Jak si všechno tak nebrat

kanovackova
25.6.15 17:22

Jak si všechno "tak" nebrat...

Maminky,
mám hrozný problém v tom, že si všechno strašně beru a jsem životní velký pesimista. Včera mi jedna matka na schůzce přede všemi řekla, že je náš Adámek sígr, kterého by okamžitě vyhodila ze školky a vůbec takové děti (hyperaktivní a poťouchlé) někde zavřela za mříže…dovolil si po jejich Valentýně hodit mulčovací kůru a když se netrefil, tak si počkal, až se trefil… Jsem z toho dost přešlá, mrzí mě, že je někdo takhle zlý na našeho Adámka, i přesto, že jsou mu teprve čtyři roky. Nejraději bych jí dala pár facek. Jejich holčička za školky odchází do jiné a Adámka jsem dneska objednala k psycholožce, aby na něj koukla. Jsem z toho zoufalá.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5927
25.6.15 17:32

Maminka má asi trošku problém, to se tě ale netýká, proto by sis to ani neměla nijak brát, ne jen TAK, ale VŮBEC.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.15 17:48

Stahni si 4dohody s J. Duškem, taky se tam tomuhle věnuje. Já se vždycky po zkouknuti tohohle cítím hrozne dobře. A vše se zda jednodušší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6639
25.6.15 17:58

@kanovackova proč k psycholožce? Prostě hodil mulč, děti se učí sociálnímu chování. To se bude řešit každé uprdnutí? Nechej ho žít. Nebo je ještě něco navíc co musí řešit psycholog?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
25.6.15 17:59

Kráva.. Promiň, ale jinak to říct nemůžu. Můj syn je taky divoký, sígrem bych ho ale nenazvala. Jako co to je za kecy „zavřela za mříže“ atd.. z toho si nedělej VŮBEC nic. Matka, která má dítě pimprlíka to nikdy nepochopí.. Já už jsem taky kolikrát slyšela, že je syn nevychovanej a bla bla bla. Už jsem se naučila to neřešit. Vždycky si říkám, že třeba až ti lidi budou mít třeba další dítě a bude divočejší, tak to třeba pochopí, ale nemá cenu nic vysvětlovat:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2824
25.6.15 18:00

Maminka možná použila až moc silná slova, to jo. Ale že by bylo v pořádku, aby tvůj syn po někom něco házel, byť mulčovací kůru, a ještě asi na několik pokusů, než se trefí. To by se mi asi taky nelíbilo. Jakpak se tvůj syn chová jindy? Hází i jinými věcmi po dětech, je na děti zlý a nepříjemný, agresivní? Třeba reakce maminky byla, když ji došla trpělivost po výstupech. A nebo je maminka holt přecitlivělá, ale to nikdo s jistotou nemůže tvrdit, protože nikdo tebe ani syna nezná. Ale přijde mi ten příspěvěk tak zvláštně napsaný :mrgreen:, má zajímavé citové zabarvení :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1697
25.6.15 18:08

Tak jestli to ta matka rekla, jak pises, tak to je vazne prehnane. Ovsem ctyrlety dite by fakt po nikom nic hazet nemelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
25.6.15 18:18

Matka to přehnala, šlo to říct slušněji. Nicméně bych taky vylítla, kdyby mé dítě někdo takhle atakoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
25.6.15 18:19

@Gituš Vid'? :mrgreen: Viz: Mrzí mě, že je někdo takhle zlý na našeho Adámka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20864
25.6.15 18:25
@kanovackova píše:
Maminky,
mám hrozný problém v tom, že si všechno strašně beru a jsem životní velký pesimista. Včera mi jedna matka na schůzce přede všemi řekla, že je náš Adámek sígr, kterého by okamžitě vyhodila ze školky a vůbec takové děti (hyperaktivní a poťouchlé) někde zavřela za mříže…dovolil si po jejich Valentýně hodit mulčovací kůru a když se netrefil, tak si počkal, až se trefil… Jsem z toho dost přešlá, mrzí mě, že je někdo takhle zlý na našeho Adámka, i přesto, že jsou mu teprve čtyři roky. Nejraději bych jí dala pár facek. Jejich holčička za školky odchází do jiné a Adámka jsem dneska objednala k psycholožce, aby na něj koukla. Jsem z toho zoufalá.

Však on Adámek taky není řádný andílek :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6639
25.6.15 18:29
*hanka.br.** píše:
Však on Adámek taky není řádný andílek :mrgreen:

No Adamekamá slušnou šanci, že z toho vyroste, maminka Valentýnky už asi ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2824
25.6.15 18:35

@dendule4 Přesně! Celkově mi na tom příspěvku něco nesedí, ale třeba jsem taky jen přecitlivělá :mrgreen: :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6639
25.6.15 18:38

@Gituš že jo, jakoby kluk hodil kurou a jedna maminka dávala dítě do jiné školky a druhá vyhledává psychologa :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16810
25.6.15 18:51

A to jste se viděly prvně? Protože pokud ne a ona maminka vidí, jak se tvůj syn chová, tak to může pramenit z toho. Pokud ne, pak je přecitlivělá, nicméně 4leté dítě by už mělo vědět, že se po druhých dětech nehází nic! Dneska kůra zítra kámen, zvláš´t když si šikulka počká, aby se trefil :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6639
25.6.15 18:57

@araw tak nevíš, třeba se mu holka posmívala, nevěděl, jak to má řešit. To je jedno, kluk udělal chybu a měl by být poučen a chybu napravit, omluvit se a pod. Příjde mi to celé nezvládnuté ze strany rodičů na obou stranách :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama