jak skladat pleny? takova ta klasika do ktere jsme kadili my

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinejizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 11.07.09 10:10
jak skladat pleny? takova ta klasika do ktere jsme kadili my

ahojik vsem
pravdepodobne budu pouzivat klasicke ceske tetrapliny, proste totez co jsem mela na prdce ja, kdysi davno… jenze i kdyz me mama ucila jak skladat a jednu dob mely vsechny moje hracky pleny, tak ted uz si to nepamatuju, hledalla jsem na netu, ale nikde neni to skladani, kdy vrchni plena byla na trojuhelnik a donitr byla polozen obdelnik z pliny a pak se nejak fikane to vse zavazovalo, ale jak nemam paru, poradite??

Reakce:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 11.07.09 11:05

Třeba tady , nebo je tam ještě sklad na draka, záleží, co sedne líp.

Zuzaa
Neúnavná pisatelka 17653 příspěvků 11.07.09 12:33

To jsi nejspíš špatně hledala :) http://salatky.cz/index.php?…

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 11.07.09 13:30

http://www.vbavlnce.cz/index.php?…
nebo tady :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka Daisy Lee je ve vážném stavu v nemocnici. Její dcera se těší na veřejnou soulož!

Uplynul přesně měsíc od požáru v bytě příbramské političky Aleny Ženíškové,... číst dále >

Největší sériový vrah? Pilčík brutálně vraždil emigranty, na holčičku sestrojil mučicí stroj

Spousta lidí jeho jméno nezná, přitom jde dost možná o vůbec největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >