Jak si zrušit účet na Lide.cz?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 04.08.11 06:56
Jak si zrušit účet na Lide.cz?

Před několika lety jsem si tam založila profil, teď mi neustále chodí maily Ahoj Nechtěl by sis se mnou psát? Nebývám na těchto stránkách často, obvykle dopisuji se na stránky http://proteslesib.com/-petra Moje přezdívka je Ketty8 , ty přezdívky jsou různé. Na lide.cz nechodím a tohle mě s.re :cert: A nevím, jak si to zrušit, abych nezrušila i maila. :-(

Reakce:
barca.hrosik
Závislačka 3174 příspěvků 04.08.11 07:05
Veruš1 píše:
Před několika lety jsem si tam založila profil, teď mi neustále chodí maily Ahoj Nechtěl by sis se mnou psát? Nebývám na těchto stránkách často, obvykle dopisuji se na stránky http://proteslesib.com/-petra Moje přezdívka je Ketty8 , ty přezdívky jsou různé. Na lide.cz nechodím a tohle mě s.re :cert: A nevím, jak si to zrušit, abych nezrušila i maila. :-(

Veru to mi chodi taky porad a ja jsem vcera psala adminovi ale zrusit by to melo jit jen ten nevim jak :lol:

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 04.08.11 07:07
barca.hrosik píše:
Veruš1 píše:
Před několika lety jsem si tam založila profil, teď mi neustále chodí maily Ahoj Nechtěl by sis se mnou psát? Nebývám na těchto stránkách často, obvykle dopisuji se na stránky http://proteslesib.com/-petra Moje přezdívka je Ketty8 , ty přezdívky jsou různé. Na lide.cz nechodím a tohle mě s.re :cert: A nevím, jak si to zrušit, abych nezrušila i maila. :-(
Veru to mi chodi taky porad a ja jsem vcera psala adminovi ale zrusit by to melo jit jen ten nevim jak :lol:

Tak mu mám taky napsat? Jsem se mohla rovnou zeptat tebe a nezakládat diskuzi :lol:

barca.hrosik
Závislačka 3174 příspěvků 04.08.11 07:07
Veruš1 píše:
barca.hrosik píše:
Veruš1 píše:
Veru to mi chodi taky porad a ja jsem vcera psala adminovi ale zrusit by to melo jit jen ten nevim jak :lol:
Tak mu mám taky napsat? Jsem se mohla rovnou zeptat tebe a nezakládat diskuzi :lol:

poslala jsem ti SZ je to tam jak to smazat:-)

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 04.08.11 07:12

Díky :huban:

barca.hrosik
Závislačka 3174 příspěvků 04.08.11 07:21

prosim:-)

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 04.08.11 07:36

Jdi na svůj účet - dej Nastavení - vpravo vyber Speciální nastavení, a pak tam máš možnost Smazaní profilu :palec:

nevada
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 04.08.11 07:37

tyhle maily mi ted taky chodí ale já účet na lide.cz nemám doufám nikdy jsem ho nezakládala :think: jak to zjistím a případně zruším prosím taky o radu.
o díky hotovo fakt tam byl 8-o

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 04.08.11 07:43
nevada píše:
tyhle maily mi ted taky chodí ale já účet na lide.cz nemám doufám nikdy jsem ho nezakládala :think: jak to zjistím a případně zruším prosím taky o radu.
o díky hotovo fakt tam byl 8-o

vysvětlení jak zrušit účet jsem popsala hned nad tvým příspěvkem :wink:

t-jani
Neúnavná pisatelka 15875 příspěvků 04.08.11 08:53

Ahoj, já jsem si účet před pár dny zrušila a email přijde i tak… je to asi tím, že je email na seznamu…podle mě to jsou ty zprávy viry…taky mě to otravuje..

hanzlik67
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.13 17:19

Zrušení profilu

maminazplzne
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 31.05.14 09:29

@barca.hrosik Ahojky, jak se teď dá napsat adminovi na LIDE.CZ? poslala jsem si tam dneska naprosto nezávadnou profilovku a odepsali, že tam jsou buď nepovolené grafické prvky nebo tam není obličej. No, sice teda nejsem krasavice, ale že by můj ksicht byl nepovolenej grafickej prvek nebo rovnou to prostě nebyl ksicht… :) ráda bych se tam domluvila, o co jde. díky, :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >