Jak složit vyztuženou podprsenku?

1100
5.2.21 16:47

Jak složit vyztuženou podprsenku?

Dobrý den. Objednala jsem si na eshopu vyztuženou podprsenku. Eshop má na svých stránkách uvedeno jak mám vrátit podprsenku zpět v případě, že využiji 14 denní lhůtu na vrácení zboží. Uvádí se zde: „Vyztužené košíčky u podprsenek vkládejte pootočené do sebe, neprolamovat! Prolomený košíček se nevratně poškodí“. Vůbec ale netuším co si pod tím v praxi představit, protože když jsem z eshopu podprsenku obdržela, košíčky byly otočeny právě tak, jak si myslím, že být nemají.. Připojuji fotografii, kde je podprsenka složená tak jak asi nemá být. Prosím, zda byste mi dámy sdělily svoje názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1608
5.2.21 16:58

Já bych si představovala, ze to má správně byt složené jako misky do sebe, takže veprostred pretocit a vložit jeden kosicek do druhého.

Na obrázku to je podle me taky blbě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
5.2.21 17:10

Taky jsem to tak zkoušela. Jenomže mezi košíčkama je tak těsný prostor, že je přetočit nelze.. Když ty košíčky dám k sobě tak, že směrem ven koukají košíčky (foceno na jiné podprsence), tak se mi nevejdou do krabičky.. Jediný způsob (ale asi ten špatný) mi vychází ten, že jeden košíček vmáčknu do druhého..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
5.2.21 17:16

Ty podprsenky, které mají úzký pásek mezi košíčky, tak se přetočit dají. Tahle ne.. Buď to prolomis, jako oni, nebo nebudeš skládat nijak, jen položíš do šuplíku.

Jestli ti jde o reklamaci, tak tu bych neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
5.2.21 17:21

Já vracím podprsenky rozložené, tak jak mi přijdou (takhle to dělá např. Timo), ale Astratex je cpe složené do sebe do krabiček. Na stránkách Timo mají přesně i vyfocené, jak to chtějí. Akorát je pak docela vysoké poštovné…
Krabice vhodná pro poslání podprsenky/ plavek
Podprsenka NESMÍ MÍT PROLOMENÉ KOŠÍČKY

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
5.2.21 17:24

@Zuzaja Podprsenku chci vrátit (odstoupit od smlouvy). Jako naschvál vracím dvě vyztužené podprsenky, takže tam už o nějakou korunu jde. Když se na ně teď dívám, už jsem je tím skládáním natolik zdeformovala, že mi vrátí tak akorát prd :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
5.2.21 17:27

@sylva2005 Tady je to v pohodě, krabička je dostatečně veliká tak, aby se do ní podprsenka hezky vlezla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7528
5.2.21 18:25

Jen je pootoč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu