak je to sobec a někdo by mu měl říct, ať se zamyslí nad tím, co vlastně k svému partnerovi cítí…

Souhlas…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama