Jak skladovat věci po dítěti?

201
8.6.21 12:01

Jak skladovat veci po diteti ?

Zdravim, mela bych dotaz jak uchovávate veci po dítěti? Ja je nechci vyhazovat nebo prodavat, protoze chceme casem druhé. Zatim to mam protrizene v krabicich v nevyuzitem pokoji, ale chtela bych to dat na pudu, ale mam strach protoze tam jsou semtam kuny. Nejake rady jak to na tu pudu dat aniž by me to ty kuny roztrhaly? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1098
8.6.21 12:02

Vakuové pytle. Sada pytlů stojí 500,–

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9004
8.6.21 12:04

Vakuove pytle z Ikei.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20764
8.6.21 12:04

Buď se zbavte těch kun nebo to oblečení nedávej na půdu. Můžeš to dát do vakuovacích pytlů nebo na to koupit plastový uzavíratelný boxy, ale ani tak bych to z půdy, kde se prohání kuny nechtěla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6552
8.6.21 12:07

Dát to jinam. Kuna znici vsechno kdyz chce. Osobne bych to prodala, peníze si ulozila bokem, popřípadě odkládala peníze na dalsi dite. Ono za pár let muzes zjistit že se ti to už nelíbí, bude v „mode“ něco jineho… Půlku z toho vyhazes protože to bude jiný pohlavi, a druhou půlku vyhodis protože se ti to nebude líbit. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2157
8.6.21 12:13

Leda nějaký kovový boxy od něčeho :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
8.6.21 12:15

Já měla v sufliku pod postelí a v krabici ve skříni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
8.6.21 12:16

Twd čekám první mimi… Věci mám všechny nové… Pak je dám na charitu nebo do klokanku 😊na druhý mimčo si porodim zase vše nový 😁takže bych to nikam neskladovala a udělala třeba dobrý skutek.. Za pár let bude v módě zase něco jiného..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1318
8.6.21 12:26

Mám na půdě v zavakuovaných pytlích. Vyhazovala jsem jen roztrhlé nebo oblečení, které nešlo vyprat. Většinu věcí, jsem měla neutrálních. Teď čekáme holčičku, první je kluk, tak klučičí věci dávám bokem. Věci nechám tak rok až dva pro mého bratra eventuálně, vždy nemusí využít vše, ale aspoň něco málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
8.6.21 12:29

Moje děti nosily 40 let starý dupačky po manželovi (a o něco mladší z mojí strany rodiny). Móda pro mimina mě naštěstí minula a oblékali jsme moderně genderově neutrálně :lol: Společně s kunama bych ale také nic neskladovala. My máme vše v podstropení v předsíni (vysoké stropy), znám lidi, co skladují na chalupě nebo u rodičů (trochu chudáci rodiče). Skladovat oblečení na víc než 5 let (např. 0-5) je ale i tak prostorově neúnosné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20764
8.6.21 12:34
@mackA159 píše:
Dát to jinam. Kuna znici vsechno kdyz chce. Osobne bych to prodala, peníze si ulozila bokem, popřípadě odkládala peníze na dalsi dite. Ono za pár let muzes zjistit že se ti to už nelíbí, bude v „mode“ něco jineho… Půlku z toho vyhazes protože to bude jiný pohlavi, a druhou půlku vyhodis protože se ti to nebude líbit. :)

A v tom zbytku je lycra, která během pár let v tom horku na půdě tak degraduje, že to oblečení je stejně na vyhození. Já schovávám věci po starší jen proto, že jsou holky při roky od sebe a i tak musím dost věcí vyhodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3460
8.6.21 12:35
@Misasisi píše:
Twd čekám první mimi… Věci mám všechny nové… Pak je dám na charitu nebo do klokanku 😊na druhý mimčo si porodim zase vše nový 😁takže bych to nikam neskladovala a udělala třeba dobrý skutek.. Za pár let bude v módě zase něco jiného..

to je krásná myšlenka, která se nedá uskutečnit, chtějí potvrzení z čistírny, že to prošlo čistírnou. Také jsem nabízela, ale když si mohou vybírat, hodila jsem vše do kontejneru na oděvy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3460
8.6.21 12:37

Dítě módu neřeší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11440
8.6.21 12:51

Radsi davam starsi veci x-krat vyprane, protoze je z toho vymyta vsechna chemie ze zpracovani bavlny.
Skladuju v krabicich, ale je dobre to poradne pretridit uz pred ulozenim. Schovat jen to, co pak fakt vyuziju.
Na beznou pudu bych to nedala kvuli horku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
8.6.21 12:54

@DanielaD no uvidíme nebo bych pomohla mamince nějaký co to potřebuje.. Ráda udělám radost 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat