Jak si ulevit od bolesti - palec na ruce

Anonymní
15.9.19 19:06

Jak si ulevit od bolesti - palec na ruce

Ahoj, jak jsem stará, tak jsem b. bá. :zed: Dnes jsem se rozhodla umýt myčku - okraje zevnitř. A tak drhnu, tak urputně, že jsem tam narazila palcem plnou silou do nějakého šroubku, který se mi zaryl pod nehet. S palce tekla trochu krev, tak jsem si to zalepila a čekala, že do hodiny bude po bolesti. Ale bohužel. Už je to cca 10 hodin, prst mi pod nehtem mírně zmodral, tepe mě v něm, je horký na dotek a nemůžu s ním vůbec nic. Dá se nějak bolesti ulevit?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2030
15.9.19 19:13

Určitě chladit. A pokud se to nezlepší do rána, tak k lékaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 20:58

V prstu se nejspis zacina delat zanet a hromadit krev. Podle me to boli hlavne z toho duvodu, ze ta hromadici krev se vlastne nevejde a napina vse okolo. Srazeninu pripichnout a vymacknout. Bude to bolet, je tedy lepsi, aby to delal nekdo jiny. Melo by to ale ulevit od napeti, ktere zpusobuje tu bolest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 21:00

@smoule.koule děkuji. Nakonec jsem to napatlala višňák, tak uvidím. Ale zatím stále stejné.

• Nahlásit
  • Citovat
15.9.19 21:16
@Anonymní píše:
@smoule.koule děkuji. Nakonec jsem to napatlala višňák, tak uvidím. Ale zatím stále stejné.

Pokud je to takova bolest, ze se palec neda vubec polozit nebo s nim pohnout, zkusila bych to opravdu propichnou jehlou, jestli z toho samo neco vytece-samozrejme vydezinfikovanou.
Pomahala mi i cerna mast, vytahovala hnis. Ipresto jsem ho musela vymackavat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama