Jak snadné je sbalit kolegu?

Anonymní
14.9.21 08:37

Jak snadné je sbalit kolegu?

Ahoj, předpokládám, že můj příspěvek sklidí poměrně velký odpor, ale přesto se zeptám. Nastoupila jsem po RD do nové práce. Práce je poměrně hodně psychicky náročná. Se mnou také nastoupil sympatický kolega. Jsme spolu poměrně často v kontaktu. Je starší a takový klidný, vyrovnaný. Tím, jak se oba občas na novém pracovišti ztrácíme, jsme si trochu blíže, ale je to vše jen na kolegiální rovině. Přiznám se, že se mi líbí. Doma mám manžela, ale v intimní rovině nám to bohužel vůbec nefunguje, a to tak, že jsme spolu 2 roky nic neměli. Takže si dovedete představit, jak mi asi je. Vůbec by mi nevadilo, kdybychom se s kolegou více intimně sblížili. Nemusí se jednat čistě o sex, klidně stačí takové to jiskření. Jednak mi to přijde fajn odreagování při náročné práci a druhak mi to prostě chybí. Předpokládám, že mi spousta z vás napíše, ať si dám do pořádku manželství a neřeším externí vztah. Jenže s manželem je to v intimní oblasti těžké. Jinak jsme relativně v pohodě. A já nedokážu být po zbytek života bez intimity. Ptám se tedy jak pomoci, aby to mezi námi s kolegou začalo jiskřit?

Prosím o zachování anonymu, děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1702
14.9.21 08:57

A proč s manželem zůstáváš? Najdi si partnera, se kterým ti to bude fungovat, intimita je ve vztahu důležitá. Můžeš si najít milence, ale bude ti to stačit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3783
14.9.21 09:00

Tak zacni jiskrit sama a uvidiš. Jen si hlidej, aby sis jeho kolegialni pritulnost nevykladala jinak, hrozi trapas a budete spolu dal pracovat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.21 09:01

@Jolka86 tyhle otázky jsem čekala. Je to jednoduché jeden důvod jsou finance, druhý společné dítě a péče o něj. Manžel není v základu špatný, je hodný, ale prostě intimita chybí. A mě přijde blbost kvůli „roztaženým nohám“ rozbíjet rodinu.

• Citovat
  • Nahlásit
957
14.9.21 09:04

Taky moc nechápu proč se s manželem nerozvedete… co to je za manželství když spolu žijete 2 roky jak nějaký spolubydlící?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19816
14.9.21 09:04

Předně bych se domluvila na pravidlech fungování s manželem. Pokud s případným milencem nebude mít problém, začneš navenek působit mnohem přístupněji a je jisté, že zájem okolí stoupne. Ale v práci bych se držela pravidla „co je v domě není pro mě“. Abys nemusela za pár měsíců dávat výpověď :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
575
14.9.21 09:05
@Anonymní píše:
Ahoj, předpokládám, že můj příspěvek sklidí poměrně velký odpor, ale přesto se zeptám. Nastoupila jsem po RD do nové práce. Práce je poměrně hodně psychicky náročná. Se mnou také nastoupil sympatický kolega. Jsme spolu poměrně často v kontaktu. Je starší a takový klidný, vyrovnaný. Tím, jak se oba občas na novém pracovišti ztrácíme, jsme si trochu blíže, ale je to vše jen na kolegiální rovině. Přiznám se, že se mi líbí. Doma mám manžela, ale v intimní rovině nám to bohužel vůbec nefunguje, a to tak, že jsme spolu 2 roky nic neměli. Takže si dovedete představit, jak mi asi je. Vůbec by mi nevadilo, kdybychom se s kolegou více intimně sblížili. Nemusí se jednat čistě o sex, klidně stačí takové to jiskření. Jednak mi to přijde fajn odreagování při náročné práci a druhak mi to prostě chybí. Předpokládám, že mi spousta z vás napíše, ať si dám do pořádku manželství a neřeším externí vztah. Jenže s manželem je to v intimní oblasti těžké. Jinak jsme relativně v pohodě. A já nedokážu být po zbytek života bez intimity. Ptám se tedy jak pomoci, aby to mezi námi s kolegou začalo jiskřit?Prosím o zachování anonymu, děkuji.

A musí to být zrovna kolega? Odjakživa platilo, co je v domě, není pro mě. ;) Jinak to přece není problém, stačí zkrátit vzdálenost při konverzaci, kdyby byl nechápavý, přitvrdit výstřihem. Pokud tedy není šťastně zadaný a nebudeš pak za trubku, viz úvod. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
14.9.21 09:06
@Anonymní píše:
@Jolka86 tyhle otázky jsem čekala. Je to jednoduché jeden důvod jsou finance, druhý společné dítě a péče o něj. Manžel není v základu špatný, je hodný, ale prostě intimita chybí. A mě přijde blbost kvůli „roztaženým nohám“ rozbíjet rodinu.

No já nevim mě ty,,roztažené nohy'' přijdou ve vztahu /manželství dost důležitý. Co když zjistí že roztahuješ nohy kolegovi? Mě to přijde jako blbost celý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1702
14.9.21 09:06
@Anonymní píše:

Je to váš život, mně by toto nevyhovovalo. Zahodit roky, jen proto, že nechceš rozbíjet rodinu, už nikdy nechceš sex?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4527
14.9.21 09:14
@Anonymní píše:

Takové manželství stejně spěje ke konci. Tak řeš problémy s manželem a pokud to nepůjde, ukonči manželství důstojně. Protože jestli je to hodný chlap, tak nevěra dřív nebo později praskne a dost mu ublížíš. A pro všechny přátele a rodinu budeš jenom ta pelešnice(slušně řečeno), protože ty tvoje polehčující okolnosti, že spolu nespíte, už potom nebudou nikoho zajímat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19816
14.9.21 09:20

Jako já tě chápu, že nechceš rozbíjet vztah (rodinu), který jinak funguje. Jsou i jiné pilíře vztahu, na kterých se dá stavět. Ale pokud chcete s manželem korektní vztah, je nutné mu tohle prostě říct. Naférovku. Pepo, já nechci být po zbytek života bez sexu a intimností, pokud spolu máme být, musím tohle najít někde jinde. Jsi s tím v pohodě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
14.9.21 09:24

Ale vůbec žádná zmínka, jestli je kolega sám, nebo je taky ženatý? :roll:
Každopádně si vyřeš situaci doma, pak řeš kdy kde a koho balit … :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1702
14.9.21 09:26
@lailis píše:
Ale vůbec žádná zmínka, jestli je kolega sám, nebo je taky ženatý? :roll:
Každopádně si vyřeš situaci doma, pak řeš kdy kde a koho balit … :nevim:

Tak na tom jí asi nezáleží, ona je přeci taky vdaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
14.9.21 09:26
@Jolka86 píše:
Tak na tom jí asi nezáleží, ona je přeci taky vdaná.

Je mi to jasný, že to nezmiňuje z toho důvodu 8) :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11460
14.9.21 09:34
@Anonymní píše:

Vyrovnaný kolega pravděpodobně bude velmi zaražen tvou přítulností a velmi pravděpodobně bude znechucen. Já bych do kolegy nešla.
Milenec musí být externí a přes mobil, ne stále na očích, pokud to nemá prasknout. Leda, že bys ráda z práce odešla, ale i tak nedávám „vyrovnanému“ kolegovi naději.
Na chlapovi, který má zájem, poznáš minimálně náznaky. A ani to nemusí znamenat, že chce, někteří jenom blábolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat