Jak smazat soubor z paměťovky

31695
11.8.13 11:09

jak smazat soubor z paměťovky

Ahoj, předem se chci omluvit za dotaz, vím že jsem už s těma technickýma dotazama trapná, ale jsem počítačový antitalent, a tady mi vždy dobře poradíte :*
Aktuálně řeším roblém, jak v počítači smazat z paměťové karty film. Máme tu na návštěvě kluka přítele, a on potřebuje smazat z karty jeden film, a vůbec netušíme jak, když na ten film kliknu pravým tlačítkem, tak se mi tam objeví dost možností, ale odstranit mezi nimi není. ani v tom horním řádku v okně možnost odstranit nemůžu najít, jako je tam, ale světlá, a nejde na ni kliknout :? poradíte někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14090
11.8.13 11:14

V čem otevřeš tu kartu? v jaké programu?

Jediné co mě napadá otevřít tento počítač najít tam danou kartu, otevřít, kliknout pravým na soubor jestli se ta možnost nerozsvítí normálně na odstranění… Já když otevřu paměťovku i když naskočí sama, tak se mi ta možnost po kliknutí pravým tlačítkem otevře normálně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11626
11.8.13 11:16

Pokud se jedná o SD kartu, taková ta co je ve foťáku, tak na boku té karty je zámeček a ten se musí posunout na druhou stranu. Ten zámeček totiž brání smazání karty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
11.8.13 11:18
@werunkaw123 píše:
V čem otevřeš tu kartu? v jaké programu?Jediné co mě napadá otevřít tento počítač najít tam danou kartu, otevřít, kliknout pravým na soubor jestli se ta možnost nerozsvítí normálně na odstranění… Já když otevřu paměťovku i když naskočí sama, tak se mi ta možnost po kliknutí pravým tlačítkem otevře normálně :nevim:

přes tento ůpočítač to otvírám, ale v jakým programu, to netuším :oops: jak to poznám?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4776
11.8.13 11:18

Zkus to v Total Commander :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
11.8.13 11:19
@Veveruska87 píše:
Pokud se jedná o SD kartu, taková ta co je ve foťáku, tak na boku té karty je zámeček a ten se musí posunout na druhou stranu. Ten zámeček totiž brání smazání karty.

jo, to bylo ono, moc děkuju, už to mám hotový :palec:  :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14090
11.8.13 11:20
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11626
11.8.13 11:20

@slavuska1 Není zač :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
11.8.13 11:21

Ale je zač, všem děkuji za rady :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6478
11.8.13 12:02
@Veveruska87 píše:
Pokud se jedná o SD kartu, taková ta co je ve foťáku, tak na boku té karty je zámeček a ten se musí posunout na druhou stranu. Ten zámeček totiž brání smazání karty.
:mrgreen: a já už dva roky dumám nad tím, na co tam ten zámek je :lol: a konečně to vím :dance:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama