Jak si ušít fusak na mimi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucijekk
Kecalka 107 příspěvků 10.11.14 11:59
jak si ušít fusak na mimi

Ahoj holky,
jsem zoufala. Šiju malýmu zimní fusak a nejdou mi ušít ty dírky na popruhy. Dávala jsem program na knoflíkové dírky ale stroj se mi vždycky jakoby zastavi na jednom místě a nejde to.Na zbytku kočárkoviny jsem to zkoušela a šlo to ale jak tam dám fusak s vatelínem je konec :nevim: co dělám blbě? Pomozte prosím…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
araw
Neúnavná pisatelka 16747 příspěvků 10.11.14 12:21

To nevím, vypni stroj a zkus to znovu :lol: Jinak leda že by stroj byl slabý a nezvládl by to.

pulsianek
Kecalka 213 příspěvků 10.11.14 12:23

Asi ten matros bude moc silny a nestihne ti to brat zkus zvetrit trosku steh nebo se snaz to podsunout

lucijekk
Kecalka 107 příspěvků 10.11.14 12:28

A z který strany to mám šít? Zkoušela jsem to z obou stran-fleece nahoře a látka dole a naopak. Stroj mám nový, stal přes osmičku-měl by to utáhnout :? snažím se to posouvat ale ono to pak nejde když se to zastaví na jednom místě…

zuzkasim
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 10.11.14 12:30

@lucijekk Vypni program na knoflíkové dírky, dej entl, nastav ho tak, aby výsledek vypadal jak má na knoflíkové dírce vypadat a ušij.

araw
Neúnavná pisatelka 16747 příspěvků 10.11.14 12:30
@lucijekk píše:
A z který strany to mám šít? Zkoušela jsem to z obou stran-fleece nahoře a látka dole a naopak. Stroj mám nový, stal přes osmičku-měl by to utáhnout :? snažím se to posouvat ale ono to pak nejde když se to zastaví na jednom místě…

na ceně tolik zas nesejde :mrgreen: dole fleece a nahoře kočárkovina, jinak se fleece hodně protahuje. Zkus zmenšit přítlak, jestli to tvůj stroj umí

smudlinky
Závislačka 2654 příspěvků 282 inzerátů 10.11.14 12:32

Řekla bych, že máš slabý stroj, na silnější vrstvu materiálu je potřeba průmyslový. Můj stoj neprošije ani zip u zimní bundy.

lucijekk
Kecalka 107 příspěvků 10.11.14 12:42

Entl? zkusím to ale jsem uuuuplný začátečník 8o jinak přítlak jsem zmenšila…jenže zatím jsem všechno šila s těma přednastavenýma hodnotama…

lucijekk
Kecalka 107 příspěvků 10.11.14 12:45

Zkusím to tím entlem ale nemusím to mít roztřižený na ten entl steh?

zuzkasim
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 10.11.14 12:49

@lucijekk Rozstřižený steh? Knoflíková dírka se obšívá z obou stran, zkus google, najdeš určitě spoustu obrázků i videí.

lucijekk
Kecalka 107 příspěvků 10.11.14 12:54

Já jsem se asi špatně vyjádřila. steh na knof. dírku nejdřív obšiju z obou stran a pak prostřihnu, na ten entl steh taky nebo nejdřív udělám dírku a tu pak obšiju? Omlouvám se předem zkušeným švadlenám za blbý dotazy :oops: :oops: :oops:

zuzkasim
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 10.11.14 12:58

Nejdřív je nutné dírku ušít, prostříhává se až nakonec.

zuzkasim
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 10.11.14 12:59

@smudlinky Co máš za stroj? Každá normální mašinu musí prošít zip na zimní bundě, je to taky o volbě správné jehly, přítlaku patky apod.

lucijekk
Kecalka 107 příspěvků 10.11.14 13:01

Díky :lol: večer napíšu jak jsem dopadla

lucijekk
Kecalka 107 příspěvků 10.11.14 14:05

Omlouvám se že jsem vložila diskuzi 2×. Píši na „jak si ušít fusak na mimi“…mám lucznik balladyna 2020 a o přítlaku patky a napnutí nitě toho moc nevím… :think:,není na to nějakej manuál? Jaký přítlak a napnutí je u daných látek? Taky mě napadlo že je to v tom že to zkrátka neumím nastavit. Mám přednastavenou hodnotu a nějak s tím moc nehýbu…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >