Jak snáší vaši partneři vaše vykecávání na internetu ?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 12.01.19 23:42
Jak snáší vaši partneři vaše vykecávání na internetu ?

Jde mi o že, moje žena to dost nelibě nese. Já na tom nevidím nic tak hrozného, ale jí to vadí, a někdy mi připadá, že to pokládá když mluvím s nějakou ženou, pomalu za nevěru, Pro mě je tenhle způsob komunikace normální, užívám ho od roku 2000 a city k tomu s kým komunikuji jsou na nule pokud tu osobu samozřejmě neznám osobně ( no ale na 0 jmůžou být i v těchto případech). Jak jste na tom vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
slavuska1
Vesmírná mluvilka 31684 příspěvků 12.01.19 23:47

nevidím na tom nic špatnýho, ale každej je jinak žárlivej no :nevim:

Anna766
Hvězda diskuse 73338 příspěvků 12.01.19 23:48

Normálně to snáší.Asi jako když si čtu knihy a tak.Já mu zase nekecám do sledování sportu v televizi.On kouká na biatlon,hokej a podobně a to zase nebaví mě.

tini
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 12.01.19 23:49

Myslis jako vykecavani tady v diskuzich nebo.psani si s konkretnim clovekem?Ja si nikdy s nikym konkretnim nepsala,max s zenskou.Chlap by mu asi vadil.Jinak ciste diskuze mu nevadi.Asi ho to nekdy rozciluje,to vim,jako ze mu to.prijde ztrata casu resit cizi lidi.Ale me taky obcas neco rozciluje u nej

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17025 příspěvků 12.01.19 23:49

tak můj zrovna kouká na záznam z biatlonu, na baby :P
Jinak obecně má nadhled, ale samozřejmě si musím čas zorganizovat tak, abych nezanedbávala sebe, děti ani jeho 8) Což je pochopitelné :think:
Já se snažím to tu nepřehánět, na emimino vzniká závislost snadno a když si to uvědomíš, je to nepříjemné.
Je fakt, že vnímání mužských uživatelů zde je poněkud jiné. Muži emiminem obvykle spíš pohrdají, berou to jako slepičárnu nehodnou jejich ega. Najdou se výjimky, v pořádku :kytka: Ale pokud by ten můj tady prndal často, příjemné by mi to nebylo.

nostress
Extra třída :D 14001 příspěvků 12.01.19 23:50
@Forest_Gump1 píše:
Jde mi o že, moje žena to dost nelibě nese. Já na tom nevidím nic tak hrozného, ale jí to vadí, a někdy mi připadá, že to pokládá když mluvím s nějakou ženou, pomalu za nevěru, Pro mě je tenhle způsob komunikace normální, užívám ho od roku 2000 a city k tomu s kým komunikuji jsou na nule pokud tu osobu samozřejmě neznám osobně ( no ale na 0 jmůžou být i v těchto případech). Jak jste na tom vy?

Ono je velký rozdíl mezi „vykecáváním“ třeba na Em, nebo na nějakých seznamkách.Můj manžel to vůbec neřeší. Je mu to jedno, co si kde píšu, a s kým. Máme mezi sebou vzájemnou důvěru, a jak on, tak já víme, že by jsme nepřekročili jisté meze.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17025 příspěvků 12.01.19 23:51
@Anna766 píše:
Normálně to snáší.Asi jako když si čtu knihy a tak.Já mu zase nekecám do sledování sportu v televizi.On kouká na biatlon,hokej a podobně a to zase nebaví mě.

tak na mužskej biatlon já koukám ráda :P Baby mě nebaví, ještě tak za časů (S)Koukalové, ta nasadila vysokou latku :palec: A hrozně mi vadí, jak na ČT zahraničním závodnicím cpou za příjmení - ová :cert:

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 12.01.19 23:54
@nostress píše:
Ono je velký rozdíl mezi „vykecáváním“ třeba na Em, nebo na nějakých seznamkách.Můj manžel to vůbec neřeší. Je mu to jedno, co si kde píšu, a s kým. Máme mezi sebou vzájemnou důvěru, a jak on, tak já víme, že by jsme nepřekročili jisté meze.

Seznamky, to už mě nebere, to tak někdy v tom roce 2000. Člověk snadno podlehne iluzi, dochází tak k psychologickému přenosu, na to už jsem imunní, a snažím se vyhnout problémům, a snad mi to jde..

Anna766
Hvězda diskuse 73338 příspěvků 12.01.19 23:54
@pe-terka píše:
tak na mužskej biatlon já koukám ráda :P Baby mě nebaví, ještě tak za časů (S)Koukalové, ta nasadila vysokou latku :palec: A hrozně mi vadí, jak na ČT zahraničním závodnicím cpou za příjmení - ová :cert:

Opravdu nemám přehled :D mě sport moc nebere.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 12.01.19 23:59
@pe-terka píše:
tak na mužskej biatlon já koukám ráda :P Baby mě nebaví, ještě tak za časů (S)Koukalové, ta nasadila vysokou latku :palec: A hrozně mi vadí, jak na ČT zahraničním závodnicím cpou za příjmení - ová :cert:

Skoky na lyžích, kvalitní hokej - NHL, občas si vsadím, řádově dvacetikorunu, biathon je taky dobrý, protože si pamatuju ještě dneska, jak se klepu ruce, když má člověk po běhu střílet (rekreačně).. fotbal někdy, jo a taky ženský volejbal (Japonky, a latinsko americké týmy) jednak dobrý volejbal, jednak pěkný kočky :-)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17025 příspěvků 13.01.19 00:00
@Anna766 píše:
Opravdu nemám přehled :D mě sport moc nebere.

o sport mi zas tak moc nejde, i když ten biatlon není těžký na pochopení. Ale jsou to pěkní chlapi :P

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 13.01.19 00:03

@pe-terka Zapomněl jsem tenis a stolní tenis..

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 13.01.19 00:07

Tak žena, dělala ze začátku příšerný scény, tak už o jiných ženských mluvím jen když musím, ale všiml jsem si jako by to měla rozdělené. S jejíma kamarádkama byla na nový rok líbačka, a to byla v pohodě, ale jinak :roll: Člověk má blbej pocit..

Mart81
Závislačka 3644 příspěvků 13.01.19 00:08
@Forest_Gump1 píše:
Jde mi o že, moje žena to dost nelibě nese. Já na tom nevidím nic tak hrozného, ale jí to vadí, a někdy mi připadá, že to pokládá když mluvím s nějakou ženou, pomalu za nevěru, Pro mě je tenhle způsob komunikace normální, užívám ho od roku 2000 a city k tomu s kým komunikuji jsou na nule pokud tu osobu samozřejmě neznám osobně ( no ale na 0 jmůžou být i v těchto případech). Jak jste na tom vy?

Pokud nezanedbávám ženu, rodinu, práci, ani ostatní důležité věci, tak v pohodě. Jinak vyčítat kraviny je někdy způsob, jak nejistí lidé říkají „chci abys mi věnoval víc pozornosti, lásky…“.

Anna766
Hvězda diskuse 73338 příspěvků 13.01.19 00:09
@Forest_Gump1 píše:
Tak žena, dělala ze začátku příšerný scény, tak už o jiných ženských mluvím jen když musím, ale všiml jsem si jako by to měla rozdělené. S jejíma kamarádkama byla na nový rok líbačka, a to byla v pohodě, ale jinak :roll: Člověk má blbej pocit..

Kdybys jí byl ukradenej,tak by jí to bylo fuk .Takže jí na tobě záleží asi ne?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >