Jak si vysvětlit chování kamaráda?

Anonymní
4.3.21 22:27

Jak si vysvětlit chování kamaráda?

Já nevím jestli to sem vůbec patří, ale zkusím to. Jsme spolu s přítelem poměrně krátce, měsíc. Přítel má od dětství kamaráda opravdu dobrého. Já ho sice ještě neměla šanci poznat ale už jen to jak o něm mluví mi stačí abych pochopila že jsou opravdu kamarádi. Jenže přítele trápí, že od doby co jsme se my dva dali dohromady, se ten kamarád úplně odmlčel. Dřív si psali denně, dneska se sám od sebe neozve klidně týden. Když se ho přítel ptá jestli mu něco neudělal, nějak neublížil, tak mu odpoví, že ne, že je všechno v pohodě a kdyby cokoliv potřeboval tak se má ozvat. Ale jinak je ten kontakt prý tak na deseti procentech toho co dřív. Když se ho ptá na rovinu proč nepíše, tak mu odpoví, že přece na něj teď nebude zvědavý a že nás nechce rušit. Přítele to trápí a já nevím jak mu pomoct.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3312
4.3.21 22:30

No, tak je vcelku normální, že si lidé časem už nepíší denně, když mají vztahy a později rodiny. Pokud ho ty osobně neznáš a žádný spor spolu neměli, tak těžko vydedukujeme něco víc. Vůbec bych se do toho nepletla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 22:35
@Serpentini píše:
No, tak je vcelku normální, že si lidé časem už nepíší denně, když mají vztahy a později rodiny. Pokud ho ty osobně neznáš a žádný spor spolu neměli, tak těžko vydedukujeme něco víc. Vůbec bych se do toho nepletla.

Možná, že to normální je. Ale ze dne na den?

• Citovat
  • Nahlásit
5117
4.3.21 22:39

No to mi nepřijde jako problém :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9859
4.3.21 23:18

Tak prostě je kamarád tolerantní a chce vám dopřát trochu klidu… Jinak to těžko tady vyřešíme, může to mít tisíc důvodů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3312
4.3.21 23:35
@Anonymní píše:
Možná, že to normální je. Ale ze dne na den?

A co je tak špatného na tom, že vám chce dát prostor? Kolik vám je, že ti přijde divné, že příteli denně nepíše kamarád? Kdybys ho znala, tak se třeba dá přemýšlet nad tím, že mu něčím vadíš, ale v tomto případě to bude těžko tebou konkrétně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
5.3.21 01:25

Mám kamarádku a také jsme si několik let prakticky psaly denně. Od doby, co mám vztah, tak jsem jí napsala třeba jednou za den, někdy jednou za 3 dny. Upřímně jsem byla kolikrát v jednom kole - práce, přítel, výlet, spát,… Vzala to dobře a stále jsme si oporou.
Pak si ona našla přítele a taky jsme si kolikrát nenapsaly, co je týden dlouhý..

Vůbec to není o tom, že by nám na sobě nezáleželo. Ale taky už jsme zkrátka každá trošku jinde. Nejsem tolik na mobilu, věnuji se příteli, jiným věcem a koníčkům a my si napíšeme jednou za čas, co je nového a kdy se případně sejdeme..
Je to tak normální u všech. Přítel má zase nejlepšího kamaráda, vůbec si nepíšou a vidí se třeba 2× za rok, jak jim to vyjde. A pořád se mají rádi, i když se tak často nevidí.

Moc to hrotíš a oba si vytváříte problémy, kde nejsou. Kdyby si mu kontakt například zakazovala, tak neřeknu, že je problém. :D Ale takhle je to normální.

• Citovat
  • Nahlásit
7531
5.3.21 05:01

Tak holt přítel radši věnuje čas tobě. A má kamaráda, kterej mu to přeje a „neotravuje“ pořád. Vytvářis problémy, kde žádné nejsou. Vsadím se, že kdyby si pořád psali jako předtím, tak je tu založené téma „přítel si nonstop píše s kamarádem, je to normální?“. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1365
5.3.21 12:46

No bere to tak, že má ted´ přítelkyni a na něj už nebude mít tolik času, náladu. Prostě respektuje váš vztah. A až ten si tzv sedne, tak se to zase může vrátit do starých kolejí. A pokud to tvýho kluka tak trápí, tak at´mu dá najevo, že je pořád u něj na předních příčkách, zajede za ním, zavolá mu častěji atd. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat