Jak silné jste měly nadační krvácení a křeče první den?

4
21.9.21 23:12

Jak silné jste měly nadační krvácení a křeče první den?

Omlouvám se, že tu straším tak pozdě, ale mám noční a vrtá mi hlavou, že údajně NIDAČNÍ krvácení mám silné a bolestivé, mám ho první den, jsem po kontrole u gyn a prý je vše v pořádku, ale nebýt spánku před noční, tak se nezvednu kvůli bolestem z postele. Jsem 5+tt
Měla některá z vás silné křeče a krvácení na tři vložky jasně červenou krví s pár nitkovitými kousky sliznice?(větší kusy se neobjevují, jen takové nitky co vložka nevstřebává) :nevim:
Každá odpověď se počítá :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
86
21.9.21 23:19

Zakladatelko, tohle rozhodně není nidační krvácení. Spíš mi to připadá, že se tělo zbavuje plodu, prostě zamlklé těhotenství, potrat, opožděná MS.
Pamatuji se, že mi kdysi gynekolog řekl, že dvě ze tří těhotenství skončí dřív, než pořádně začaly. A že kdyby nebylo citlivých těhotenských testů, ženy by často ani netušily, že vlastně byly těhotné, protože MS by se sice opozdila, ale dostavila se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
21.9.21 23:26

@Sunlight515 jsem na fraxiparinu a bylo mi řečeno, že může díky němu být silné to krvácení
Ale nejspíš to opět nevyšlo
Děkuji za info :) Tak aspoň vím, že plodná jsem, už dlouho se snažíme o mimčo a teď se objevily dvě čárky, sice nejspíš bez úspěchu, ale naděje umírá poslední.
Omlouvám se, jestli vás můj přístup zaskočil, ale snažím se myslet pozitivně, dlouho se nám nedařilo(skoro dva a půl roku) ani na pozitivní test a ms přišla v termínu, teď jsem měla přes krev potvrzeno, ale nejspíš neúspěch, tak mám aspoň naději, že se může podařit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1168
21.9.21 23:36

Bohužel si taky myslím, že krvácení na tři vložky se sliznicí a silné křeče k tomu nesvědčí o ničem dobrém. Na nidační krvácení je v 5tt už pozdě.

Mně na začátku těhotenství říkali, že v případě silných křečí spojených s krvácením mám přijet, tak bych se radši nechala zkontrolovat. Ať to i v případě špatného konce proběhne bez dalších komplikací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.21 23:41

@Hoshiko jen chci povzbudit… take se nam cca rok a pul nedarilo… pak jedno biochemko, tehotenstvi potvrzene z krve, na utz nic - po 2 tydnech jsem odkrvacela sama. Hodne me to zklidnilo, ze jsem vedela, ze to jde… No a asi za 4 mesice se nam zaradilo znova. Ted jsem v 25. Tydnu a zatim fyziologicke tehu ;)
Drzim palce!!

• Citovat
  • Nahlásit
25
22.9.21 06:43

Mně tedy doktorka v 5tt tvrdila, že “normální” v tomto období může být růžový výtok (našla jsem asi 2× a plašila jsem), nicméně kdyby to byla jasná krev, tak že je to špatné a mám hned přijet. Zkušenost nemám, nicméně to nevidím dobře. Myslím si, že krev (kort takto na začátku) k těhotenství prostě nepatří. Jinak nidační krvácení jsem měla také, nicméně to je když se ti usazuje vajíčko, což je ještě před pozitivním testem. Sama jsem to měla cca týden před očekávanou MS (3tt). Taktéž to ale rozhodně nebylo ani na jednu vložku, bylo to tak max. na slipovku a rozhodně to nebyla jasně červená krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat