Jak si získat dívku zpět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.04.18 10:52
Jak si získat dívku zpět

Dobrý den, jsem se svou přítelkyní 3 roky a nedávno mi oznámila, že už ke mně necítí to stejné jako předtím. Sice mě miluje, ale už není mnou v podstatě “okouzlená”.
Potřeboval bych rady, případně vlastní známosti a co jste s tím dělali.
Je mi jasné, že ji budu brát na výlety, kina, večeře, ale co víc?

Předem děkuji za odezvu.

Reklama

Reakce:

terien
Kelišová 6412 příspěvků 04.04.18 10:57

Ale tohle je přirozený vývoj vztahu, proti tomu nemůžeš bojovat. Nebo myslíš, že ji z tebe budou lítat motýli v břiše celý život? Nebudou, ani tobě z ní. Nedělej žádný psí kusy a hlavně se neponižuj, to je zaručený začátek konce.

Anonymní  04.04.18 11:00

@terien ne, nemyslím. Jde o to, že jsme teď měli horší chvíle a je mezi námi napětí :roll:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1313 příspěvků 04.04.18 11:05
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem se svou přítelkyní 3 roky a nedávno mi oznámila, že už ke mně necítí to stejné jako předtím. Sice mě miluje, ale už není mnou v podstatě “okouzlená”.
Je mi jasné, že ji budu brát na výlety, kina, večeře, ale co víc?Předem děkuji za odezvu.

Hormony vyprchali. Naprosto normální vývoj vztahu. :mrgreen:

arinecka
Závislačka 4231 příspěvků 04.04.18 11:12
@Anonymní píše:
Je mi jasné, že ji budu brát na výlety, kina, večeře, ale co víc?Předem děkuji za odezvu.

Neuděláš s tím nic, prostě už není zamilovaná, takový normální vývoj vztahu no. Zas je upřímná a netahá tě za nos :nevim:

Petruna21
Echt Kelišová 9216 příspěvků 04.04.18 11:16

Bohužel myslím si že s tím už nic neuděláš :nevim:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1313 příspěvků 04.04.18 11:23

Končí období zamilovaných pohledů a držení se za ruce při západu slunce a začíná období praní ponožek.

Sleepy.Monkey
Kecalka 229 příspěvků 04.04.18 11:59

@AlphaOmega :lol: máš pravdu, no.

Stinkycheese
Povídálka 41 příspěvků 06.04.18 11:51
@Anonymní píše:

Nijak… Nezbyva nez se smirit, ze ste kazdy v jine fazi lasky… A nezbyva nez doufat, ze nehleda zadneho pana Okouzlujiciho a ze je s vasim vztahem spokojena natolik spokojena, aby ani nezacla… Takze pracovat dal na bzdovani vztahu a samozrejme hezke gesta a romantika v rozumne mire neuskodi 8) vhodne je taky pracovat na sobe jak po fyzicke strance, tak i po strance projevu, jelikoz pokud ti po trech lech vztahu narostlo pandero a nebo se vedle ni chovas jako cunik, tak je jasne kam se „kouzlo“ podelo… Kazdopadne pokud uz je okouzlena nekym jinym, tak toho moc nezmuzes a nezbude nez doufat, ze se tim nenecha ovladnout pripadne, ze bude mit slusnost se s tebou alespon vcas rozejit.. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama