Jak si užít svatbu i přes starosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 10:01
Jak si uzit svatbu i přes starosti?

Ahoj, nevim co delat, za týden máme svatbu. Chteli jsme jen malou s rodinou. Mame male dítě a nehlidaci babičky, takze uz jen kvuli prckovi. Nikoho ta dvatba po oznameni nezajímá, spis nam prijdr, ze se nikomu na ní nechce. 2 dny zpet jsme de dozvěděli, že pritelovo rodice odleteli pryč, ani nám to nedali vědět, vime to od segry. Údajně se na svatbu ale vrátí. No a muj otec se včera popral a je cely domlaceny, podle me mu ty moncly do tydne nezmizí. Takze to budou krásný fotky opravdu. Nejradši bych de na celou komedii vyprdla. Nechci je ani vidět. Diky za přečtení.

Reakce:
Liynks
Stálice 88 příspěvků 03.02.19 10:07
@Anonymní píše:
Ahoj, nevim co delat, za týden máme svatbu. Chteli jsme jen malou s rodinou. Mame male dítě a nehlidaci babičky, takze uz jen kvuli prckovi. Nikoho ta dvatba po oznameni nezajímá, spis nam prijdr, ze se nikomu na ní nechce. 2 dny zpet jsme de dozvěděli, že pritelovo rodice odleteli pryč, ani nám to nedali vědět, vime to od segry. Údajně se na svatbu ale vrátí. No a muj otec se včera popral a je cely domlaceny, podle me mu ty moncly do tydne nezmizí. Takze to budou krásný fotky opravdu. Nejradši bych de na celou komedii vyprdla. Nechci je ani vidět. Diky za přečtení.

Vyprdnout se na to a na všechny!!! :lol: je to jen vás den, tak se na to soustřeď a uzij si to. Kdo tam s vámi chce být, tak tam taky bude

Xmichaelah
Kecalka 102 příspěvků 03.02.19 10:08

Je to vas den, nikoho jineho… vzdyt si to uzijete hlavne vy dva… ber to s nadhledem, a i kdyz je to tezke, ten kdo s vami bude chtit byt- bude, koho to nezajima, muzes z toho zivota vyselektovat… a tatovi to kdyztak na fotkach vyretusuji :lol:

Talitha
Extra třída :D 13383 příspěvků 03.02.19 10:14

A kde tak ten pocit, že na té svatbě vlastně nezáleží, získali? Že by z řečí typu: chceme jen malou svatbu, žádný cirkus…ono kdyby měli pocit, že jsou důležití, bylo by to jiný asi z obou stran.

PHV
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 03.02.19 10:17

Jako bych to psala já!!! :hug: taky máme svatbu za týden a taky malou hlavně kvůli dítěti a mému těhotenství. Budu začínat osmý měsíc. Bylo mi moji super rodinou řečeno, že jenom obřad a pak oběd s rodiči není žádná svatba, takže se tam ani nikomu nechce a poslouchám jen kecy :roll: vykašli se na ně, mě taky nic jiného nezbyde :hug:

Terisos
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 03.02.19 10:24

Holky, my jsme chtěli vyhovět, pozvali rodinu, dodrželi tradice, od rána do rána se všem věnovali… A stejně se pomlouvalo. Zkuste vypnout a soustředit se na VLASTNÍ pohodlí, vlastní pohodu a na své manžílky. Zbytek má vlastní rozum a svědomí, jejich chování a řeči jsou JEJICH PROBLÉM. My s manželem a přáteli jsme si naši svatbu užili.

Aduš8
Závislačka 3378 příspěvků 03.02.19 10:33

A fakt ti záleží na tom, jestli je pro někoho vaše svatba důležitá? Mně osobně to bylo úplně fuk, byl to jen náš den. Dopoledne obřad jen s rodiči a manželovým synem, pak jsme si u nás dali všichni kávu a něco na zub. Potřeboval jsme jeli na oběd. A odpoledne už jsme si užívali jen sami dva(vlastně 3,byla jsem v 6. Měsíci). A z celého dne si nepamatuji nic jiného, než manželův šťastný výraz, který měl a to, jak jsem se cítila. Bylo by mi jedno, jestli tam bylo dalších sto lidí a co si o tom myslí. Protože to byl jen náš den! :heart:

terien
Echt Kelišová 9484 příspěvků 03.02.19 10:35

To je trest za to, že člověk podlehne všeobecným domněnkám a rádoby společenským povinnostem a pozve rodinu, protože bez ni by to přece nešlo. Šlo, kdybyste si to udělali jenom se svedkama, měli byste svatý klid.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >