Jak snášíte chrápání a co pomáhá

26.11.20 08:11

Jak snasite chrápání a co pomáhá

Lidi když je manžel doma tak obcat tak šíleně chrape že nemůžem spát. Když spí jinde tak nechápe. Čím to může být?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6193
26.11.20 08:15

Spatny vzduch, postel, polstar? Pokud jinde absolutne nechrape.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.20 08:17

@Cenarius vrtrame furt skrs malého. Jako je možný tou madraci. Když mu dám víc pod hlavu tak stejně spí ráno bez polštáře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1575
26.11.20 08:32

Roubík :D. Ne jako můj chrápe tak, že ho slyší i sousedi nad námi :D. Ale já už si zvykla, kolikrát bez toho neusnu. A taky vím v jaké poloze nechrápe, tak ho vždy jen donutím se otočit. Ale třeba na gauči taky nechrápe ;D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
26.11.20 08:34

Pretacet na bok :D to pomaha :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.20 08:34

@EvieK tak u nás to chrape v jaké koliv poloze. Když zacpu nos chrape zas pusou. Už sem se i dívala že prodávají nějaký spreje., pššš,, se to jmenuje myslím. Tak to asi vyzkousim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.20 08:35

@Meleys bouzel nepomáhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6193
26.11.20 08:40

@Terka Protivinská u me vyhozeny penize, nepomaha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
26.11.20 08:42

Moc dobře to znám… u nás bohužel nepomohlo absolutně nic a to jsme vyzkoušeli už spoustu věcí. Jsem z toho úplně na prášky :cert: :mrgreen:
Mezi klasické rady je dát výš polštář, nespat na zádech (známá rada našít na vršek od pyžama na záda kapsičku a vložit tenisák), omezit alkohol, udržovat si váhu / zhubnout, nejíst těsně před spaním, neusínat s ucpaným nosem, možnost vyzkoušet nějaké nosní spreje a kapky proti chrápání, zvlhčit vzduch aj. Manželovi nic nepomohlo, a tak šel do spánkové laboratoře. Výsledek byly nízké apnoe, ale nijak se to dále neřeší. Jediná možnost u nás jsou oddělené ložnice, pokud se chceme oba vyspat :zed: Ani špunty do uší to nikdy nezachrání, takže společné dovolené se někdy mění v horor :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.20 08:48

@sara-k no taky byl manžel v laboratoři(asi v březnu) ale jak známé toto stvoření tak přece nebudou čekat až do prosince na objednání. Takže to padlo. Vzduch zvlhcuju kvůli mimcu jinak je pravda že v ložnici máme šíleně suché vzduch. Až bude spát doma tak vyzkouším ten polštář výš a nějak zabránit aby před stáním nejedl. Hlavně vím že nám to chrápání vadí všem mne i malemu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
26.11.20 09:25

Na netu jednu dobu letělo video, kdy chlap chrápal. Ženská mlaskala, tleskala a furt nic. Tak vzala vytlačila ho tak, že spadl z postele a ona okamžitě dělala, ze spí. On chudak v šoku vstal, nechápal co se deje. Ona se jakože probudila a dělala, že o ničem neví. To se opakovalo asi 3× :D vtipné video…nicméně na mojeho chlapa funguje mlaskani :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.20 09:38

@xavierka no tak to bych ho chudáka vyhauovala z postele každou minutu. Mlaskani nefunguje 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
26.11.20 10:05
@Terka Protivinská píše:
@xavierka no tak to bych ho chudáka vyhauovala z postele každou minutu. Mlaskani nefunguje 😔

to me mrzí, člověk je úplně bezradný, že? :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32783
26.11.20 10:07

Oddělené spaní, kdekoli v bytě. Na hezké chvilky se můžete sejít na jednom loži.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
26.11.20 10:27

Partner chrápal celou noc a denně tak, že se třepal barák :zed: Nepomohlo nic, jen oddělené ložnice. Jenže pán si to bral osobně, nějaké moje nevyspání nebral v potaz, když v noci zjistil, že jsem se přesunula jinam byl naštvaný, uražený, vyčítal atd…furt hádky kvůli spaní, no rozchod, jinak bych přišla o fyzické i psychické zdraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat