Jak si zde smazat deníček a profil?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 14:21
Jak si zde smazat deníček a profil?

Nelíbí se mi tento web, divím se, že se zde víc neřeší postihy za kyberšikanu. Už je to někdy přes čáru někde.

Kdo v životě udělal chybu nebo měl problémy, je na odpis, divím se, že místní osazenstvo ještě není v politice a nezavedlo tresty ukamenováním.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kaileee
Kecalka 446 příspěvků 24.11.18 14:23

:mrgreen: :mrgreen: a ty jsi teď udělala co ty kyberšikano?

chs.jasmin
Echt Kelišová 7916 příspěvků 24.11.18 14:31
@Anonymní píše:
Nelíbí se mi tento web, divím se, že se zde víc neřeší postihy za kyberšikanu. Už je to někdy přes čáru někde.Kdo v životě udělal chybu nebo měl problémy, je na odpis, divím se, že místní osazenstvo ještě není v politice a nezavedlo tresty ukamenováním.

Ahoj,

to je škoda, že odtud utíkáš. Je to tady prostě babinec, holky jsou hodně upřímné, ale zase nějaké lhaní si navzájem a chození kolem horké kaše není potřeba, ne? Přeci nechceme mazat med kolem pusy a někdy se kritika prostě lépe snáší takto anonymně přes web :think: nemyslíš?

Pokud ale tvoje rozhodnutí je konečné, tak stačí napsat adminům a oni ti pomůžou smazat profil. :kytka: :mavam:

Uživatel je onlinearinecka
Kelišová 5216 příspěvků 24.11.18 14:32
@Anonymní píše:
Nelíbí se mi tento web, divím se, že se zde víc neřeší postihy za kyberšikanu. Už je to někdy přes čáru někde.Kdo v životě udělal chybu nebo měl problémy, je na odpis, divím se, že místní osazenstvo ještě není v politice a nezavedlo tresty ukamenováním.

Tak sem jednoduše nechodˇa máš klid ne? Proč anynom? Nedokážeš nikomu vynadat veřejně?

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 13151 příspěvků 24.11.18 14:37
@Anonymní píše:

hele ale tady umí holky krásně poradit, jako jo bez toho aniž by ti lichotili a řeknou tvrdou pravdu , ale chápu někdo je radši za lži a přikrašlování v tom případě doporučuji konkurenci tam je sluníčkové

lachtanice86
Kelišová 6654 příspěvků 24.11.18 14:57
@Anonymní píše:

Tak sem nechoď. Napiš adminum a vše ti smažou. Tento výkřik do tmy nechápu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 15:03

Však já píšu na Dotaz pro adminy. Tak mi sem nelez a nekomentuj to!

Upřímnost ok, ale sprostý nadávky, ponižování?

lachtanice86
Kelišová 6654 příspěvků 24.11.18 15:09
@Anonymní píše:
Však já píšu na Dotaz pro adminy. Tak mi sem nelez a nekomentuj to!Upřímnost ok, ale sprostý nadávky, ponižování?

Veřejná diskuze, můžu kam chci, stejně tak jako to okomentovat. A nevšimla jsem si že bych byla sprosta. A stačilo jim napsat mail. Nebylo nutné zakládat diskuzi.

stinga
Závislačka 4424 příspěvků 3 inzeráty 24.11.18 15:24
@Anonymní píše:
Však já píšu na Dotaz pro adminy. Tak mi sem nelez a nekomentuj to!Upřímnost ok, ale sprostý nadávky, ponižování?

osobo, zakládáš diskusi, tak sem může „lézt“ kdokoli :cert:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 4 inzeráty 24.11.18 15:26

Jestli chces napsat adminum, tak otevri soukrome zpravy a do kolonky prijmce napis admin :mrgreen: :mrgreen:

Příspěvek upraven 24.11.18 v 15:26

Uživatel je onlinearinecka
Kelišová 5216 příspěvků 24.11.18 15:26
@Anonymní píše:

Tak nezakládej diskusi, pak musíš počítat s tím že se na ní bude reagovat. To byl ale tuším záměr že? Kdyby ne, napíšeš adminům email, nebo sz a je vyřešeno. Vadí ti něco co sama děláš :potlesk:

Šmoulice
Kelišová 6817 příspěvků 24.11.18 15:29

Tak sem už nelez :*
Když je to tady taková hrůza :-)

A pokud nechceš, aby někdo reagoval, tak napiš adminům soukromou zprávu a nezakládej tyto zbytečné diskuze, ne ? :roll:

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 13151 příspěvků 24.11.18 15:29
@Anonymní píše:

hmmm nadávky to už by admini dávno zasáhli takže s těma to nebude tak strašný

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33506 příspěvků 10 inzerátů 24.11.18 15:30

Ahoj, napiš napiš soukromou zprávu @admin. Asi vím, o co jde, o deníček o nevydařeném porodu, že? Je fakt, že některé dámy si servítky zrovna nebraly, ale o kyberšikanu se nejspíš nejedná. Uklidni se, žádná kaše není tak horká, jak se navařila, zkus se zamyslet, jestli i ty neděláš něco špatně, že se do tebe někdo pustil. Zatím prosím klid :andel: admini to smáznou a určitě nemá smysl odcházet jen kvůli nedorozumění.

Šmoulice
Kelišová 6817 příspěvků 24.11.18 15:31
@Tiger-lily píše:
Ahoj, napiš napiš soukromou zprávu @admin. Asi vím, o co jde, o deníček o nevydařeném porodu, že? Je fakt, že některé dámy si servítky zrovna nebraly, ale o kyberšikanu se nejspíš nejedná. Uklidni se, žádná kaše není tak horká, jak se navařila, zkus se zamyslet, jestli i ty neděláš něco špatně, že se do tebe někdo pustil. Zatím prosím klid :andel: admini to smáznou a určitě nemá smysl odcházet jen kvůli nedorozumění.

Taky mě napadlo, že je to autorka toho dnešního blábolu :roll: Jak se nesouhlasí, tak hned smazat a utéct :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >