Jak smazat označení sebe v příspěvku na Facebooku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 12:43
Jak smazat oznaceni sebe v prispevku na FACEBOOKU?

Jak se odznacit v postu na facebooku?

U nekterych kdyz kliknu na prispevek, kde jsem oznacena me to rovnou nabidne „odebrat oznaceni“, ale u nekterych prispevku ne. Jak je to mozny? Co delam spatne?

Dekuji

Anonym- odznacuju se u byvaleho pritele atd

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 15:30

Nikdo

pionyrka
Kecalka 257 příspěvků 25.11.18 16:00

Mozna bloknout toho kdo te oznacil?

malá_holka
Kelišová 5797 příspěvků 25.11.18 16:04

zrušit face a pak se jít preventivně zabít? :nevim: tyhlety face vztahy jsou peklo no :roll: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 22:56
@pionyrka píše:
Mozna bloknout toho kdo te oznacil?

To ale uvidi ostatni lidi

Prtulak
Kecalka 323 příspěvků 25.11.18 23:30
@Anonymní píše:
Jak se odznacit v postu na facebooku?

U nekterych kdyz kliknu na prispevek, kde jsem oznacena me to rovnou nabidne „odebrat oznaceni“, ale u nekterych prispevku ne. Jak je to mozny? Co delam spatne?

Dekuji

Anonym- odznacuju se u byvaleho pritele atd

Tuším, že bylo někde v nastavení, kdo tě může označit a tak… Ale kde přesně… Když to furt mění, aby se v tom prase vyznalo. Někde v nastavení soukromí zkus popatrat.

_-Nickname-_
Povídálka 17 příspěvků 25.11.18 23:37

Proč se odoznačovat? Ukaž mi že jsi natolik hrdá žena, že nemáš potřebu se pídit po takových drobnostech.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 13:45
@_-Nickname-_ píše:
Proč se odoznačovat? Ukaž mi že jsi natolik hrdá žena, že nemáš potřebu se pídit po takových drobnostech.

Co to meles ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 13:46
@Prtulak píše:
Tuším, že bylo někde v nastavení, kdo tě může označit a tak… Ale kde přesně… Když to furt mění, aby se v tom prase vyznalo. Někde v nastavení soukromí zkus popatrat.

To je ale do budoucna jen … :/

Prtulak
Kecalka 323 příspěvků 27.11.18 23:39
@Anonymní píše:
To je ale do budoucna jen … :/

Tak jsem teď zkusila… V nastavení profilu „záznamy o aktivitách“ vybrat přes filtr fotky,kde jsi označena. A pak asi jednu po druhé „nahlásit /odebrat“ ptalo se mě to na důvod… Ale jestli to uvidí ten dotyčný, že jsi se vymazla, to nevim. Zkus třeba s kámoškou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 14:13
@Prtulak píše:
Tak jsem teď zkusila… V nastavení profilu „záznamy o aktivitách“ vybrat přes filtr fotky,kde jsi označena. A pak asi jednu po druhé „nahlásit /odebrat“ ptalo se mě to na důvod… Ale jestli to uvidí ten dotyčný, že jsi se vymazla, to nevim. Zkus třeba s kámoškou.

To nejsou fotky ale treba 500 komentaru nejen na protilu ale i ve skupinach atd… :( :,(

Prtulak
Kecalka 323 příspěvků 28.11.18 15:05
@Anonymní píše:
To nejsou fotky ale treba 500 komentaru nejen na protilu ale i ve skupinach atd… :( :,(

Dala jsem příklad fotky… Pak máš na celý den co dělat ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >