Jak silná má být čárka na testu na konci 5. týdne?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 22:01
Jak silná má být čárka na testu na konci 5. týdne?

Maminky,

chtěla bych se zeptat, jak silnou čárku jste našly na testu na konci 5. týdne těhotenství (mladší to těhotenství není). Je celkem slabá, tak se bojím, že to není v pořádku.

Moc děkuji!
Anonym z důvodu čerstvého těhotenství, děkuji

Přečtěte si článek: Jak probíhá 5. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

maminka2017 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 22:06
@Anonymní píše:
Maminky,

chtěla bych se zeptat, jak silnou čárku jste našly na testu na konci 5. týdne těhotenství (mladší to těhotenství není). Je celkem slabá, tak se bojím, že to není v pořádku.

Moc děkuji!
Anonym z důvodu čerstvého těhotenství, děkuji

Někdo má silné čárky 10dpo někdo až 20dpo. Ukaž fotku

Příspěvek upraven 09.01.17 v 22:12

jijisan
Kelišová 5772 příspěvků 09.01.17 22:07

@Adélajda4 carku? Tak urcite :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pardon, to neslo nenechat :mrgreen: :oops:

maminka2017 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 22:11

@jijisan jejda pardon :mrgreen: :mrgreen: tak to je jasný, že čárku na testu :mrgreen:
Jdu opravit

jijisan
Kelišová 5772 příspěvků 09.01.17 22:13

@Adélajda4 neopravuj.. To bylo krasny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :palec:

Marky88
Kecalka 301 příspěvků 09.01.17 22:27

5 týden těhotenství, tak to je například 4+5, což by bylo 33 den cyklu, tak to jsem já ještě lovila ducha, ač jsem měla cykly 29 dní. Někdo má dálnice, někdo ještě nic, to moc nejde zobecnit :) Záleží, zda ta čárka sílí, a i tak nikdy nemusí být stejně silná jako kontrolní.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 22:32

Zakladatelka

sonakrhounek
Kecalka 205 příspěvků 09.01.17 22:32

Já měla čárku v tomto týdnu dost silnou u prvního těhu, teď to bylo jiné… Takže klid :mavam: Za pár dní bude sílit ;)

Marky88
Kecalka 301 příspěvků 09.01.17 22:40

Neztrácej naději. Pro ukázku moje testy. Ten nejslabší je 37dc, ten prostřední 39 a ten nejsilnější 41.

Markéta80
Hvězda diskuse 40031 příspěvků 09.01.17 22:42
@Anonymní píše:
Zakladatelka

dost slabé, hlavně ta spodní. nezbývá než čekat, za 2 dny musí být rozdíl. já u dcery testovala 5 den od vynechání a byla hodně výrazná ;) v5+5tt hcg skoro 8000. možná jsi otěhotněla déle. no uvidíš za 2 dny jak čárka sílí. ted hcg roste hodně rychle ;)

Aotearoa
Závislačka 4608 příspěvků 10.01.17 00:14

Kazdy to ma jinak. Muzes mit silnou a nemusis. Ja mam zase dost silnou uz od 7DPO. A moje segra mela po vynechani MS jen slabeho dusika. Neztracej nadeji. :kytka: Zkus otestovat znovu klidne zitra. Mne silila kazdy den.

Mari.G
Závislačka 4652 příspěvků 10.01.17 01:53

To bych s nikým neporovnávala. V prvním těhotenství jsem měla 6. den vynechání MS mikroducha. Kdybych ho nenesla do koše na denní světlo, vůbec jsem ho neviděla. Čárka byla vidět 8. den vynechání. Těhotenství bylo skoro o týden mladší.

V druhém těhotenství jsem dělala test 2. den vynechání MS a to jen proto, že jsem čekala opět neúspěch, tak jsem se chtěla vybrečet, aby přišla psychicky zablokovaná MS a jelo se znovu. Čárka byla silná jak blázen. Když jsem dávala test sem na fórum, tak mě tu vyděsily dámy nějakým syndromem, že se vylučuje hodně HCG (až příliš moc) nebo vícečetným těhotenstvím. Pár dní jsem z toho nespala, protože první těhotenství skončilo potratem. No a hups, toto těhotenství je skoro o týden starší.

Cyklus pravidelný po 28 dnech, ovulační testy vycházely vždy kolem 14.DC a přece jsem 2× otěhotněla totálně mimo (a to ještě přítel pracovně mimo).

Takže už jsem pochopila, proč jsou gynekologové tak hákliví na to, když jim žena tvrdí, že přesně ví, ze kterého styku otěhotněla :pankac:.

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 10.01.17 06:52

Já měla dálnice jak blázen, HCG přes 11 000 a v deloze ani vacek, ZT už v počátku, takže na intenzitu síly čárky nespolehej, prostě se raduj do první kontroly :kytka:

Janka4321
Kecalka 242 příspěvků 12.01.17 19:45

Holky je možné že se ukáží dvě čárky až později? Dělám si test (tedy za 4 dny má přijít MS) a čárka se objeví a pak vždy zmizí…

Marky88
Kecalka 301 příspěvků 12.01.17 20:18

@Janka4321 Ahoj, pár vteřin po vyndání testu z moči tam vždycky běží taková čárka, ale je to tím, jak se tam ta moč rozprostírá, nic to neznamená. Je to vždycky tak do deseti vteřin. Pokud tam máš slaboučkou čárku -ducha- třeba těch pět minut a pak zmizí, tak to je zase tím, jak ten test uschne, měla jsem to na začátku testování taky. Jinak máš ještě delako do ms, takže naděje je veliká, mně se ukázala jakš takš viditelná čárka až osmý den vynechané ms, ale věděla jsem, že se ovulace posunula.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >