Jak si zvyšujete seběvědomí

Anonymní
21.3.21 18:05

Jak si zvyšujete sebevědomí

Ahoj holky a maminky! :kytka:
Mám na Vás dotaz. Jakým způsobem si zvyšujete sebevědomí, sebelásku?
Jak překonáváte špatné věci, co se Vám staly, nepovedené lásky, věci, na které třeba nejste pyšné, že jste udělaly apod.?
Nevím, jestli je to touhle dobou, že mám čas přemýšlet a pochybovat a o sobě, ale zajímá mě Váš názor a Vaše tipy. Na psychice tahle doba taky moc nepřidává, tak jak se s tím vyrovnáváte Vy.
Moc děkuji! :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7421
21.3.21 18:16

Vytáhnu z postele balík tisicikorun a sypou si je na hlavu a pak v nich dělám andelicka na zemi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
693
21.3.21 18:22

Asi to přišlo věkem, že se člověk smířil sám se sebou, svými chybami, přijme lidské chování (tedy i své selhání, chyby ostatních…), přestane soudit sebe i druhé, pečuje o své zdraví, vede aktivní život, pomáhá druhým atd. To vše vede k nějaké vnitřní naplněnosti, spokojenosti, lásce. Alespoň u mě.
Jinak sebevědomí asi aktivní sport, koníčky, věcí, které umím.
Sebeláska přišla věkem, kolem třicítky.
„Smíření“ s chybami přišlo asi s dětmi, tak nějak jsem pochopila, že všichni jsme lidi s podobnými tužbami, vyrůstáme na stejných pohádkách, mám podobné potřeby, že lidem opravdu nejvíc můžete dát svým časem, úsměvem, podporou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 18:28

@řeřicha Moc pěkně napsáno :palec:
Každopádně já jsem udělala pár věcí, na které třeba nejsem úplně pyšná, už je teda nevrátím a přemýšlím nad nimi občas a celkem mě to užírá :?

• Citovat
  • Nahlásit
298
21.3.21 18:28

Říkám si, že jsem fakt dobrá za to, co jsem všechno přežila a co dokážu přežít. No, a pak se podívám do zrcadla, a je po sebevědomí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31321
21.3.21 18:30
@Anonymní píše:
@řeřicha Moc pěkně napsáno :palec:
Každopádně já jsem udělala pár věcí, na které třeba nejsem úplně pyšná, už je teda nevrátím a přemýšlím nad nimi občas a celkem mě to užírá :?

Ty budeš asi zakl. té diskuse o tom skorosexu za peníze, že?

Tak už to pust z hlavy, nebo dej ty peníze na charitu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 18:37

@free333 O žádné takové diskuzi nevím, takže asi nejsem ta, za kterou mě máš :D
Jen si sem jdu pro radu, třeba někdo zažívá/zažil stejné období a něco mu pomohlo. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
876
21.3.21 18:38

Venku na ulici :-)
Když si mě muži i ženy prohlíží.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31321
21.3.21 18:40
@Anonymní píše:
@free333 O žádné takové diskuzi nevím, takže asi nejsem ta, za kterou mě máš :D
Jen si sem jdu pro radu, třeba někdo zažívá/zažil stejné období a něco mu pomohlo. :mavam:

Tak to se omlouvám… :)

To jen že zakl. na konci té diskuse řeší, jak získat ztracené sebevědomí, tak jsem myslela, že je pokračování tady…
https://www.emimino.cz/…vote-422984/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 18:43

@free333 Tak asi je nás víc takových, které potřebujeme získat zpět sebevědomí nebo povzbudit. :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
31321
21.3.21 18:46
@Anonymní píše:
@free333 Tak asi je nás víc takových, které potřebujeme získat zpět sebevědomí nebo povzbudit. :pankac:

Je to pravda… :kytka:

A co Tě teda nejvíc trápí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 18:50

@free333 Nechci sem uvádět nic konkrétního úplně, ale třeba to, že si nepřijdu pěkná.. někdy dokonce až taková, nevím jak to nazvat.
Beru si vše moc k srdci, jakékoliv narážky na svou osobu, i když jsou myšleny třeba ve srandě. Neumím něco jen tak „překročit“ a jít dál, hodit třeba minulost za hlavu a podobně. Přijmout třeba chyby, co jsem udělala. Furt si vyčítám, co by kdyby a tak no. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
22232
21.3.21 18:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky a maminky! :kytka:
Mám na Vás dotaz. Jakým způsobem si zvyšujete sebevědomí, sebelásku?
Jak překonáváte špatné věci, co se Vám staly, nepovedené lásky, věci, na které třeba nejste pyšné, že jste udělaly apod.?
Nevím, jestli je to touhle dobou, že mám čas přemýšlet a pochybovat a o sobě, ale zajímá mě Váš názor a Vaše tipy. Na psychice tahle doba taky moc nepřidává, tak jak se s tím vyrovnáváte Vy.
Moc děkuji! :*

Urážím ženy na emiminu. Cítím se pak takový nadřazenější a svět je hned příjemnější místo pro (můj) život. Doporučuju. :hug:
Kdyby šlo virtuálně krást dětem lízátka, neváhal bych ani vteřinu a rozjel to ve velkém :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
21.3.21 19:04
@mokkk píše: Říkám si, že jsem fakt dobrá za to, co jsem všechno přežila a co dokážu přežít. No, a pak se podívám do zrcadla, a je po sebevědomí.

Co říci o zrcadle ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10165
21.3.21 19:12
@Cenarius píše:
Vytáhnu z postele balík tisicikorun a sypou si je na hlavu a pak v nich dělám andelicka na zemi.
:mrgreen: :mrgreen:
Zkusim :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat