Jak smažu na věci počítači na internetu?

3143
17.4.09 13:56

Jak smažu na věci počítači na internetu?

Holky, myslím, že nejsem úplný antitalent na PC, ale nechápu jak mám nahoře ve vyhledávání, kde je napsáno adresa smazat ty stránky na kterých jsem byla. Že třeba napíšu www.em a automaticky se mi tam nahodí emimino, kupovala jsem totiž manžovi k narozkám dárek a nechci aby vědět co to bude a pořád se mi tam ukazujou stránky zobrazené tak cca za týden. Klikat na to myší nic nedělá, smazat to deletem taky ne. Nevíte jak na to?Doufám, že mě pochopíte, prostě aby se mi to tam neukazovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14597
17.4.09 13:58

To musis vymazat z ‚historie‘…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1163
17.4.09 14:03

Nahoře na liště: Nástroje - Možnosti internetu - Historie procházení - Ostranit - Historie (nebo něco podobného, záleží na tom, jaký máš operační systém)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.4.09 14:08

Ahoj, smazat z historie - kliknout pravým tlačitkem myši na ikonku exploreru, vybrat vlastnosti, tam pak vymazat historii a pro jistotu i soubory cookie..teda jestli máš Explorer.

• Nahlásit
  • Citovat
18633
17.4.09 14:42

A jestli prohlížíš v Mozille, tak nahoře na liště je přímo odkaz na Historii a opravdu neškodí to občas smazat. I když… aspoň jsem se onehdá dověděla co se manželovi líbí v sexu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14721
17.4.09 19:06

Jestli prohlížíš v Mozille, tak Nástroje - Vymazat důvěrná data - a zaškrtej tam pro jistotu všechno.
Za to zobrazování adres můžou tuším cookies a ty pouze smazáním Historie nesmažeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14721
17.4.09 19:08

A to stejné platí i pro Internet Explorer, pokud smažeš pouze Historii, adresy se ti tam budou zobrazovat dál. Je to v položce Nástroje - Možnosti a tam někde smaž postupně Historii, Cookies a všechno, co ti to nabízí. Nemám IE po ruce, tak ti to neřeknu přesně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16742
17.4.09 20:44

A když mám Operu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23870
17.4.09 21:45

Jsem buď levá já nebo náš PC, máme mozillu, zaškrtala jsem vše a je to tam pořád…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
17.4.09 23:03

pokud máš mozilu - tak - nástroje - vymazání důvěrných dat - tak si zaškrtej cookies a historie. Použij a ulož! pak zavři prohlížeč a otevři a už to tam nebude :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
18.4.09 10:24

Holky díky, šlo to super, mám to sice někde v zobrazit a pak ta historie, ale šlo to. Moc díky. Psala jsem už včera, ale asi se to neodeslalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14721
18.4.09 17:56
leila píše:
A když mám Operu?

Operu nemám po ruce, je na jiném pc a moc ji nepoužívám. Až se tam dostanu, napíšu to :wink: Ale bude to hodně podobné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23870
18.4.09 19:51
zaneth píše:
pokud máš mozilu - tak - nástroje - vymazání důvěrných dat - tak si zaškrtej cookies a historie. Použij a ulož! pak zavři prohlížeč a otevři a už to tam nebude :-)

Dík, ale jak to mám jako uložit? V té tabulce je možnost: vymazat důvěrná data nebo zrušit. když kliknu na vymazat, chvíli to pracuje a pak tabulka zmizí o uložení nikde nic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1903
11.3.11 14:17

Holky, oživuji, potřebuji taky vymazat historii, zvládnu to ale zmizela mi lišta s nabídkou 8-o Jak jí tam vrátím? Dík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama