Jak snáší novorozenec nemoci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mickey08
Nováček 9 příspěvků 07.02.19 12:35
Jak snáší novorozenec nemoci?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda mate někdo zkušenost s nemocným novorozencem? Mám doma tritydeniho chlapečka a skoro dvouletou holčičku, která je nemocná (ráno teplota a občas kašel a smrkne). Mam obavy, ze to chytne i malý a tak mě zajímá jak takové malé miminko snáší nemoci? Mám z toho stres už teď, ze to od ni chytne. Snažím se je separovat, ale znáte to, ne vždy to zcela jde. Moc děkuji za vaše zkušenosti :mavam:

Reakce:
Aduš8
Závislačka 3377 příspěvků 07.02.19 12:37

Náš prcek měl v šestinedělí jen jednou rýmu, odsávala jsem, jinak byl stejný, jako předtím. Málo spal :D. Jen odsávání a průplach nosu byl jednodušší, neplakal a nevadilo mu to. Tak od 6. Měsíce je to boj :).

dickys
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 07.02.19 12:38

Mně se syn akorát víc budil, protože se mu špatně dýchalo, tak jsme odsávali o 106. A když měl plnej nosanek, tak se rozčiloval u kojení.

Lucie_Sx
Závislačka 3385 příspěvků 07.02.19 12:57

Kojíš? Jestli jo, hodně protilátek dostává od tebe do mléka.

modravlocka
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 07.02.19 13:21

Všechny děti jsem kojila a nikdy se nestalo, že by takto maličké onemocněly. I když byl zbytek rodiny totálně KO. Asi na těch protilátkách něco bude. ;)

Mickey08
Nováček 9 příspěvků 07.02.19 15:09

Ano, kojim. Snad to bude stačit. Litam od jednoho k druhému, myju si ruce, ale obcas to ani nestihnu. Oba potrebuji teď mazlit, neovládám se a každou chvilku nekoho z nich pusinkuju… :roll: :) tak snad to zvládneme, děkuji vám za odpovědi :srdce:

luca241
Ukecaná baba ;) 1744 příspěvků 07.02.19 15:23
@Mickey08 píše:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda mate někdo zkušenost s nemocným novorozencem? Mám doma tritydeniho chlapečka a skoro dvouletou holčičku, která je nemocná (ráno teplota a občas kašel a smrkne). Mam obavy, ze to chytne i malý a tak mě zajímá jak takové malé miminko snáší nemoci? Mám z toho stres už teď, ze to od ni chytne. Snažím se je separovat, ale znáte to, ne vždy to zcela jde. Moc děkuji za vaše zkušenosti :mavam:

Kojila jsem ,přesto dcera v šestinedělí chytla rotaviry a v nemocnici ještě další bacil.Ona to zvládla ve finále dobře,má psychika dostala ale zabrat kvalitně.

vaks
Kecalka 244 příspěvků 07.02.19 17:56

Malá ve 3 týdnech dostala oboustranny zapal plic,vc.zanetu prudusek..byla kojena plne,chytla od nekoho z nas(pravdepodobne starsi dcery,ktera byla nachlazena) RS viry…skoncily jsme na Jipce,ale jak to bylo desive,vykuryrovala se celkem rychle…

Mickey08
Nováček 9 příspěvků 07.02.19 20:38

Dekuju vám, holky, za odpovědi. Jsem z toho hrozne vystresovana. Mala má pořad ty horecky, tak srazime, začíná kaslat, ryma zatím žádná a mimco vypadá Ok. Ale nedokážu si představit, jak je od sebe udrzim třeba dva nebo tři týdny než bude mala Ok :( manžel říká, ze je jasný, ze to postupně dostaneme všichni. Mě už z toho asi hrabe :,(

Lucie_Sx
Závislačka 3385 příspěvků 07.02.19 22:52
@Mickey08 píše:
Dekuju vám, holky, za odpovědi. Jsem z toho hrozne vystresovana. Mala má pořad ty horecky, tak srazime, začíná kaslat, ryma zatím žádná a mimco vypadá Ok. Ale nedokážu si představit, jak je od sebe udrzim třeba dva nebo tři týdny než bude mala Ok :( manžel říká, ze je jasný, ze to postupně dostaneme všichni. Mě už z toho asi hrabe :,(

Nedrž je od sebe, akorát ať mimčo nepusinkuje. Stejně vám to tam už lítá vzduchem. To nijak neovlivníš, tak se tím nestresuj.

Mickey08
Nováček 9 příspěvků 09.02.19 16:39

@luca241 ahoj, Prosimte muzu se zeptat jak se ty rotaviry projevily? Moc dekuju

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >