Jak si zase začít věřit po rozchodu?

Anonymní
23.11.20 19:40

Jak si zase začít věřit po rozchodu?

Ahoj holky, před třemi měsíci se se mnou rozešel přítel. Nejrpve mi říkal, že neví co chce a potřebuje čas. Pak jsem se po 14 dnech od společných přátel dozvěděla, že má novou slečnu, která má dvě děti a nastěhoval si ji k sobě. Trochu jsem tušila, že je v tom někdo třetí, přesto mě to vzalo a překvapilo, že si našel slečnu s dětmi, když on sám je bezdětný a plánoval je se mnou. Nekomunikujeme spolu, on si mě navíc všude zablokoval což také nechápu, když jsem mu nic neprovedla.
Od té doby mám sebevědomí na nule a stále na něj myslím. Sice se snažím se přes den co nejvíce zaměstnat, ale i tak mi stále hrozně chybí. Nějaké rady co s tím, jak si zase začít věřit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
247
23.11.20 19:46

Achjo.

To je teda slušnej lulin a srab. Hele, buď ráda, že se to stalo teď a ne až by jste měli děti. Teď to bude samozřejmě bolet, ale neboj chce to hlavně čas. Zase bude dobře :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9950
23.11.20 19:57

Ty nemáš nízké sebevědomí :hug: jen se ti stýská a je to pro tebe ještě moc čerstvé. Chce to čas a věnovat se sobě, co si najít nějaký nový koníček, kterému by ses mohla věnovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11969
23.11.20 20:04

Chce to čas a mít někoho s kým si můžeš popovídat, když máš splín :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61700
23.11.20 20:12

Naopak můžeš mit velké sebevědomí.. Protože takový si tě nezasloužil.. Jasně, stýská se ti, ale to časem přejde.. A buď ráda, že tě zablokoval, evidentně neměl čisté svědomí.. A ty ho díky tomu nemůžeš sledovat a trápit se o to víc :hug: :kytka: venuj se sobě, koníčky, záliby, kamarádky a uvidíš, že ot bude čím dál tím lepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4619
23.11.20 22:17

Kdo chce kam, pomozme mu tam…

Je mi to lito. Nicmene s Tebou to nema nic spolecneho. Patrne ona bude jeho nejaka davna laska, od ktere odesel manzel a konecne se uvolnilo misto pro nej… Jinak tomu nerozumim, protoze na motivu nastehovat si k sobe zenu s detmi, musi byt neco, jak to rict, zvlastniho, kdyz pritom jeste chodil s Tebou. Tak bud rada, ze se vyselektoval sam. Byl to vazne zvlastni pan.

Hlavu vzhuru devce, vsak se najde nekdo sikovny, kdo oceni Tve kvality.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
728
24.11.20 13:50

Je mi to líto. Pomůže jedině čas. Slušně se rozejít je velké umění, on to evidentně nezvládnul. Nebraň se pobrečet si, vztekat se,… prožít a odžít si všechny ty negativní emoce.

Bude tě to bolet několik měsíců. Už ho nekontaktuj. Teď se zaměř na sebe, kamarádky, koníčky, pravidelné cvičení, zdravé jídlo, pracovní růst.

Ono to časem přejde samo, přeji ti mnoho štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
24.11.20 13:58

Chapu te a taky ted resim neco podobneho. Ziju v zahranici s pritelem cizincem, resim rozchod kvuli jeho nevere, ktera je naprosto evidentni. On neni schopen to priznat + plus jsem se dozvedela dalsi veci z treti strany, on je urazen a chova se jak vul, pac jsem si dovolila (nahodou) zjistit jak se veci maji. Chova se jako kdybych ja byla ta co podvadela a lhala…kdyby mi to nekdo rekl pred rokem, neuverim. Planovali jsme OBA budoucnost a myslela jsem, ze mam nejlepsiho chlapa na svete. Rozchod jeste prisel v lockdownu, takze domu se vratim snad cca za mesic a mam teda hrozny strach z budoucnosti. V 31 se vracim do detskyho pokoje, budu si hledat praci. Kamosky jsou vdane s rodinami ruzne po republice. Prijdu si vystavena, marna a mam strach, ze skoncim sama a sezerou me kocky :lol: Snazim se verit i takovymu tomu klise, ze vse ma svuj duvod a tohle se stalo, aby mohlo prijit neco lepsiho a ze snad nebude tak zle. Ale zkratka je ted vsechno na ho.no a zadny svetlo na konci tunelu nevidim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.20 19:39

Ahoj děvčata,

jsem na tom podobně, opět na začátku. Jako nový koníček mohu doporučit geocaching. Je levný, nenáročný, s možností začít hned. Jinak doporučuji nekoukat na ostatní, je to Tvůj život a hold máš napsaný životní „scénář“ jinak, než ostatní děvčata. Věřím, že i Ty naše životy bez chlapů stojí za to a že ten pravý přijde. Hlavu hore!

• Citovat
  • Nahlásit
Adnav86
4.12.20 10:20

Ahoj, to mě moc mrzí. A vzhledem k tomu, že teď prožívám něco podobného, tě naprosto chápu. Někteří kluci se chovají opravdu zvláštně. A ač bychom měli být rády, že jsme se jich zbavily, opak je pravdou. Když si budeš chtít popovídat a vyměnit zkušenosti, určitě se ozvi. Z rozchodu je vždycky snazší se dostat, když si o tom máš s kým popovídat. Hezký den.

• Citovat
  • Nahlásit
21
6.12.20 21:24

To me mrzí…neboj se, určitě najdeš lepšího…to, že jen tak odešel a srabacky si te bloknul je zřejme jen strach..třeba mu to jednou dojde, že udělal chybu, ale to už budes třeba šťastná s někým novým).. určitě to nedávej za vinu sobě, chlapi holt občas nepřemýšlí mozkem a dochází jim vše poněkud pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
10.12.20 14:49

Ono to přijde, jen to proste nějakou dobu bude dost hodně bolet :( držím pěsti a posílám spoustu síly..!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat