Reklama

Jak se smazat ze seznamu na messengeru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 18:30
Jak smazat ze seznamu na messengeru ??

Ahoj, vi nekdo prosim jak se “zneviditelnit” na messengeru. Bud konkrétní osoby vymazat abych pro ne nebyl viditelný (propojeny kontakt ze jsem on-line) anebo smazat tak nejak neco u sebe. Ma nekdo zkušenost jak se daji kontakty promazat?? Diky moc

Reklama

Reakce:

Alkata
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 17.04.18 18:33

Jediné dat do blokace. Konverzace na messangeru se daji smazat tj. tim i stopa, ze sis s někým psala. Jen u tebe samozřejmě.

Femme7
Kecalka 360 příspěvků 17.04.18 18:36

K te historii konverzace to me taky zajíma, myslim ze promazat jakoze zneviditelnit i na opacne strane by to mozna nejak jit melo protoze i ja osobně jsem u par konverzaci videla ze ten text proste zmizel…ale jak na to nebo jak to zjistit nevim.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 18:40

@admin

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama