Jak si zálohujete soubory v tabletu?

afghani
14.5.17 22:17

Jak si zálohujete soubory v tabletu?

…pokud tedy zálohujete…Používám pc, notebook, chytrý telefon…tablet jen občas…mám v tabletu hlavně fotky, ale nezálohuji je…Pokud bych je chtěla z tabletu externě zálohovat, jakým způsobem je to nejrychlejší? Jsem laik, tabletům nerozumím, používám ho fakt hodně málo. Dík :kytka:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

14338
14.5.17 22:26

Mam na pametove karte, kdyby se s tabletem neco stalo, kartu muzu presunout jak do mobilu tak do pocitace. Ty hodne pekny fotky a videa, zvlast z neopakovatelnejch akci este pretahuju do slozky v pocitaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10818
14.5.17 22:29

Pro Android existuje aplikace CloneIt (najdi na Google Play, je zdarma, možná existuje víc podobných). Ta mi přijde na zálohování jako stvořená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
afghani
14.5.17 22:58

@Kriss Tina Hloupa otazka, a jak je pretahujes z tabletu do pocitace?

• Citovat
  • Upravit
7975
14.5.17 23:10

Data jsou na vyndavatelné paměťové kartě a většinu důležitých a nechoulostivých věcí dávám na net na Dropbox. Fotky mám v horší kvalitě na Google Photo a v origoš čas od času přesunu na počítač a externí disk (přes USB kabel nebo přes čtečku paměťových karet), zatím jsem to vždycky stihla dřív, než příslušná paměťová kartička zdechla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
afghani
14.5.17 23:13

Dik vsem

• Citovat
  • Upravit
15.5.17 07:44

Ja mam vse na icloudu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14338
15.5.17 08:36

@afghani pretahuju tak, ze tablet pripojim k pc pomoci usb kabelu, pak uz to funguje jako flashka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
afghani
15.5.17 12:43

@Kriss Tina to chapu, akorat jsem ztratila kabel :-)

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama