Jak si vypěstovat kvalitní, slušivý dámský knírek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Božislava
Ukecaná baba ;) 1628 příspěvků 16.09.18 23:35
Jak si vypěstovat kvalitní, slušivý dámský knírek?

Protože sleduji módní trendy neušlo mi, že v současné době je v kursu dámský kníreček. Má ho nejedna celebrita. Jmenuji například Beyonce nebo Kate Upton. Zatímco má kamarádka má přirodní kníreček narostlý přirozenou cestou, v mém případě se nedaří si kvalitní kníreček nechat narůst. Existují nějaké přípravky na podporu knírečku? Samozřejmě kníreček nemá být příliš hustý, ale má být tak akorát. Ne, příliš nápadný, ale takový slušivý, jaké ho nosí zmíněné celebrity. Děkuji za rady. Nevhodné komentáře si nechte od cesty. Taky nekomentuji, když potkám nějakou ženu, která má potetované tělo, jako nějaký mukl, nebo má piersing či vlasy nabarvené do modra či do zelena a podobně. Takže mám právo mít něco zvlážtního a kdo ví, za pár let to třeba už bude normální, jako třeba to tetování, piersing a nabarvené vlasy. Takže nesuďte…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16729 příspěvků 16.09.18 23:38

nevšimla jsem si, že by Kate Upton měla nějaký knírek 8o A Beynoce je tmavá, předpokládím, že si nadměrný porost odstranuje :think: Můžeš dohodit fotku, kde by ty dvě měly kníra?

Mollify83
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 16.09.18 23:38

Já myslela, že děti už spí :D

Russet
Extra třída :D 12136 příspěvků 16.09.18 23:38

8o Ty jsi se zbláznila? A když už - piercing se píše takto. Pokud nemáš od přírody chlupatou kůži, těžko si něco vypěstuješ. Leda tak nalepíš.

Russet
Extra třída :D 12136 příspěvků 16.09.18 23:39
@Mollify83 píše:
Já myslela, že děti už spí :D

Mně přijde, že si někdo půjčil její profil 8o Nějakej troll.

Mollify83
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 16.09.18 23:40

@Russet rozhodně :lol:

laducha
Generální žvanilka 21741 příspěvků 16.09.18 23:43

Sakra, a já tu místo spaní sedím s pinzetou a trhám a trhám :P

Russet
Extra třída :D 12136 příspěvků 16.09.18 23:48

A až si nějaká „cerebrita“ pořídí umělý prasečí ocásek, tak ji taky budeš chtít napodobit? :?

Russet
Extra třída :D 12136 příspěvků 16.09.18 23:48
@laducha píše:
Sakra, a já tu místo spaní sedím s pinzetou a trhám a trhám :P

Tož jen uprav a vyraž do víru velkoměsta…

Božislava
Ukecaná baba ;) 1628 příspěvků 16.09.18 23:52

Tak já bych nechtěla mít piercing, ani mít „kérku“ či dokonce nabarvené vlasy do modra či do zelena…Ale mít knírek? To už je takové, jak to říct.....přírod­ní…jako třeba obočí… :nevim:

Russet
Extra třída :D 12136 příspěvků 16.09.18 23:56
@Božislava píše:
Tak já bych nechtěla mít piercing, ani mít „kérku“ či dokonce nabarvené vlasy do modra či do zelena…Ale mít knírek? To už je takové, jak to říct.....přírod­ní…jako třeba obočí… :nevim:

Zkus si začít neholit podpaží a nos hodně trika bez rukávů. Nepoužívej deodorant. A garantuju ti, že brzo tě přírodní ženou nazývat budou.

R.E.M.I 98
Povídálka 32 příspěvků 16.09.18 23:58

Ty jo.. Tak toto jsem ještě od nikoho nečetla. Jsi asi první žena, která by chtěla knírek. :D

rokris
Kelišová 6444 příspěvků 16.09.18 23:59
@laducha píše:
:mrgreen:

R.E.M.I 98
Povídálka 32 příspěvků 17.09.18 00:00
@Russet píše:
Zkus si začít neholit podpaží a nos hodně trika bez rukávů. Nepoužívej deodorant. A garantuju ti, že brzo tě přírodní ženou nazývat budou.

Taky mě napadlo, že si můžeš zkusit oholit pod nosem. Možná, pak ti naroste hustější knírek. :palec:

Příspěvek upraven 17.09.18 v 00:28

drewlet
Závislačka 4801 příspěvků 17.09.18 00:03
@laducha píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: už netrhej
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >