Jak si získat dívku zpět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 10:52
Jak si získat dívku zpět

Dobrý den, jsem se svou přítelkyní 3 roky a nedávno mi oznámila, že už ke mně necítí to stejné jako předtím. Sice mě miluje, ale už není mnou v podstatě “okouzlená”.
Potřeboval bych rady, případně vlastní známosti a co jste s tím dělali.
Je mi jasné, že ji budu brát na výlety, kina, večeře, ale co víc?

Předem děkuji za odezvu.

Reakce:
Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8486 příspěvků 04.04.18 10:57

Ale tohle je přirozený vývoj vztahu, proti tomu nemůžeš bojovat. Nebo myslíš, že ji z tebe budou lítat motýli v břiše celý život? Nebudou, ani tobě z ní. Nedělej žádný psí kusy a hlavně se neponižuj, to je zaručený začátek konce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 11:00

@terien ne, nemyslím. Jde o to, že jsme teď měli horší chvíle a je mezi námi napětí :roll:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1603 příspěvků 04.04.18 11:05
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem se svou přítelkyní 3 roky a nedávno mi oznámila, že už ke mně necítí to stejné jako předtím. Sice mě miluje, ale už není mnou v podstatě “okouzlená”.
Je mi jasné, že ji budu brát na výlety, kina, večeře, ale co víc?Předem děkuji za odezvu.

Hormony vyprchali. Naprosto normální vývoj vztahu. :mrgreen:

Uživatel je onlinearinecka
Kelišová 5221 příspěvků 04.04.18 11:12
@Anonymní píše:
Je mi jasné, že ji budu brát na výlety, kina, večeře, ale co víc?Předem děkuji za odezvu.

Neuděláš s tím nic, prostě už není zamilovaná, takový normální vývoj vztahu no. Zas je upřímná a netahá tě za nos :nevim:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 04.04.18 11:16

Bohužel myslím si že s tím už nic neuděláš :nevim:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1603 příspěvků 04.04.18 11:23

Končí období zamilovaných pohledů a držení se za ruce při západu slunce a začíná období praní ponožek.

Sleepy.Monkey
Kecalka 286 příspěvků 04.04.18 11:59

@AlphaOmega :lol: máš pravdu, no.

Stinkycheese
Povídálka 41 příspěvků 06.04.18 11:51
@Anonymní píše:

Nijak… Nezbyva nez se smirit, ze ste kazdy v jine fazi lasky… A nezbyva nez doufat, ze nehleda zadneho pana Okouzlujiciho a ze je s vasim vztahem spokojena natolik spokojena, aby ani nezacla… Takze pracovat dal na bzdovani vztahu a samozrejme hezke gesta a romantika v rozumne mire neuskodi 8) vhodne je taky pracovat na sobe jak po fyzicke strance, tak i po strance projevu, jelikoz pokud ti po trech lech vztahu narostlo pandero a nebo se vedle ni chovas jako cunik, tak je jasne kam se „kouzlo“ podelo… Kazdopadne pokud uz je okouzlena nekym jinym, tak toho moc nezmuzes a nezbude nez doufat, ze se tim nenecha ovladnout pripadne, ze bude mit slusnost se s tebou alespon vcas rozejit.. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >