Jak silnou čárku jste měly v 8. týdnu? ????

5
3.6.21 21:56

Jak silnou čárku jste měly v 8. týdnu? ????

Ahoj holky, jak silnou jste měly čárku v 8. týdnu? Před pár lety jsem v 9tt potratila, ale měla jsem strašně slabou čárku, teď v 8tt mám už pořádnou, ale pořád mám strach aby se neopakovalo to, co před lety :( první test 7tt, a druhý ten 8tt.. děkuji za zkušenosti :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2135
3.6.21 21:59

Čárka je jak má být, nemyslím si, že bude ještě výraznější a už netestuj nebo se zblaznis. Těhotná jsi, test sílí. A jak to dopadne ti nikdo neřekne.

Příspěvek upraven 03.06.21 v 21:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
3.6.21 21:59

Ta síla čárky ti stejně nic neřekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
3.6.21 22:00

@alena1995 děkuju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
3.6.21 22:04

V osmém týdnu jsem si už žádný test nedělala, proč taky? Buď to vyjde, nebo ne. Prosperitu těhotenství ti žádný papírek nevyvěští.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
3.6.21 22:06

Těhotenský test ti ale nic neřekne, můžeš ho mít pozitivní i týden po revizi :nevim:
Vim, že je to těžký ale netestuj se a nestresuj se ono to nějak dopadne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17235
3.6.21 22:11

V 8tt sem test uz fakt nedělala. K čemu taky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31428
3.6.21 22:21

Silnější už nebude :lol: Držím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9106
3.6.21 22:48

V 8tt jsem byla na potvrzení u gynekologa. Test jsem si dělala vždycky jen 1× po vynechani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1544
4.6.21 06:51

@Miki098 ikdyby bylo něco špatne, tak ro z testu nepoznas, HCG je tak strasne vysoke, ze by nejakou dobu klesalo a testy byly furt dost pozitivni. Takhle pozde jsem nikdy netestovala a to jsem byla testovaci maniak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
4.6.21 07:30
@DandátkoP píše:
@Miki098 ikdyby bylo něco špatne, tak ro z testu nepoznas, HCG je tak strasne vysoke, ze by nejakou dobu klesalo a testy byly furt dost pozitivni. Takhle pozde jsem nikdy netestovala a to jsem byla testovaci maniak.

Já jsem jen vůbec nečekala, že se to povede, ani jsme se nesnažili, už to vypadalo beznadějně, měla jsem cykly bez ovulace, MS pokaždý jinak.. pak mi ale jeden den bylo divně a přišla jsem si úplně šíleně nafouklá, tak jsem koupila test, no a bylo to, po 3 dnech další, asi jako potvrzení, že se to fakt stalo..:mrgreen: :think: teď už jsem objednaná k doktorovi, tak je jasný že test už dělat nebudu, prostě jsem byla jen překvapená :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
4.6.21 08:19

Vse je, jak ma byt, neboj :hug: netestuj a teš se na srdicko :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9106
4.6.21 09:13

To je asi ten případ kdy se na to člověk přestane v hlavě upinat a najednou to je tam. Přeji ať je vše v pořádku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
4.6.21 21:41

@FlorenceF Jenkins děkuju za uklidnění
:kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
4.6.21 21:42
@JancaS84
@JancaS84 píše:
To je asi ten případ kdy se na to člověk přestane v hlavě upinat a najednou to je tam. Přeji ať je vše v pořádku :kytka:

No úplně přesně :oops: děkuju :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat