Jak skončil váš milostný trojúhelník?

Anonymní
14.12.14 14:41

jak skončil váš milostný trojůhelník?

Ahoj, zažil jste někdo milostný trojůhelník? buď jeden muž a dvě ženy nebo jedna žena a dva muži?? jak dopadl? je možné udělat z trojůhelníku ještě dvojici, nebo by se celý většinou rozpadne?? Vyhraje ten, kdo uteče první, nebo kdo vydrží nejdýl??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

šílenámáma
14.12.14 14:43

To je těžké takhke říct :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.12.14 14:45

To je jasné, nemyslím to nějak všeobecně, ale zajímají mě konkrétní zkušenosti :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.12.14 14:47

Zažila jsem čtyřúhelnk:
já vdaná, on ženatý. Dopadlo to tak, že jsme oba se svými původními partnery. Základ je, aby se o sobě nedověděli. Jinak je důvěra v háji…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.12.14 14:57

Též zažívám čtyřúhelní, on ženatý, já vdaná:( Kdo zvítězí? Asi nikdo…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.12.14 15:07
@Anonymní píše:
Též zažívám čtyřúhelní, on ženatý, já vdaná:( Kdo zvítězí? Asi nikdo…

no jako moc jsem si přála, abychom se oba rozvedli a byli spolu. Jenže on už byl starší a nechtěl děti. Já děti tenkrát neměla a věděla jsem, že je chci. Nakonec jsem otěhotněla s manžele (a dítě je určitě jeho) a románek vyprchal. Po letech (asi 2 letech) mi došlo, že i když to vypadalo jako fatální láska, tak on to zřejmě tak nebral, i když mi říkal, že mě miluje. Kdyby to tak bral, přišel by s rozvodem… a to nikdy nepadlo.
Jo dobrodružství to bylo dobré… :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.12.14 15:07

Byla jsem sama, měla ženatého milence. On se pak rozvedl, ne kvůli mně. A já vdala, ale pořád jsme se vyhledávali. Potom se podruhé oženil, já rozvedla, to jsme měli delší pauzu.
Teď jsme oba rozvedení a už 3,5 roku jsme zase milenci. Ale partneři bychom být nemohli, funguje u nás jen sex. I když jsme i dobří kamarádi, za ty roky se perfektně známe a můžu říct, že toho o sobě víme víc, než kdokoliv jiný.

• Nahlásit
  • Citovat
7016
14.12.14 15:10

Ja s ex nejsem a jeho milenka se rozvedla, spolu vydrzeli par mesicu. Nevyhral nikdo maximalne tak ja a milenka, ze jsme se obe toho pitomce zbavili

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
600
14.12.14 15:14

Milenka to nezvládla, hodně slz, kdyby vydržela o týden déle tak jsem zůstal s ní, ale bohužel (teď vlastně už bohudík) to vzdala a obratem si našla neženatého. No a asi je spokojená :) všichni zvítězili, já se zbavil přetvařující se milenky ona našla relativní štěstí.

anonymní: se divím, že ženy taky podvádějí, když to všude na foru zatracují jako největší hřích. Fakt dík :D Proč to děláte? Proč se tu nějaká žena nevěry nezastane? Tohle pokrytectví nechápu :evil: Měl bych hacknout mimino a odtajnit vás :cert: třeba pak by jste se k tomu postavili čelem. Alespoň to potvrdilo moji teorii, že umět dobře lhát a přetvařovat se je základem rodinného štěstí :twisted: a to myslím smrtelně vážně :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.14 15:19
@Pajaxxx píše:
Milenka to nezvládla, hodně slz, kdyby vydržela o týden déle tak jsem zůstal s ní, ale bohužel (teď vlastně už bohudík) to vzdala a obratem si našla neženatého. No a asi je spokojená :) všichni zvítězili, já se zbavil přetvařující se milenky ona našla relativní štěstí.anonymní: se divím, že ženy taky podvádějí, když to všude na foru zatracují jako největší hřích. Fakt dík :D Proč to děláte? Proč se tu nějaká žena nevěry nezastane? Tohle pokrytectví nechápu :evil: Měl bych hacknout mimino a odtajnit vás :cert: třeba pak by jste se k tomu postavili čelem. Alespoň to potvrdilo moji teorii, že umět dobře lhát a přetvařovat se je základem rodinného štěstí :twisted: a to myslím smrtelně vážně :|

Pretoze ked ja mam milenca, pripadne som milenkou, tak je vsetko v poriadku, pretoze ja som stastna. Ked ma milenku ten uboziak, tak je vsetko spatne, pretoze mna to robi nestastnou :jazyk:

Ale dvojaky meter tu mame uz pekne dlho, co je dovolene panovi, nie je dovolene rabovi, no :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.14 15:30

Kdysi dávno jsem chodila s ženatým, mel doma manželku a dvě malé děti. Celou dobu mi tvrdil, že je rozvedený..pak jednoho krásnýho dne mi po sexu oznámil, že je tak trošku ženatý. Málem mě odvezli. Byl z jiného města než já, takže jsem to nemohla zjistit. Vidali jsme se přes týden, kdy byl v našem městě v práci. Na víkendy jezdil domu, občas byl přes víkend se mnou. Hrozne jsem ho milovala, vydrželo nám to cca rok, z toho jsem pul roku věděla že je ženatý. Říkal, že se rozvede. Já to pak ukončila. Když jsem ho viděla pak po cca 2 měsících, byl rozvedený, prej kvůli mě. Ale já už ho zpátky nechtěla. Teď má asi 3roky slečnu, mají spolu ročního chlapečka. Asi je šťastný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.12.14 15:33

@Pajaxxx Když je možnost ochránit si tady soukromí a přesto říct, že není samotná v téhle situaci a jak to třeba dopadlo. Jako je to roky, co se to stalo, nenechám si skrz to, že by to tady někdo našel, rozbít manželství.

Mír s tebou ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
600
14.12.14 15:38
@smudlik.esta píše:
Kdysi dávno jsem chodila s ženatým, mel doma manželku a dvě malé děti. Celou dobu mi tvrdil, že je rozvedený..pak jednoho krásnýho dne mi po sexu oznámil, že je tak trošku ženatý. Málem mě odvezli. Byl z jiného města než já, takže jsem to nemohla zjistit. Vidali jsme se přes týden, kdy byl v našem městě v práci. Na víkendy jezdil domu, občas byl přes víkend se mnou. Hrozne jsem ho milovala, vydrželo nám to cca rok, z toho jsem pul roku věděla že je ženatý. Říkal, že se rozvede. Já to pak ukončila. Když jsem ho viděla pak po cca 2 měsících, byl rozvedený, prej kvůli mě. Ale já už ho zpátky nechtěla. Teď má asi 3roky slečnu, mají spolu ročního chlapečka. Asi je šťastný.

přesně tak, milenka to nevydrží, asi jsi ho zase tak moc nemilovala jak jsi tvrdila - mě říkala milenka, že mi zůstane věrná i když zůstanu s manželkou, že počká… jej já ji věřil a byla to chyba. Vůbec nechápete jak je pro někoho těžké ukončit manželství! Milenka nemá na práci nic jiné než čekání a myslí si, že je tou největší zneužívanou chudinkou co kráčí po světě a ještě to tomu hajzlíkovi co se rovedl příliš pozdě dá pěkně sežrat… ženy jsou zlé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3511
14.12.14 15:46
@Pajaxxx píše:
přesně tak, milenka to nevydrží, asi jsi ho zase tak moc nemilovala jak jsi tvrdila - mě říkala milenka, že mi zůstane věrná i když zůstanu s manželkou, že počká… jej já ji věřil a byla to chyba. Vůbec nechápete jak je pro někoho těžké ukončit manželství! Milenka nemá na práci nic jiné než čekánía myslí si, že je tou největší zneužívanou chudinkou co kráčí po světě a ještě to tomu hajzlíkovi co se rovedl příliš pozdě dá pěkně sežrat… ženy jsou zlé.

No počkej. :mrgreen: Tady je to zaprvé o obrovské důvěře, že, takže pokud Ti nevěřila, že se opravdu rozvedeš, nebylo to pro ní jen O ČEKÁNÍ, ale o dlouhodobém, pro ni ponižujícím vztahu o ničem vedoucím do nikam s pocitem, že Ty se vracíš ke svý ženě, se kterou uléháš do stejný postele. Voe. :mrgreen: Vy chlapi jste fakt hrozně jednoduchý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.12.14 15:58

Zažila jsem, už ani nevím kolikatiúhelník. Jako mladá nezkušená devatenáctka. Tehdy mě začal nahánět jeden ženáč, já úplně blbá a vůči němu strašně ohleduplná, nevěděla jsem, jak ho slušně poslat do háje. Tak jsem do toho spadla. Ani jsem po něm nijak netoužila, jen jsem byla nezkušená a neuměla odmítat chlapy a on byl opravdu vytrvalý. Nu on měl manželku a dítě školou povinné, asi prvňáka, jeho žena mu prý zahýbala s nejlepším kamarádem, přičemž žena toho nejlepšího kamaráda zahýbala zase s kýmsi jiným. No tak tenhle asi aby nezůstal pozpátku, tak si našel mě. Jednou mě jeho manželka kontaktovala, fakt nic příjemného, ale vlastně ani nevím, co chtěla, to že má jiného sama přiznala, jen se zajímala, jestli toho jejího miluju. Dodnes to úplně nechápu. Ten „pán“ mi pořád tvrdil, jak se kvůli mě rozvede a já mu pořád říkala, že jestli se chce rozvést, ať to udělá, ale mě ať do toho neplete, ať si to udělá kvůli sobě. Po pár měsících to jakoby nějak vyšumělo, že jsme se přestali ozývat, no a o pár měsíců později se mi objevil před internátem s pugétem a nějakým zlatem, že se už rozvedl a touží jen o mě. Tehdy jsem mu sdělila, že už mám jiného i když to byla jen tak napůl.
Další storku jsem zažila v opačném postavení. jako trochu zkušenější ale ne o moc (kousek přes dvacet). Tehdy jsem dva roky chodila z chlapcem i jsme spolu bydleli. Ale on jaksi pořád nevěděl, jestli spolu teda chodíme a jestli mne miluje. Já sice cítila, že ano, ale jeho postoj mne docela mrzel. No a jak jsem byla v tom vztahu nespokojená, objevil se někdo jiný (bohužel jeho kamarád). No a já v tom asi dva měsíce pěkně lítala a nevěděla kterého. Ti dva o sobě pochopitelně věděli, takže mazec. Výsledek byl ten, že jsem to celé rozsekla, že budu radši sama, ale dlouho mi to nevydrželo, skončila jsem s tím druhým. Uznávám, jsou to takové zkušenosti nevyzrálého děvčeta, nic čerstvějšího nemám.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama