Jak se vyrovnat s milenkou manžela?

Anonymní
25.3.17 13:28

Jak si vyrovnat s milenkou manžela?

Otázka je jasná. Jsem manželka a manžel má milenku o ktere jsem byla seznamena, že si ji nejspíše najde. Dal mi na vyber : 1) rozvod 2) skonci to s ni, bude s nami sedet doma, ale po case se sebere a stejne odejde 3) hybrid ja manzelka, vedle milenka pripadne milenky, S tim, ze s nimi nechce deti do budoucna, protoze ty ma se mnou.
Ja si vybrala 3,protoze ho strasne miluji a nechci o nej prijit, jenze vnitrne se s tim ne a ne srovnat. Vidim ho a rikam si, byl s ni? Bude s ni? Co delali? atd a v ten omazik jsem nestastna, tim padem, na nej i neprijemna a vlastne ho od sebe odhanim blize k ni. A ja se ptam, jak se s tim srovnat co delat?? Gita

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25.3.17 13:29

@pikola se urcite prida s chytrou radou. :palec: Gita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6437
25.3.17 13:30

8o :roll: to je ale blb

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
25.3.17 13:33

Takového bych poslala někam :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2565
25.3.17 13:33

Jak můžeš strasne milovat někoho, kdo ti zahyba? To nemás trochu sebeucty? Co pak on je bůh?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8078
25.3.17 13:34
@Anonymní píše:
Otázka je jasná. Jsem manželka a manžel má milenku o ktere jsem byla seznamena, že si ji nejspíše najde. Dal mi na vyber : 1) rozvod 2) skonci to s ni, bude s nami sedet doma, ale po case se sebere a stejne odejde 3) hybrid ja manzelka, vedle milenka pripadne milenky, S tim, ze s nimi nechce deti do budoucna, protoze ty ma se mnou.
Ja si vybrala 3,protoze ho strasne miluji a nechci o nej prijit, jenze vnitrne se s tim ne a ne srovnat. Vidim ho a rikam si, byl s ni? Bude s ni? Co delali? atd a v ten omazik jsem nestastna, tim padem, na nej i neprijemna a vlastne ho od sebe odhanim blize k ni. A ja se ptam, jak se s tim srovnat co delat?? Gita

Uf, já bych byla pro možnost číslo jedna, nesnesla bych to, ty budeš sedět doma a starat se o děti a on si bude užívat, hmmm, má zvláští pohled na situaci. Vidíš sama že se s tím smiřovat nechceš protože tě to trápí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22113
25.3.17 13:35

Možnost 1 je správně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 13:35

To chceš být opravdu s někým kdo ti zahyba? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3391
25.3.17 13:36
@Anonymní píše:
Ja si vybrala 3,protoze ho strasne miluji a nechci o nej prijit, jenze vnitrne se s tim ne a ne srovnat. Vidim ho a rikam si, byl s ni? Bude s ni? Co delali? atd a v ten omazik jsem nestastna, tim padem, na nej i neprijemna a vlastne ho od sebe odhanim blize k ni. A ja se ptam, jak se s tim srovnat co delat?? Gita

Prosím o překlad - manžel má milenku o které jsem byla seznámena, že si ji nejspíš najde -
Tak už ji má, nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
25.3.17 13:37

Já si to jen představila a jako bych dostala studenou sprchu 8o nezlob se, ale jaký má důvod k milenkám ti řekl? To že ti jako jednu z variant navrhl s klidem i rozvod značí že mu na tobě nejspíš nezáleží a je mu absolutně jedno co ty si vybereš. U všech tří variant je naprosto stejný výsledek, takže žádné řešení situace to prostě není. Raději bych se pár týdnů, měsíců trápila bez něj a časem potkala někoho normálního než zbytek života, nebo další řadu let vedle něj. Mít s nim styk a vědět že ho přitom… do jiné??? 8o 8o 8o 8o 8o vědět to s takovouhle jistotou???To bych upřímně nedokázala a asi bych se z něho samotnýho :poblion: :poblion: Já bych mu zamávala, popřála hodně štěstí a sama si dala život do pořádku a štěstí hledala časem jinde. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.17 13:37

Neni to o mne takze anonym: jedna z mych nejlepsich kamaradek ma totez v blede fialovym, ale uz si ho s tim brala. On neudela nic cim by ohrozil jejich manzelstvi a deti (financne ani jinak), stavi rodinu na prvni misto. Neexistuje, ze by jel s milenkou na dovolenou nebo ze by jeji vecere / divadlo / jakakoli jina aktivita mela prednost pred rodinou. Zkratka se s ni / nima vida ve svem volnu. Klape jim to. A ano, je to typ chlapa pro kteryho bych to zkousla taky - stokrat radsi nez leckteryho vernyho kterej neni ani chytrej, ani krasnej, ani galantni plus tisic dalsich dobrejch i atraktivnich vlastnosti ktery tenhle proste ma. A popravde postavit mne pred tohle muj muz, vez vahani na to pristoupim taky. Ne proto ze jsem pitoma a nemam jinou moznost, ale protoze to za to proste stoji

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.3.17 13:38

@Konnny Co na to nechapes? Dopredu mi rekl, ze si nekoho bude hledat - nasledne nasel. Gita

• Nahlásit
  • Citovat
457
25.3.17 13:38

Proč si hledá/našel milenku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22113
25.3.17 13:40
@Anonymní píše:
Neni to o mne takze anonym: jedna z mych nejlepsich kamaradek ma totez v blede fialovym, ale uz si ho s tim brala. On neudela nic cim by ohrozil jejich manzelstvi a deti (financne ani jinak), stavi rodinu na prvni misto. Neexistuje, ze by jel s milenkou na dovolenou nebo ze by jeji vecere / divadlo / jakakoli jina aktivita mela prednost pred rodinou. Zkratka se s ni / nima vida ve svem volnu. Klape jim to. A ano, je to typ chlapa pro kteryho bych to zkousla taky - stokrat radsi nez leckteryho vernyho kterej neni ani chytrej, ani krasnej, ani galantni plus tisic dalsich dobrejch i atraktivnich vlastnosti ktery tenhle proste ma. A popravde postavit mne pred tohle muj muz, vez vahani na to pristoupim taky. Ne proto ze jsem pitoma a nemam jinou moznost, ale protoze to za to proste stoji

Když ho nemiluje a nevadí jí že spí s jinými a že se to nejspíš časem provalí a bude to vědět i okolí, tak proč ne no. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
25.3.17 13:40

A ten důvod, je jaký??Přece jen tak nepřišel a neřekl ti..hele najdu si milenku..??Něco se mezi váma muselo stát, pokud takový nebyl už od začátku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama