Jak si vylepšit prsa po dětech?

612
9.8.13 11:23

Jak si vylepšit prsa po dětech?

Ahoj maminky, mám po dvou dětech dost povadlá a malá prsa. Dá se to vylepšit jinak než silikonama, existuje nějaká jiná metoda nebo operace? Cvičení mi ani nenabízejte, to by mi nepomohlo :D Prosím o vaše zkušenosti :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3434
9.8.13 11:24

@Gloci Bohužel, prsa jsou jenom tuková tkáň, tam ani cvičení nepomůže. Ani žádné preparáty, jedině asi ty silikony :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5052
9.8.13 11:26

Tak gravitace je gravitace a podle mně nic než plastika ti nepomůže. Pokud by mi to (mám dvě děti) vadilo tak bych se nechala operovat. Já o tom sama vážně uvažuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5200
9.8.13 11:28

Napadá mě akorát ustřihnout a nalepit vejš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak to k tomu mateřství prostě patří, já to tak beru a v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3644
9.8.13 11:28

Pokud by existovala jina metoda nez operace, mohli by se jit plastičtí chirurgové jit klouzat ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
9.8.13 11:30

To neporadím, já díky cvičení mám menší prsa, ale aspon nemám ta velký věšáky :D ale neupevní to, leda ta plastika :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
9.8.13 11:31

Cvičení ani potravinovým doplňkům nevěřím ( i když znám jednu vášnivou pojídačku Decolenu, která tvrdí, že jí „děsně“ pomáhá ), bohužel nic jiného než plastika mě nenapadá.

• Citovat
  • Upravit
3781
9.8.13 11:34

No, mám pocit, že je i nějaká metoda typu vstřikování vlastního tuku, ale podrobnosti nevím, nejlepší je zvyknout si na sebe ;-)
Ale to cvičení trošku pomůže - když se zvětší sval, a mazání, aby se vylepšila kůže, no a taky ztloustnout ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
612
9.8.13 11:56

Já si to myslela, že jedině silikony, ale do nich se mi jít nechce. Manžel mi právě nabídnul, že kdybych chtěla tak mi nějakou úpravu prsů zaplatí, tak teď zjišťuji co a jak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
9.8.13 11:58
@Pinkie píše:
Napadá mě akorát ustřihnout a nalepit vejš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:Tak to k tomu mateřství prostě patří, já to tak beru a v pohodě.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dobrá prda :nevim: já bych třeba na operaci nešla, prostě to jsem já :nevim: uvidíme za pár let :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1751
9.8.13 12:14

Plastika jen v rámci modelace bez silikonů není tak drahá, uvažuji o tom po druhém dítěti, už po prvním jsem v těhu měla z trojek pětky a to se jen tak nesrazí zpět…ale sílu gravitace stejně neovlivníš. Teď v 9tt už mám zas o číslo větší :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3644
9.8.13 13:09

No u modelace je spousty jizev. Takže to už je podle mě lepší dát silikon a jizvu nechat v podprsní rýze nebo u dvorce/ten není vůbec vidět/

Ano vlastní tuk lze odsát a importovat, ale každý tuk lze spálit, tudíš by zakladatelka mohla řešit stejný problém za 2-3roky. Navíc je to metoda hodně drahá. Zahajovací procedury stály kolem 140tis snad. Ted jak se to pohybuje nevím. Ale levnější než klasická augmentace to nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
9.8.13 13:30
@analoja píše:
No, mám pocit, že je i nějaká metoda typu vstřikování vlastního tuku, ale podrobnosti nevím, nejlepší je zvyknout si na sebe ;-)
Ale to cvičení trošku pomůže - když se zvětší sval, a mazání, aby se vylepšila kůže, no a taky ztloustnout ;-)

Jak u koho… já můžu přibírat jak chci a prsa nic. Naštěstí to je tak i s hubnutím. Prostě prsa se nehnou. :nevim: Zatím malá ale pevná, tak uvidíme co se s nima stane po těhu a kojení 8o

A opravdu existuje metoda zvětšení vlastním tukem. Takže lipo a zároveň prsa - 2v1 neber to :D Ale musí to být i s kmenovými buňkami, aby to mělo trvalý efekt. Ale to je to hodně drahá záležitost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama