Jak si vyložit takovéhle chování?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.17 19:02
Jak si vyložit takovéhle chování

Ahoj holky, jdu si k vám opět pro radu. Takže zajímalo by me z vašeho nezávislého pohledu jak chápat následující situaci : několik let jsme po sobě koukali s jedním dotyčným - četnost toho, kdy jsme se viděli byla zhruba tak 3-4× za rok během určitých pracovních akcích. Dotyčný je velmi velmi stydlivy, jak jsem po těch mnoha letech jednak osobně zjistila a i mi to bylo takto potvrzeno z více zdrojů… no a teď k problému - při poslední pracovní akci jsme spolu skončili v posteli… já jsem nezadana, takže morálně Ok u nej nevim…no on mi před sexem prave říkal, jak o tom celou tu dobu snil, jak se pořad nemohl odhodlal, ze si myslel ze na me nemá a tak..sex jako takový nebyl nic moc, ale já si užívala jeho blízkost tak jako tak. Po akci jsme odjeli každý domu a on se od te doby vůbec neozval (u jiných bych brala, ze proste jen využili jakoby příležitosti) ale u nej mi to nějak moc nesedí. Přišlo mi, ze byl z cele te naši akce jakoby vedle, nevim jak to popsat, ale asi moc často takovéhle úlety nedělá. Také si trochu myslim, ze je věřící a takový proste „Mirek Dušan“. Holky mám to zabalit a nic neřešit, nebo mu mám napsat, nebo to nechat jakoby usnout a cekat jak se bude chovat na příští pracovní akci? On je tedy celkove těžký introvert, nesměly, ale určite moc hodny. Než jsme se vrhli do akce tak prave říkal, ze se boji ze budu/budeme zklamani…já zklamaná nejsem a určite bych si další setkani už v mimo pracovní rovině uměla predstavit. Na druhou stranu bydlíme šílene daleko od sebe, logisticky by byla setkani náročná atp ale proste klidne bych to sla aspoň zkusit. Je možné ze je třeba zadaný, nebo me nechce, nebo nevim co ještě, ale proste bych v tom celém měla rada jasno. Díky tedy všem moc předem za nějaký nezávislý pohled na věc a případnou radu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Emimin7
Kelišová 7293 příspěvků 09.12.17 19:07

Za jedno ozvání snad nic nedáš.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 09.12.17 19:09

No a nebo si uvědomuje že sex nebyl úplně skvělý a stydí se ozvat :nevim:

Katrien
Kecalka 307 příspěvků 09.12.17 19:09

Ja bych se urcite ozvala. Treba na to i ceka. Kdyz rikas, ze jentak nesmely a sex nebyl nic moc, tak treba se stydi ozvat jako prvni ;) napis mu a uvidis;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.17 19:17

Holky, díky moc za radu, mne prave prijde takové hloupé nevedet na čem jsem. Jsem schopna plne pochopit, ze třeba proste nemá zájem o cokoli dalšího, ale prijde mi fér to vedet. Určite ho nechci do ničeho nutit, nebo tak - to ne. Třeba to cele bylo zklamání pro nej, když tolik let čekal a odhodlaval se, tak třeba pak byl zklamaný on… precejen představy a realita mohou být hodně odlišné. Říkal mi prave i jak strašně moc snil o tom, ze me bude moci konečně políbit a tak…
Btw. myslíte, ze muži si uvědomuji, ze sex není třeba z jejich strany nic moc? Jako ne ze by to byla úplná hrůza, ale přišlo mi to takové nezkušené, nezkazene atp a to je nám oběma je čtyřiceti…
Jen tedy budu muset nějak vymyslet jak a proč ho kontaktovat - i když možná by bylo nejlepší mu proste napsat pravdu, ze jen nevim co si o tom všem mám myslet a jak to cele vidí on…

Ráchelia
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 09.12.17 19:22

No pokud je tak nesmělý, tak se ozvi. Pokud neodepíše, tak to zabal.
Akci vyprovokoval kdo?
A Mirek Dušan pobavil :-)

jasnahvezda
Stálice 82 příspěvků 09.12.17 19:25

No hele..za mě. I těžký introvert se překoná a aspoň napíše. Jak je to dlouho, co se to stalo? Klidně bych mu dala třeba 14 dní a pak teprv napsala

ivculka
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 09.12.17 19:29

Třeba je prostě zenatej a byl to jen úlet?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.17 19:30

Akci vyprovokoval on - já bych si to vůbec nedovolila (hmmm a pak kdo je tady nesměly, ze?). Pozval me na bar na nealko pití (jsem 100% abstinent, on byl též plne střízlivý..☺️), pak me vzal za ruku a pak me políbil, potom to už bylo jasné…
Je to čerstvá záležitost v rámci desítek hodin…takže třeba je to fakt na nej brzo a nebo mu došlo, ze to proste po logistické stránce je odsouzeno k zániku…potom mi ale uniká trochu smysl cele te jeho akce, neb tohle musel vedet i predtim než se mnou do te postele došel.

advocatus.diaboli
Kecalka 395 příspěvků 09.12.17 19:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jdu si k vám opět pro radu. Takže zajímalo by me z vašeho nezávislého pohledu jak chápat následující situaci : několik let jsme po sobě koukali s jedním dotyčným - četnost toho, kdy jsme se viděli byla zhruba tak 3-4× za rok během určitých pracovních akcích. Dotyčný je velmi velmi stydlivy, jak jsem po těch mnoha letech jednak osobně zjistila a i mi to bylo takto potvrzeno z více zdrojů… no a teď k problému - při poslední pracovní akci jsme spolu skončili v posteli… já jsem nezadana, takže morálně Ok u nej nevim…no on mi před sexem prave říkal, jak o tom celou tu dobu snil, jak se pořad nemohl odhodlal, ze si myslel ze na me nemá a tak..sex jako takový nebyl nic moc, ale já si užívala jeho blízkost tak jako tak. Po akci jsme odjeli každý domu a on se od te doby vůbec neozval (u jiných bych brala, ze proste jen využili jakoby příležitosti) ale u nej mi to nějak moc nesedí. Přišlo mi, ze byl z cele te naši akce jakoby vedle, nevim jak to popsat, ale asi moc často takovéhle úlety nedělá.

Tak ne úplně každý je přirozeně lovec a dobyvatel.

Kdyby to byl nějaký suverén, tak Ti asi nebude vykládat to, že o Tobě roky snil apod.

Mi připadá hodně nejistý, že si v podstatě dělal alibi, kdyby se nezadařilo.

A když mu záleželo, aby se zadařilo, tak to asi nebral jako jednorázovku. :nevim:

Také si trochu myslim, ze je věřící a takový proste „Mirek Dušan“. Holky mám to zabalit a nic neřešit, nebo mu mám napsat, nebo to nechat jakoby usnout a cekat jak se bude chovat na příští pracovní akci? On je tedy celkove těžký introvert, nesměly, ale určite moc hodny. Než jsme se vrhli do akce tak prave říkal, ze se boji ze budu/budeme zklamani…já zklamaná nejsem

A řekla jsi mu to?

a určite bych si další setkani už v mimo pracovní rovině uměla predstavit. Na druhou stranu bydlíme šílene daleko od sebe, logisticky by byla setkani náročná atp ale proste klidne bych to sla aspoň zkusit. Je možné ze je třeba zadaný, nebo me nechce, nebo nevim co ještě, ale proste bych v tom celém měla rada jasno. Díky tedy všem moc předem za nějaký nezávislý pohled na věc a případnou radu.

Jestli je takový jak ten popis vyznívá, tak potřebuje povzbudit.

Zkus něj zatlačit naprosto bez ostychu a třeba uvidíš, jak to nadšeně uvítá. :palec:

Jana525
Závislačka 4719 příspěvků 09.12.17 19:31

S nejvetsi pravdepodobnosti to byla z jeho strany obycejna nevera a je proste ve vztahu. Jako zkusit to muzes, i kdyz ja bych tohle nikdy neudelala, ale pokud i podruhy ten sex bude stat za prd, tak ho posli k vode…

Emimin7
Kelišová 7293 příspěvků 09.12.17 19:32
@Anonymní píše:
Akci vyprovokoval on - já bych si to vůbec nedovolila (hmmm a pak kdo je tady nesměly, ze?). Pozval me na bar na nealko pití (jsem 100% abstinent, on byl též plne střízlivý..☺️), pak me vzal za ruku a pak me políbil, potom to už bylo jasné…
Je to čerstvá záležitost v rámci desítek hodin…takže třeba je to fakt na nej brzo a nebo mu došlo, ze to proste po logistické stránce je odsouzeno k zániku…potom mi ale uniká trochu smysl cele te jeho akce, neb tohle musel vedet i predtim než se mnou do te postele došel.

Aha, tak proč píšeš, že je tak nesmělý. :mrgreen: To pak snad není nutné mu psát. I když zkusit to můžeš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.17 19:35

To, ze je zadaný nebo ženatý me taky napadlo, ale proč potom na úlet čekal tolik let? Navíc bych brala za férové toto říct předem - jako něco v tím smyslu: jsem zadaný, nic vic necekej, jdeme si proste jen užit…navíc mu je jasné, ze je jen otázkou týdnu, kdy se na nějaké další akci uvidime a ze se mi asi tak úplně vyhýbat nebude moct, pokud tedy samozřejmě neobejde od našeho zaměstnavatele… :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.17 19:42

No me prave šokovalo, ze do toho všeho šel, když jsem se ho na to ptala tak mi řekl, ze už proste nemohl snést představu, ze si nechá tuhle příležitost znovu protect mezi prsty a ze si bude zpětne vyčítat, ze byl zbaběly a pasivní jako už tolikrát predtim.

Emimin7
Kelišová 7293 příspěvků 09.12.17 19:44

Má vůbec cenu se tím zaobírat, když je mezi váma taková dálka?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama