Reklama

jak skladat pleny? takova ta klasika do ktere jsme kadili my

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 11.07.09 10:10
jak skladat pleny? takova ta klasika do ktere jsme kadili my

ahojik vsem
pravdepodobne budu pouzivat klasicke ceske tetrapliny, proste totez co jsem mela na prdce ja, kdysi davno… jenze i kdyz me mama ucila jak skladat a jednu dob mely vsechny moje hracky pleny, tak ted uz si to nepamatuju, hledalla jsem na netu, ale nikde neni to skladani, kdy vrchni plena byla na trojuhelnik a donitr byla polozen obdelnik z pliny a pak se nejak fikane to vse zavazovalo, ale jak nemam paru, poradite??

Reklama

Reakce:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 11.07.09 11:05

Třeba tady , nebo je tam ještě sklad na draka, záleží, co sedne líp.

Zuzaa
Neúnavná pisatelka 17650 příspěvků 11.07.09 12:33

To jsi nejspíš špatně hledala :) http://salatky.cz/index.php?…

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 11.07.09 13:30

http://www.vbavlnce.cz/index.php?…
nebo tady :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >