Jak se smazat ze seznamu na messengeru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  17.04.18 18:30
Jak smazat ze seznamu na messengeru ??

Ahoj, vi nekdo prosim jak se “zneviditelnit” na messengeru. Bud konkrétní osoby vymazat abych pro ne nebyl viditelný (propojeny kontakt ze jsem on-line) anebo smazat tak nejak neco u sebe. Ma nekdo zkušenost jak se daji kontakty promazat?? Diky moc

Reklama

Reakce:

Alkata
Kecalka 422 příspěvků 17.04.18 18:33

Jediné dat do blokace. Konverzace na messangeru se daji smazat tj. tim i stopa, ze sis s někým psala. Jen u tebe samozřejmě.

Femme7
Kecalka 356 příspěvků 17.04.18 18:36

K te historii konverzace to me taky zajíma, myslim ze promazat jakoze zneviditelnit i na opacne strane by to mozna nejak jit melo protoze i ja osobně jsem u par konverzaci videla ze ten text proste zmizel…ale jak na to nebo jak to zjistit nevim.

Doe_Jane
Kelišová 5468 příspěvků 17.04.18 18:40

@admin

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bejvalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama