Jak si zošklivit chlapa

Anonymní
9.4.17 07:36

Jak si zosklivit chlapa

Omlouvám se za anonym, ale toto opravdu nemohu řešit veřejné, byl by to průšvih

Jsem vdana, jsme spolu celkem deset let, není mi ani třicet, máme dvě malé deti. I po te době jsem do manzela zamilovaná az na menší hádky kvůli blbostem, jako všude občas, vůbec žádné dohadování problémy nevěra ATd
Jeho kamarád, kterého jsem viděla cca dvakrát donedávna je sám, rozvedený, dvě deti ve stridavce, exmanželka mu dost ublížila ATd poslouchali jsem jeho problémy pretlumocene manzelem par let. Teď jsme pořádali grilování a me napadlo, ze ho pozveme aby přišel na jiné myšlenky, tak jsem mu psala.. Přijal a dali jsme se do řeči. Takhle jsme kecali, o všem možném i nemožném, manul normálně registrován, ze si povídá me úplně v pohode žádné tajnosti či neco nekaleho. Když přijel najednou se mi z nej podlomila kolena, spojila jsem si jedno a jedno jak je mily, zájmy ma totožné, jak se s nim super povídali a v kombinaci s tim jak vypadá dobre..no proste no koment
Vecer se vydařila, my si dost povídali a když se na ke podíval, tak ty jiskry snad musely byt vidět, ja nevěděla kam s očima, ale je mi jasné, ze je to oboustranně. On ale skutečně velmi kamarádi s manzelem, jsem si jistá, ze by si se mnou nic nezačal ani to na me nezkoušel ani ja to nechci, ale ta chemie mezi námi je neuvěřitelná. Co s tim? Občas se vidět budeme to jinak nejde a ja nevím co mám dělat

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19212
9.4.17 07:40

Říkat si, že je to manželův kamarád a ty jsi šťastně vdaná paní s dětmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.17 07:41

Edit ma tam byt manžel registroval, tablet mi to doplňuje

• Nahlásit
  • Citovat
9.4.17 07:42

To prejde za par mesicu. Jinak aby byl efekt ucinejsi, predstav si ho jak se*e

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.17 08:11

Mě stačilo si vyposlechnout telefon s bývalou a bylo po jiskreni :mrgreen: proc neni s byvalou?

• Nahlásit
  • Citovat
9.4.17 08:37

A to si až po 10 letech s manželem zjistila, že se s jeho dobrým kamarádem dobře povídá a že hezky vypadá? To mi přijde trošku zvláštní. Myslím si, že to je jen nějaký chvilkový přelud, okouzlení z toho, že si ho poznala v jiné než obvykle situaci…které za týden samo přejde..:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aenne
9.4.17 08:48

Vyhledejte jeho exmanželku a vyslechnete se její verzi, jak to bylo doopravdy, že takového super přítažlivýho a inteligentního chlapa nechala odejít, možná budete bulvy válet.

Vaše zamilování je jen hormonálni horečka v mozku, poeticky se tomu u nás na Slovenski říka „ružové ho.vno v hlavě“ :)
Pokud si nechcete rozbít manželství, tak vydržte, trvá to 3 měsíce, maximálne 3 roky, pak to samé odezní. Nezapomínejte, že jste temi hormonami nadopovaná jako na drogách a proto váš usudek je pravdepodobne všechno možné, jen ne racionální.

• Citovat
  • Upravit
23434
9.4.17 08:51
@Anonymní píše:
Mě stačilo si vyposlechnout telefon s bývalou a bylo po jiskreni :mrgreen: proc neni s byvalou?

Zakladatelka píše, že mu exmanželka dost ublížila, chudákovi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
9.4.17 09:03

To je taková klasika, pomluvit minulou ženu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aenne
9.4.17 09:04

To je pravidlo, všechny exmanželky mužum ublížili :) chudákom

• Citovat
  • Upravit
8100
9.4.17 09:14

Představ si, jak ta hvězda pomlouvá bývalou manželku a měl by být klid.
Slušný chlap by to neudělal, maximálně by si povzdechl nad pár fakty a bylo by.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1248
9.4.17 09:40

To skončí špatně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
9.4.17 09:42

Představ si ho třeba, jak si dloube v nose, nebo že mu páchne z pusy, případně že
mu smrdí nohy, atd. :mrgreen: Je to jenom chlap. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2611
9.4.17 09:57
@nostress píše:
Představ si ho třeba, jak si dloube v nose, nebo že mu páchne z pusy, případně že
mu smrdí nohy, atd. :mrgreen: Je to jenom chlap. ;)

No, já když byla kdysi v pubertě platonicky zamilovaná tak mi nevadilo nic hnusnýho, dokonce ani že blije a pak máme sex :lol: teď zpětně to nechápu, ještě když vidím, co za troubu se z něj vyklubalo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
9.4.17 09:59
@Nowuka2 píše:
No, já když byla kdysi v pubertě platonicky zamilovaná tak mi nevadilo nic hnusnýho, dokonce ani že blije a pak máme sex :lol: teď zpětně to nechápu, ještě když vidím, co za troubu se z něj vyklubalo :mrgreen:

Hmm, platonický sex v pubertě? :mrgreen: To zní zajímavě. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama