Jak si vydělat na mateřský?

Anonymní
15.11.19 23:17

Jak si vydělat na mateřský

Dobrý večer, mám 3 mesicni holčičku a jsem na ni sama bydlíme u mojí mamky ale mateřská nám nestačí abych malí kupovala to co potřebuje mám mateřskou na 3 roky takže 6 600.. Nevystacime stim na měsíc protože malá je na sunaru.. Tak se chci zeptat jak se dá na mateřský prividělat aspoň nějaký kačky na víc?? :think: máte někdo zkušenost z práci z domu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1990
15.11.19 23:19

Nechat pohlídat mamkou a jít někam na brigádu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.19 23:20

@Cenarius to bych ráda jenomze moje mamka je nemocná má problémy z nohami nemůže pomalu chodit takže mám strach

• Nahlásit
  • Citovat
19669
15.11.19 23:21
@Anonymní píše:
Dobrý večer, mám 3 mesicni holčičku a jsem na ni sama bydlíme u mojí mamky ale mateřská nám nestačí abych malí kupovala to co potřebuje mám mateřskou na 3 roky takže 6 600.. Nevystacime stim na měsíc protože malá je na sunaru.. Tak se chci zeptat jak se dá na mateřský prividělat aspoň nějaký kačky na víc?? :think: máte někdo zkušenost z práci z domu?

Pokus se vydržet ještě pár měsíců a pak jdi třeba do Lidlu na kasu. Práce z domova je většinou podfuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19669
15.11.19 23:22
@Anonymní píše:
@Cenarius to bych ráda jenomze moje mamka je nemocná má problémy z nohami nemůže pomalu chodit takže mám strach

A to jsi otěhotněla na škole nebo kdy, že nemáš ani nic našetřeno? Tak holt budeš vydělávat a platit si chůvu. Třeba jinou maminku na rodičáku v podobné situaci jako ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.19 23:28
@Russet píše:
A to jsi otěhotněla na škole nebo kdy, že nemáš ani nic našetřeno? Tak holt budeš vydělávat a platit si chůvu. Třeba jinou maminku na rodičáku v podobné situaci jako ty.

Na škole školu jsem ukončila začátkem 3 ročníku. meli jsme s ex nasetreno a on byl ten co chodil do práce a nosil domu peníze. těhotenství bylo neplánovaný že jsem těhotná jsem zjistila po3 měsíci těhotenství nemela jsem žádné nevolnosti bylo mi dobře a mensruace pravidelná zjsitila jsem to až na kontrole u doktorky.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
21088
15.11.19 23:28

Co zkusit hlídat jiné cizí dítě mamince, která potřebuje do práce? Pak mě ještě napadá roznos letáků…To můžeš i s kočárkem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19669
15.11.19 23:30
@Anonymní píše:
Na škole školu jsem ukončila začátkem 3 ročníku. meli jsme s ex nasetreno a on byl ten co chodil do práce a nosil domu peníze. těhotenství bylo neplánovaný že jsem těhotná jsem zjistila po3 měsíci těhotenství nemela jsem žádné nevolnosti bylo mi dobře a mensruace pravidelná zjsitila jsem to až na kontrole u doktorky.. :zed:

Tak to jste se asi nechránili, jinak by se to nestalo.
Alimenty bereš?
Zkusila bych zapátrat v okolí po jiné mamince, pohlídaly byste si vzájemně dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 23:34

Alimenty, výživné od otce. Práce z domu je většinou podfuk nebo mlm. Gramaticke úpravy texty u tebe taky ne. Tak možná letáky, ale to není bůhví jak dobře placený. Mám vlastní zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2720
15.11.19 23:41

Pokud dava nejaka firma praci domu, je za to hodne malo penez. To uz mi prijde lepsi jit na brigadu do Lidlu nebo jinam do obchodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
15.11.19 23:48

Nemáš alimenty na dítě? Myslím že bys mohla mít i na sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.19 23:51
@Ijen
@Leviatan píše:
Nemáš alimenty na dítě? Myslím že bys mohla mít i na sebe.

Nemám neuvedla jsem ho do rodného listu..

• Nahlásit
  • Citovat
16.11.19 00:08
@Anonymní píše:
@IjenNemám neuvedla jsem ho do rodného listu..

Tvoje chyba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
16.11.19 00:28

Co pomáhat někomu s úklidem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.19 00:38
@lachtanice86 píše:
Tvoje chyba

Hele hvězdo jestli se ti neco nelíbí nemusela jsi vůbec komentovat můj dotaz :palec:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama