Jak silné krvácení při možném těhu?

Anonymní
8.8.11 19:14

Jak silné krvácení při možném těhu?

:-) Hezký večer.Ms jsem dostala o 3 dny dříve,není tak silná jako normálně ale bolestivá.Dostala jsem ji včera a dnes mě stačila jedna vložka :nevim: což není druhý den normální,to mám práve první a druhej den dost silný.Dvakrát už jsem těhu byla a u prvního jsem špinila asi 5 dní před ms a u druhýho jsem měla krvácení spíš do hněda asi taky ty 3 dny pře ms.já vím že to zjistím až když si udělaám test ale chtěla bych vědět jesli ste některá měla i silné krvácení a pak třeba druhý den už špnění a bylo to těhu.Moc děkuju za reakce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9234
8.8.11 19:17

U všech těhotenstvi jsem měla jednu MS.A vždycky hodně silnou.Taky jsem pak byla pokažde překvapena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.8.11 20:02
Dana26 píše:
U všech těhotenstvi jsem měla jednu MS.A vždycky hodně silnou.Taky jsem pak byla pokažde překvapena

A mohla bych se zeptat jak vypadaůla ta ms?Myslím jesi byla tmavší nebo normálně červená?! :think:

• Nahlásit
  • Citovat
9234
8.8.11 21:55

Jako klasicka MS,ale fest silna.Prvni těhu nedopadlo,ale ty další dvě byly naprosto bez komplikaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
9.8.11 11:36
Anonymní píše: :-) Hezký večer.Ms jsem dostala o 3 dny dříve,není tak silná jako normálně ale bolestivá.Dostala jsem ji včera a dnes mě stačila jedna vložka :nevim: což není druhý den normální,to mám práve první a druhej den dost silný.Dvakrát už jsem těhu byla a u prvního jsem špinila asi 5 dní před ms a u druhýho jsem měla krvácení spíš do hněda asi taky ty 3 dny pře ms.já vím že to zjistím až když si udělaám test ale chtěla bych vědět jesli ste některá měla i silné krvácení a pak třeba druhý den už špnění a bylo to těhu.Moc děkuju za reakce :palec:

Ahoj, sice ti neodpovím na tvůj dotaz, protože výsledek ještě nevím, ale jinak jsem na tom stejně jako ty, první den velmi silná MS, což nikdy tak nebývá a druhý den, tj. dnes jen slabší, normálně bych s jedním tamponem od rána druhý den nevydržela, ale dnes (omlouvám se za ten výraz) ho musím tahat násilím ven. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama